Przebudowa ul. Nadarzyńskiej i Wojska Polskiego w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Agnieszka_G » śr lip 06, 2011 9:06 am

Roberto pisze:Sorry Agnieszka ale Alma i ten sklep meblowy to nie kioski Ruchu czy zieleniaki, gdzie można iść z buta a towar dostarczyć niosąc w skrzynkach.


rozwaliłeś mnie na łopatki, a Piaseczno to wioseczka gdzie innych dużych sklepów nie ma?, 2 miechy chyba ludzie wytrzymają bez wynoszenia zakupów tonami akurat z tego :lol: :P
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: stentonik » śr lip 06, 2011 9:07 am

Co do wjazdu w Wojska Polskiego...Ja nic nie wiedziałem o zakazie (dzisiaj wróciłem z urlopu) a jakoś znaki zobaczyłem i połapałem się od razu co tu się święci. Ale ja już tak mam, że nie jeżdżę na pamięć tylko patrzę na znaki a jeśli dodatkowo widzę, że "na drodze coś się święci" to czujność wzmagam dwukrotnie. Z ciekawości postałem na rogu pod latarnią coby przypatrzeć się jak to wygląda i refleksja moja jest taka, że w większości ci którzy jadą w zamkniętą WP mają piaseczyńskie rejestracje...
Mieszkańcom Kniaziewicza natomiast współczuję. Masakrę tam macie.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Agnieszka_G » śr lip 06, 2011 9:09 am

stentonik pisze: postałem na rogu pod latarnią


8) :P :mrgreen: chyba się spłukałeś na tym urlopie :lol:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: stentonik » śr lip 06, 2011 9:43 am

No właśnie nikt nawet nie trąbnął :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: stentonik » śr lip 06, 2011 11:16 am

sanchez pisze:Właśnie przed chwileczką widziałem sytuację, w której w Wojska Polskiego wleciała na sygnale R-ka. Oznakowanie jest tak kijowe, że kierowca pewnie nie zauwazył znaków pędząc na sygnale. Oczywiście dojechał do rozkopanego skrzyżowania, nawrotka i pojechał z powrotem, szukać objazdu do szpitala ...


Pierdoła w erce? To się zdarza :)

Nie wiem bo nie widziałem jak jest od strony kolejki ( ale chyba Kuc pisał, że znaki są ignorowane więc pewnie jest podobnie), ale od bazarku oznakowanie jest ok. Przecież dojeżdżając do skrzyżowania WP z JPII widzimy nowo postawiony żÓ£TY znak z informacją o ustanowionym objeździe, plus niebieski tuż za nim ( tfu, zielony nad nim :))również zmieniony. Nie widać? Widać, tylko trzeba patrzeć na znaki a nie jeździć na pamięć. Z prawej strony jest jakby co. No tak, ale ten stoi na chodniku a nie na ulicy więc pewnie jest dla pieszych. Zatem kierujemy się prosto mimo iż...

...z daleka i bez znaków widać, jeszcze nie dojeżdżając do skrzyżowania, że ulica jest rozkopana a na środku stoją maszyny budowlane. Jakim trzeba być ignorantem, żeby tam się pchać w stronę Sienkiewicza? Nie ważne, wjeżdżamy w zamknięty odcinek, mimo iż po prawej wkopany jest jak byk duży niebieski znak z literką T . To droga bez wylotu? Nieee, to pewnie przystanek tramwajowy. Więc jedziemy jeszcze i jeszcze, jedziemy, mijamy kilka metrów dalej znak zakazu, dojeżdżamy do zamkniętego odcinka i...

Czy w kablu elektrycznym płynie ...?
A) Prąd
B) Woda
C) Titanic

Z baranim pozdrowieniem, beeeeeeeeeee.
;)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: mdebowczyk » śr lip 06, 2011 4:29 pm

stentonik pisze:...z daleka i bez znaków widać, jeszcze nie dojeżdżając do skrzyżowania, że ulica jest rozkopana a na środku stoją maszyny budowlane. Jakim trzeba być ignorantem, żeby tam się pchać w stronę Sienkiewicza? Nie ważne, wjeżdżamy w zamknięty odcinek, mimo iż po prawej wkopany jest jak byk duży niebieski znak z literką T . To droga bez wylotu? Nieee, to pewnie przystanek tramwajowy. Więc jedziemy jeszcze i jeszcze, jedziemy, mijamy kilka metrów dalej znak zakazu, dojeżdżamy do zamkniętego odcinka i...

