Szkoła nauki jazdy w Piasecznie

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Postautor: Jacenty » ndz mar 14, 2010 11:13 am

Skądże znowu.
W/w sytuacja może wydarzyć się wszędzie i nic na to nie poradzimy.
To jest właśnie najgorsze w egzaminach na prawo jazdy.
O ile teorię zaliczysz bez problemu,to na praktycznym jesteś uzależniona od widzimisię egzaminatora.

A teraz coś dla rozluźnienia.
W Skierniewicach byłem kilka razy,ale rondo zauważyłem tylko jedno.
A przy nim...
Obrazek
Byłe miasto wojewódzkie :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Schiza » czw kwie 08, 2010 11:59 am

Jacenty pisze:A przy nim...

to Skierniewice odpadają-znając moje szczęście jeszcze mi taka wylezie na drogę podczas egzaminu...
a zdawał ktoś w Radomiu??
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

LOK - przestrzegam

Postautor: martuchaaaa » ndz kwie 18, 2010 9:02 am

Przestrzegam wszystkich, którzy skuszeni długoletnim istnieniem tej szkoły w Piasecznie wybierają się tam na kurs. ja skorzystałam z ich oferty i żałuję. raz, że brud i smród ( w sali, w której odbywały się zajęcia z teorii była taka pajęczyna jakiej moje oczy jeszcze nie widziały ), to jeszcze Kierownik nieuczciwy.
Miałam tego pecha, że trafił mi sie on jako instruktor jazd. Na początku wszystko było ok, cierpliwy, spokojny, wszystko wytłumaczył, itd. Pierwszy problem powstał gdy chciałam się dowiedzieć ile jazd zostało mi do końca kursu. Pan Kierownik twierdził, że jeszcze dużo, po czym zastosował taką metodę: na ostatnich godzinach jazd nagle zaczął wytykac mi błędy, o których nigdy wcześniej nie wspominał, zestresował mnie okrutnie, udowodnił, że absolutnie nie potrafię jeździć, po czym na kolejnej lekcji oznajmił mi, że to ostatnia jazda i żebym lepiej dokupiła sobie z 10 godzin. I tu popełniłam błąd, bo kupiłam te jazdy u niego. W skrócie:
- nie nauczyl mnie pożądnie robić łuku, bo stwierdził, że sama muszę to obczaić ( w związku z tym nawet nie wsiadał do samochodu );
- na moje pytanie jakie są manewry w ruchu miejskim na egzaminie odpowiedział, że tylko parkowanie prostopadłe i zawracanie (!), skośnego i równoległego ani razu mi nie pokazał;
- ośrodek nie ma 6-biegowych toyot więc nawet się nie zająknął, że takie samochody są w wordach, a kiedy zapytałam o nie to stwierdził, że różnica jest tylko taka, że wsteczny wrzuca się inaczej ).
Generalnie dziadostwo straszne. Ja dałam zrobić z siebie frajerkę więc innych przestrzegam. Tym bardziej, że mam porównanie z innej szkoły, w której dokupiłam sobie jazdy - pełen profesjonalizm.
martuchaaaa
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 8:39 am

Postautor: looky » ndz kwie 18, 2010 9:26 am

martuchaaaa pisze:Przestrzegam wszystkich, którzy skuszeni długoletnim istnieniem tej szkoły w Piasecznie wybierają się tam na kurs

Fajnie by było jakbyś napisała o którą szkołe jazdy Ci chodzi :roll:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Mariusz » ndz kwie 18, 2010 9:32 am

looky pisze:Fajnie by było jakbyś napisała o którą szkołe jazdy Ci chodzi :roll:

W tytule napisała: "LOK - przestrzegam". :)

Bardziej interesuje mnie, odpowiedź na:
martuchaaaa pisze:Tym bardziej, że mam porównanie z innej szkoły, w której dokupiłam sobie jazdy - pełen profesjonalizm.

W jakiej szkole dokupiłaś lekcje i polecasz?
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: looky » ndz kwie 18, 2010 9:39 am

Mariusz pisze:W tytule napisała: "LOK - przestrzegam"

:P
Sorry, mój błąd. Jeszcze się nauczyłem do końca patrzeć na tytuły postów...
Może by jakoś domyślnie je wytłuszczać :roll: ?
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: martuchaaaa » ndz kwie 18, 2010 3:23 pm

odpowiedź mi się chyba nie wrzuciła ;-/
polecam www.prawojazdy.org
fajni, profesjonalni instruktorzy, umawiają się z Tobą przy WORDzie więc nie tracisz na lekcji czasu na dojazd. uczy u nich też jedna dziewczyna, która jest już po egzaminie na egzaminatora właśnie i ma za sobą praktyki w WORDzie, więc jazda z nią to jak egzamin :-) a plus taki, że wytknie każdy drobny błąd, wyczuli na rzeczy na które egzaminatorzy są wrażliwi :-)
ja jeździłam z dwoma instruktorami i naprawde są bardzo pomocni i cierpliwi.
martuchaaaa
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 18, 2010 8:39 am

Re: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie

Postautor: ale jazda » śr kwie 28, 2010 11:32 pm

Zapraszam do Szkoły nauki jazdy ALE JAZDA.waw.pl PIASECZNO ul . ENERGETYCZNA (os ELEKTRA) Oferujemy konkurencyjne ceny, dojazd do klienta w cenie kursu,jazdy doszkalajace od 40 zł za godz, miła atmosfera droga do sukcesu.Z naszym instruktorem nie będziesz sie bał wykonywać jakichkolwiek manewrów i jesli juz cos nie wyjdzie poprawimy to nastepnym razem. Zadowolenie naszego kursanta bezposrednio przekłada sie na nasze zadowolenie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY :D
ale jazda
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:18 pm
Lokalizacja: piaseczno

Re: Szkoła nauki jazdy w Piasecznie

Postautor: ale jazda » śr kwie 28, 2010 11:39 pm

Beata pisze:Którą szkołę polecacie, do nauki jazdy? Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?

Zapraszam do Nowej szkoły w Piasecznie . NAzywa sie ALE JAZDA i miesci sie na ul Energetycznej 9 ( 400m za Fashion Hause) fajna atmosfera , konkurencyjne ceny, jazdy doszkalajace od 40 zl/h, indywidualne podejście do kazdego kursanta i co najwazniejsze DOJAZD DO KLIENTA W CENIE JAZD!!!!!!!! tel 502-051-286 lub strona ALEJAZDA.WAW.PL Serdecznie zapraszamy.
ale jazda
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 11:18 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: looky » czw kwie 29, 2010 5:34 am

Ale po co to się powtarzać... :roll:
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » czw maja 31, 2012 10:50 am

Odświeżam temat. Ktoś może podzielić się nowszymi opiniami?? Szukam miejsca gdzie nauczą mnie wszystkiego od podstaw bo o prowadzeniu auta nie mam pojęcia i strasznie się tego boję no ale może się w końcu odważę.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron