Cenne uwagi mieszkańców jaką szkołę podstawową w Piasecznie?

Pisz tutaj o nurtujących problemach mieszkańców gminy Piaseczno, ich pomysłach oraz propozycjach rozwiązania.

Moderator: GTW

Którą szkołę podstawową w Piasecznie polecacie?

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. świętojańska 18
12
38%
Szkoła Podstawowa nr 2, Al.Kasztanów 12
2
6%
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Główna 50
4
13%
Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Szkolna 14
14
44%
 
Liczba głosów : 32

Postautor: stentonik » śr sty 25, 2012 2:04 pm

Madziu. Michał chodzi do piątki. Trzeba powiedzieć, że ma farta bo trafia na dobrych wychowawców, z nauczycielami da się pogadać poza tym znasz prawie całą kadrę dyrektorską, sprzątaczki a to też ważne ;) A przepełnienie, ciasne szatnie, kolejki do obiadów to swoista szkoła życia dla dzieciaka. Noo, po 5 latach tak sobie to tłumaczę :)) Gdybym miał wybierać znowu to piątka :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Loxia » śr sty 25, 2012 10:37 pm

szkoda, że naszej Kaśki nie ma..
Magda
+ bąble
Awatar użytkownika
Loxia
 
Posty: 134
Rejestracja: pt mar 05, 2010 2:18 pm

Postautor: stentonik » śr sty 25, 2012 10:41 pm

ano szkoda :(
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: Cenne uwagi mieszkańców jaką szkołę podstawową w Piasecz

Postautor: monika89 » czw sie 05, 2021 10:49 am

Czy jest może w naszej okolicy jakaś szkoła podstawowa anglojęzyczna?

I rodzice czy są tutaj rodzice dzieci chodzących do pierwszej klasy? Na co zwracać uwagę wysyłajac malucha do szkoły?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Cenne uwagi mieszkańców jaką szkołę podstawową w Piasecz

Postautor: dzessie » wt sie 10, 2021 9:22 am

Niestety, ale nie ma . Wszystkie takie szkoły znajdują się w Warszawie. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci kwestia dowożenia malucha na miejsce, to zdecydowanie polecam zapisanie dziecka do takiej szkoly.
Moja corka obecnie chodzi do Thames British school: https://thamesbritishschool.pl/pl/ Zajęcia są prowadzone ciekawie, konkretnie jak również w języku angielskim, tak wiec córka zna go obecnie perfekcyjnie.
Dochodzi jeszcze kwestia skompletowania wyprawki dla dziecka. Na pewno nie kupować dużo wcześniej. Bo ja zawsze kupowałam i o wiele więcej wydałam. W 1 dzień jak już masz listę idziesz do sklepu i wtedy kupujesz to co trzeba. A pozniej na bieżąco na mobi Pan pisze jak coś trzeba donieść, kupić itd. I u nas tornister się nie sprawdził. Ciężki.. Do tego książki, jedzenie picie i masakra. Dobry plecak. Lekki i nie był aż tak ciężki. Reszta w praniu wyjdzie.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Poprzednia

Wróć do Sprawy mieszkańców gminy Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron