Strona 1 z 1

Ranking liceów - Piaseczno

Post: wt lip 14, 2009 8:37 am
autor: lucja
Było o szkołach podstawowych w wątku jaką szkołę podstawową w Piasecznie?, tak więc teraz czas na liceum na terenie Piaseczna.

Jeżeli uczyliście się w którymś z liceów na terenie Piaseczna, to napiszcie swoją opinię - kilka słów, aby zachęcić kogoś do wybrania właśnie tej szkoły. Myślę, że wielu gimnazjalistów i ich rodziców szuka opinii liceów po forach dyskusyjnych.

Można również ocenić szkoły na stronie: www.ocenliceum.pl/miasto/piaseczno

LO im. I Dywizji Kosciuszkowskiej

Post: wt lip 14, 2009 8:58 am
autor: AsgAarD_xxx
Zdecydowanie moge polecic LO im. I Dywizji Kosciuszkowskiej. Zdecydowanie najlepsze w Piasecznie, choc i tak w przeciagu ostatnich 20 lat mocno obnizylo loty...

Teraz dyrekcja stara sie odbudowac dawny prestiz szkoly (20 lat temu taki Rejtan sie przy nas chowal!). Zbudowano obserwatorium astronomiczne, nowa sale biologiczna (z prawdziwymi zwierzetami, a nie z polzywymi rybami, plywajacymi w metnej wodzie). Duzym plusem sa rowniez specjalizacje poszczegolnych klas (za moich czasow tylko mat-fiz i informatyczna byly typowymi klasami profilowanymi, bo reszta byla jedynie klasami ogolnymi). Ponadto szkola zaczela prowadzic wymiane uczniow z jakas zaprzyjazniona placowka ze Szwecji.

Ranking liceów Piaseczno

Post: wt lip 14, 2009 9:08 am
autor: Martin
Bardzo dobry pomysł na wątek £ucja!

Nie uczyłem się w Piasecznie, ale chętnie zapoznam się z opiniami na temat piaseczyńskich szkół.