Strona 1 z 1

Lild w Piasecznie przejdzie gruntowną modernizację

Post: śr cze 12, 2019 7:35 pm
autor: iza
Obrazek

Piaseczyński Lidl do zamknięcia! Sklep przejdzie gruntowną modernizację. W ostatnim czasie pojawiły się plotki dotyczące zamknięcia sklepu Lidla przy ul. Okulickiego. Lidl Polska potwierdza, że market zostanie czasowo zamknięty w celu jego unowocześnienia i przebudowy, aby był jeszcze bardziej funkcjonalny dla klientów.

– Rozwój sieci jest jednym z głównych celów naszej strategii – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska. – Zależy nam na tym, aby nasze sklepy były nowoczesne, korzystały z ekologicznych rozwiązań oraz były funkcjonalne i wygodne dla klientów.

Wygląda na to, że Lidlowi przy Okulickiego trochę brakuje do wyznaczonych przez korporację standardów. Dlatego też w najbliższym czasie (nie dowiedzieliśmy się kiedy) zostanie on zamknięty na czas planowanego remontu.
– Celem prac remontowych będzie zmodernizowanie sklepu oraz zwiększenie komfortu klientów podczas zakupów – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz. – Sklep zostanie ponownie otwarty na przełomie sierpnia i września bieżącego roku. https://piasecznonews.pl/piaseczynski-l ... ernizacje/