Czy w kablu elektrycznym płynie ...?
A) Prąd
B) Woda
C) Titanic

Z baranim pozdrowieniem, beeeeeeeeeee.
;)

Mam takie same odczucia - ludzie myślą, że ten znak to tylko dla przyjezdnych (Większość samochodów wjeżdzających za zakaz ma rejestracje zaczynające się na WPI)
Awatar użytkownika
mdebowczyk
 
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 08, 2010 10:52 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka_G » śr lip 06, 2011 5:35 pm

To może w końcu jak będzie wypadek to postawią te barierki, takie betonowe.
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Jacenty » śr lip 06, 2011 6:01 pm

Agnieszka_G pisze:To może w końcu jak będzie wypadek to postawią te barierki, takie betonowe.


Na razie przejazd przez skrzyżowanie Nadarzyńska/WP jest zastawiony paletami z kostką brukową.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Jaksa » śr lip 06, 2011 10:20 pm

Przechodząc około godziny 18 widziałem, że większość kierowców przejeżdżała Wojska Polskiego nic sobie nie robiąc z tego, że jest to teren budowy. Najwyraźniej brak robotników dodaje odwagi.

Zastanawiam się czemu itvpiaseczno nie nagrało materiału na ten temat? Za mało sensacji? Czy po prostu sprawa jest zbyt mało poważna?

Relacja z Jubileuszu 25-Lecia Zespołu śpiewaczego TęCZA: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... &start=465 to jest hit!
Jaksa
 
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:50 pm

Postautor: stentonik » czw lip 07, 2011 6:26 am

Niektórzy do Almy dojeżdżają...
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Jaksa » czw lip 07, 2011 7:42 am

stentonik pisze:Niektórzy do Almy dojeżdżają...


Stentonik, to pomijam. Kierowcy których wczoraj widziałem, jechali prosto do Sienkiewicza albo skręcali w prawo w Nadarzyńską.
Jaksa
 
Posty: 19
Rejestracja: pn cze 07, 2010 9:50 pm

Postautor: Spartacus 999 » czw lip 07, 2011 9:50 am

Wczoraj ktoś pomyślał i wyłączył światła na Dworcowej z JPII, więc ruch pojazdów był mniej ograniczony, a przestoje krótkie.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Agnieszka_G » czw lip 07, 2011 10:07 am

Pomyślał 8)

a może zajrzał na forum :D tak już się zdarzało, więc piszcie a będzie Wam dane :wink:
Awatar użytkownika
Agnieszka_G
 
Posty: 640
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:01 am
Lokalizacja: Z wioski

Postautor: Karol » czw lip 07, 2011 10:16 am

Pomysły mieszkańca przekazaliśmy wiceburmistrzowi Danielowi Putkiewiczowi, który obiecał wziąć je pod uwagę i słowa dotrzymał.
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

Postautor: trzyfx » sob lip 09, 2011 8:09 pm

Dzisiaj powstało rondo:)

Można już na żywo zobaczyć jak to będzie wyglądało. Przed chwilą trochę się tam pokręciłem i generalnie wygląda to dobrze, ale widzę jeden problem. Jeżeli nie będzie zakazu poruszania się samochodów ciężarowych z naczepą przez to rondo to zostanie ono rozjeżdżone przez tego typu samochody:( Szczególnie ciasny jest kierunek Wojska Polskiego od Sienkiewicza w kierunku Jana Pawła II - nie ma takiej opcji aby długi tir się tam złamał nie wjeżdżając na krawężniki. No ale mam nadzieję że się mylę i że jakoś to będzie. Pożywiom - uwidim:)
trzyfx
 
Posty: 241
Rejestracja: pn mar 05, 2007 2:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron