TAXI PIASECZNO

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Taksówki w Piasecznie i gdzie indziej

Postautor: 4711mar » ndz gru 13, 2009 11:00 am

grzegorz-73 pisze:
stentonik pisze:
grzegorz-73 pisze:
kod05500 pisze:no i dzisiaj dzwoniłem i p Grzegorz nie działa ;-(


Kolego, takich zamówień miałem 10 – wszystkie puste, dowcip – z forum.


Dowcip to jest to co piszesz. Znowu wina klienta...Nie rozumiem takich "pszedsiembiorcóf", ale cóż. życie.


Klient- widzisz każdy ma swój interes, dobrze jest czasami postawić się w sytuacji drugiej osoby, "pszedsiembiorcóf" pominę.


kod05500 pisze:przedstawiłem się ze dzwonię za informacją z forum.... więc P. Grzegorzu nie wymyślaj Pan....


Jako jedyny- Jacenty odwołał kurs. Reszta nie odbierała tel. Ty kolego zadzwoniłeś 00:02 a o 00:004 napisałeś, co napisałeś. Niewykluczone, że jesteś uczciwym człowiekiem- ja straciłem klienta Ty pozostałeś w domu przy klawiaturze- na koniec życzę wysokich obrotów


Trafiłem na to forum przez przypadek, ale to co się rzuca w oczy, to że potencjalny klient martwi się o zaspokojenie swoich potrzeb usługowych, a nie na odwrót!
Usługodawca nie zabiega o potencjalnego klienta!
Klient prosi o podanie godzin pracy...?
Klient prosi o podanie numeru telefonicznego ...?
Za to jeszcze płaci nie zawsze uczciwą ...cenę!
Taksówkarz czyli usługodawca, nie dba wcale o swoją dyspozycyjność, zapewnienie jak najlepszej jakości usług i to przez 24 godziny na dobę ze zmiennikiem.
Przedsiębiorca nie potrafiący optymalnie wykorzystać swojego drogiego narzędzia pracy, a sumy kosztów (ubezpieczenia, radio albo łączności telefonicznej, benzyny i innych opłat) nie stara się eksploatować optymalnie, czyli dbać o rachunek ekonomiczny nie ma żadnej przyszłości!?
Wszystko jedno, czy się mówi o Piasecznie, czy też o Warszawie! :oops:
4711mar
 
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 12, 2009 5:40 pm

Re: Taksówki w Piasecznie i gdzie indziej

Postautor: grzegorz-73 » wt lip 20, 2010 2:36 pm

Trafiłem na to forum przez przypadek, ale to co się rzuca w oczy, to że potencjalny klient martwi się o zaspokojenie swoich potrzeb usługowych, a nie na odwrót!
Usługodawca nie zabiega o potencjalnego klienta!
Klient prosi o podanie godzin pracy...?
Klient prosi o podanie numeru telefonicznego ...?
Za to jeszcze płaci nie zawsze uczciwą ...cenę!
Taksówkarz czyli usługodawca, nie dba wcale o swoją dyspozycyjność, zapewnienie jak najlepszej jakości usług i to przez 24 godziny na dobę ze zmiennikiem.
Przedsiębiorca nie potrafiący optymalnie wykorzystać swojego drogiego narzędzia pracy, a sumy kosztów (ubezpieczenia, radio albo łączności telefonicznej, benzyny i innych opłat) nie stara się eksploatować optymalnie, czyli dbać o rachunek ekonomiczny nie ma żadnej przyszłości!?
Wszystko jedno, czy się mówi o Piasecznie, czy też o Warszawie! :oops:


Trochu po czasie
Kolego to, co napisałeś to utopia. Interes to interes. Można uwodzić rabatami, atrakcjami etc.., co by ktoś nie napisał, klient to konieczne zło. W efekcie końcowym liczy się $. Pozostaje kwestia uczciwości/etyki, no ale w zderzeniu z pln-ami.
grzegorz-73
 
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 7:36 pm

TAXI PIASECZNO

Postautor: Jacenty » sob paź 30, 2010 2:07 am

Odkopię temat.
Numer boczny 10.Kurs ze Szkolnej.

Polecam!

Wszystko w temacie
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

TAXI PIASECZNO

Postautor: Kamil Korbik » sob paź 30, 2010 8:19 pm

lazy pisze:Mi nie chodziło o cenę za kilometr. 2 PLN to nie jest jeszcze nic strasznego, gorzej jest ze strefami. Ja mieszkam prawie na granicy Gołkowa, chociaż administracyjnie jest to Piaseczno. Od stacji PKP do mnie jest jakieś 3 km. Jakiś czas tamu wracałem wieczorem pociągiem. Za taksówkę z PKP do siebie zapłaciłem przeszło 30 PLN. Pan włączył jakąś 20 taryfę tłumacząc że to któraś tam strefa no i noc (było już chyba po 22:00). Więc wyszło powyżej 10 PLN za kilometr a to już jest gruba przesada


Moje spostrzeżenia się z jednego z postojów dot kursu do żabieńca (podobno 2 strefa) odległość ~3km
Dzień 20~30zł
O godzinie 23.30 Pan kierowca chciał 45zł
Stawka za kilometr jest całkiem niezła.
Dla porównania
Z Domaniewskiej do żabieńca zapłaciłem 70zł
A w Suwałkach za 3km o godz 01.00 - 10zł
Kamil Korbik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 7:28 pm
Lokalizacja: Żabieniec

TAXI PIASECZNO

Postautor: stentonik » sob paź 30, 2010 8:41 pm

Kamil Korbik pisze:A w Suwałkach za 3km o godz 01.00 - 10zł



Raczej niefortunne porównanie :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

TAXI PIASECZNO

Postautor: AsgAarD_xxx » sob paź 30, 2010 8:55 pm

Ooooo kurczaczek :shock: . 45 zł za kurs z Piaseczna do żabieńca? Lepiej się przejść - i kasa zostanie, i zdrowszy człowiek będzie :).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

TAXI PIASECZNO

Postautor: Jacenty » sob paź 30, 2010 11:43 pm

To kwestia podejścia.
Ja wczoraj za 30 zł wróciłem z Piaseczna do Jazgarzewa.
"Złotówa" chciał 40 zł ale się trochę przeliczył....

Jak się damy dymać to niedługo będą chcieli 100 zł za kurs z jednego końca miasta na drugi :x
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

TAXI PIASECZNO

Postautor: Jacenty » pn lis 01, 2010 7:57 pm

Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

TAXI PIASECZNO

Postautor: Kamil Korbik » ndz lis 07, 2010 8:52 am

No to ma facet reklamę :)
Kamil Korbik
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 7:28 pm
Lokalizacja: Żabieniec

TAXI PIASECZNO

Postautor: TRANSPORTER » pn sty 02, 2012 12:32 pm

Odkopię temat.
Witam wszystkich, też twierdzę, że piaseczyńskie taksówki są do bani a w wekeendy jest zawsze problem, postanowiłem jakiś czas temu, że zdam kurs i sam będę jeździł taksówką po Piasecznie lecz wszystko to troszkę musi potrwać. Zanim więc wszystko dojdzie do skutku wymyśliłem, że nie będę czekał. Z racji tego, że prowadzę działalność pod kątem transportu rozszerzyłem usługi w zakresie odprowadzania samochodów i ich właścicieli po drinku. Więc z przyjemnością zapraszam do korzystania z moich usług.

piłeś nie jedź, zadzwoń po TRANSPORTERA 532 84 11 11, odstawimy bezpiecznie twoje auto i Ciebie do domu.
Awatar użytkownika
TRANSPORTER
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 02, 2012 11:13 am
Lokalizacja: Piaseczno, Zalesie dolne

Re: TAXI PIASECZNO

Postautor: Misia311 » wt sty 29, 2013 5:48 pm

http://400400taxi.wordpress.com Pragniemy przedstawić Państwu korporację „Taxi 400 400”. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działamy w młodym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej Taxi na terenie Warszawy i okolic. Szczególny nacisk kładziemy na obsługę klientów z rejonu Mokotowa, Ursynowa i Piaseczna. Naszym głównym celem jest stworzenie firmy o idealnym wizerunku, najwyższym standardzie obsługi Klienta. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Państwa spełniając postawione nam wymagania, dla tego naszym hasłem jest „wysoka jakość za rozsądną cenę”. Posiadamy flotę nowoczesnych, wygodnych aut marki Mercedes do przewozu osób oraz auta bagażowe do przewozu rzeczy. Nasi kierowcy są mili i uczciwi, posiadają licencję Taxi oraz doświadczenie w branży. Gwarantuje to Państwu bezpieczny i luksusowy dojazd do celu podróży. Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy wiele promocji na nasze usługi Taxi, znajdziecie je w dziale „Promocje”.

Szanowni Państwo zapraszamy do korzystania z naszych usług Taxi i życzymy miłych wrażeń z podróży, zaś naszej firmie życzymy szerokości…

Jeżdżę z nimi z i do Piaseczna, są o.k i cena super :)
Misia311
 
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 13, 2011 2:05 am

TAXI PIASECZNO

Postautor: ulica Puławska » pt lut 08, 2013 12:23 am

Wybierajcie jazdy z warszawskimi korporacjami taxówkowymi, wychodzi taniej o połowę od tych z postojów w Piasecznie.
ulica Puławska
 
Posty: 438
Rejestracja: ndz kwie 01, 2012 7:41 pm
Lokalizacja: ulica Puławska

Re: TAXI PIASECZNO

Postautor: Misia311 » ndz lip 07, 2013 9:23 pm

ulica Puławska pisze:Wybierajcie jazdy z warszawskimi korporacjami taxówkowymi, wychodzi taniej o połowę od tych z postojów w Piasecznie.


Dokładnie, masz rację. Ja wybrałam korporację z Ursynowa która obsługuje również nasze Piaseczno i jestem z nich zadowolona. http://400400taxi.wordpress.com/
Misia311
 
Posty: 8
Rejestracja: wt gru 13, 2011 2:05 am

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron