Górki Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Górki Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Postautor: wdolinski » ndz lut 23, 2014 8:05 pm

Jak mi Koleżanka Anuleksa będzie tu cenzury moich wypowiedzi wprowadzała to i rozmowa będzie osobista o tym czy blisko 1000 postów na tym forum to mało? A tak na poważnie to myślę, że takie pytania pobudzają aktywność innych, czego jesteś najlepszym przykładem. Wracając do osoby pana Zalewskiego to chyba nikt by lepiej od Ciebie nie umiał go zaprosić. Wiem, że darzy Cie dużą sympatią.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Górki Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Postautor: anuleksa » ndz lut 23, 2014 8:11 pm

woytazo pisze:Wracając do osoby pana Zalewskiego to chyba nikt by lepiej od Ciebie nie umiał go zaprosić. Wiem, że darzy Cie dużą sympatią.

:oops: :oops: :oops:

Podejmuję wyzwanie ;). I nie denerwuj się :P
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Górki Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Postautor: magdawozniak » ndz lut 23, 2014 9:27 pm

Pani Magdo a czy Pani nagła aktywność w necie nie jest związana ze zbliżającymi się wyborami i rosnącym poparciem dla Józefa Zalewskiego, za którym chyba raczej Pani nie przepada?

Przepada, nie przepada...co to ma za znaczenie, za kim ja przepadam? Chodzi o to, że facet działa w samorządzie nie od wczoraj, tylko od kilkunastu lat. Wiem - ale Pan może nie pamięta - jakie decyzje zapadały za jego rządów, i jakie były i są ich skutki. Nie odmawiając mu sprawności i doświadczenia, nie podoba mi się ten styl i ta koncepcja Piaseczna. Dlaczego? - będę się starała to konkretnie uzasadniać. A rosnące poparcie? - moim zdaniem zaklina Pan rzeczywistość - oferta wyborcza może być szeroka i ciekawa, i dlaczego ludzie mieliby stawiać na te same zgrane już osoby? oczywiście mogę się mylić i ewentualną wygraną Zalewskiego przyjmę z pokorą, a nawet podziwem.
magdawozniak
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 22, 2014 10:33 pm

Postautor: wdolinski » ndz lut 23, 2014 10:15 pm

magdawozniak pisze:Przepada, nie przepada...co to ma za znaczenie, za kim ja przepadam? Chodzi o to, że facet działa w samorządzie nie od wczoraj, tylko od kilkunastu lat. Wiem - ale Pan może nie pamięta - jakie decyzje zapadały za jego rządów, i jakie były i są ich skutki. Nie odmawiając mu sprawności i doświadczenia, nie podoba mi się ten styl i ta koncepcja Piaseczna.

Pani Magdo, to czy Pani przepada za Zalewskim czy nie ma dla mnie wielkie znaczenie w ocenie tego, co Pani o nim myśli. Co do decyzji za jego rządów to myślę, że warto by Pani i też inni wspomnieli o swoim udziale w tych decyzjach a nie tylko je krytykowali.

magdawozniak pisze:Dlaczego? - będę się starała to konkretnie uzasadniać

Mam tylko nadzieję, że te uzasadnienia nie będą kopią poprzedniego "Co i jak" czy jakoś tak.

magdawozniak pisze:A rosnące poparcie? - moim zdaniem zaklina Pan rzeczywistość - oferta wyborcza może być szeroka i ciekawa, i dlaczego ludzie mieliby stawiać na te same zgrane już osoby?

Pani Magdo, też byłbym za tym, by w samorządzie, ci co są przynajmniej dwie kadencje powiedzieli sobie dość i pozwolili swoje miejsca zająć innym, ze swieżym, odpartyjnionym spojrzeniem.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: magdawozniak » ndz lut 23, 2014 11:51 pm

- no to nie może Pan stawiać na Zalewskiego , on był tych kadencji dużo więcej, a bezpartyjny też nie jest :-)
magdawozniak
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 22, 2014 10:33 pm

Górki Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Postautor: Redakcja » pn lut 24, 2014 8:13 am

Przypominamy, że wątek jest na temat Górek Szymona w Zalesiu Dolnym! Co dalej z Górkami Szymona?

Rozmowy na temat Józefa Zalewskiego prosimy prowadzić w wątku:
-> Józef Zalewski http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... &start=375
lub na podforum
-> Wybory samorządowe na terenie powiatu piaseczyńskiego http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... m.php?f=51
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Postautor: argrabi » pn lut 24, 2014 8:50 am

Szanowna Redakcjo, obawiam się, że każdy wątek będzie związany ze zbliżającymi się wyborami ;)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: wdolinski » pn lut 24, 2014 8:56 am

Redakcja pisze:Przypominamy, że wątek jest na temat Górek Szymona w Zalesiu Dolnym!

Redakcjo, temat odbiegł, bo jest dość złożony i skomplikowany. Często się pisze i mówi o osobach i ich udziale w decyzjach ze względów politycznych. Warto jednak wrócić gdzieś do roku 1998 i osoby nieżyjącego już burmistrza Jerzego Madeja. To właśnie wtedy Górki zostały sprzedane prywatnym inwestorom. Chyba to nie odległa historia ale warta też oceny.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: argrabi » pn lut 24, 2014 9:21 am

@woytazo - opisz, co wiesz... Daj innym "wyrobić" sobie zdanie...
Bo na razie atakujesz półsłówkami jakimiś, niedomówieniami niezrozumiałymi dla mnie i podejrzewam - dla większości.
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: wdolinski » pn lut 24, 2014 9:32 am

argrabi pisze:Bo na razie atakujesz półsłówkami jakimiś, niedomówieniami niezrozumiałymi dla mnie i podejrzewam - dla większości.

Staram sie pisać o swoich przemysleniach i za nie odpowiadam a Ty podejrzewasz, że z Twoją opinią o mnie zgodzi się większość i to mi nie pasuje. Próbujesz mi doprawić tzw "gębę" wmawiając, że piszę półsłowkami itd. I kto tu kogo atakuje i co to wnosi z Twojej strony do tematu?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: argrabi » pn lut 24, 2014 10:10 am

Raz dwa trzy.. Spokojnie.. Z Twojej dyskusji nic nie dowiedziałem się o historii Górek Szymona od 1998 roku, o transakcjach, relacjach Zalewski - Madej itp.
A na ten historii opierasz swoje wypowiedzi.. Dlatego jeszcze raz proszę o przedstawienie jej z Twojego punktu widzenia..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo

Postautor: wdolinski » pn lut 24, 2014 10:25 am

argrabi pisze: Dlatego jeszcze raz proszę o przedstawienie jej z Twojego punktu widzenia..

Jak sam zauważyłeś to zbliżają się wybory stąd moje ograniczone treści, bo nie chcę i nie mam w tym interesu, by komukolwiek pomagać w prowadzeniu kampanii. Uważam jednak, że są to tematy wyborcze więc jest okazja by inni też się uaktywniali, nie tylko pani Magda.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: anuleksa » pn lut 24, 2014 10:42 am

woytazo pisze:
Redakcja pisze:Przypominamy, że wątek jest na temat Górek Szymona w Zalesiu Dolnym!

Warto jednak wrócić gdzieś do roku 1998 i osoby nieżyjącego już burmistrza Jerzego Madeja. To właśnie wtedy Górki zostały sprzedane prywatnym inwestorom. Chyba to nie odległa historia ale warta też oceny.


To popieram. W roku 1998 bardziej interesowała mnie zabawa w klubach niż Górki, zatem chętnie zapoznam się z historią rewitalizacji...
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: K. Nowocin-Kowalczyk » pn lut 24, 2014 10:50 am

Wojtuś, jeśli ktoś chce, aby władza w Piasecznie była sprawowana w PRL-owskim stylu, z pewnością zagłosuje na p. Zalewskiego lub p. Dąbka.
K. Nowocin-Kowalczyk
 
Posty: 34
Rejestracja: pn lut 03, 2014 8:53 pm

Postautor: magdawozniak » pn lut 24, 2014 10:56 am

Tak jest! woytazo (czy jakos tam) mnie sprowokował, i dlatego zboczyłam z tematu, sorry. Ale zrehabilituję się. Na jutro przygotuję skany tekstów na temat Górek - historia wydania pozwoleń, samej inwestycji, unieważnienia pozwolenia, itd od A do Z. Teksty oczywiście pochodzą ze starego "co i jaka" (czy jakoś tam)... ale w przeciwieństwie do wypowiedzi woytazo są merytoryczne :-P
magdawozniak
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 22, 2014 10:33 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości