Dogrywka w konkursie fotograficznym RUCH NA ZDJęCIU

Podforum związane z konkursem fotograficznym tematycznym (propozycje tematów do fotografowania, wątki konkursowe tematyczne).

Moderator: GTW

Wybierz zdjęcie, które powinno zając 3 miejsce:

ZDJęCIE 1
8
22%
ZDJęCIE 7
17
47%
ZDJęCIE 17
11
31%
 
Liczba głosów : 36

Postautor: via » sob lut 25, 2012 7:09 pm

Kucyk, zaraz się dowiesz że sam sobie to zdjęcie zrobiłeś :)
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » sob lut 25, 2012 7:16 pm

Eeee... nie wytrzymał. Kolega Via spieprzył mój misterny plan. :(
Ale że jest sobota to jednak trochę pomiętosimy speca od robienia zdjęć w Runowie z poziomu szyn...

Zapytuję: Kolego Glavo, nie jest fizycznie możliwe, abym był autorem zdjęcia. A zgadnij czemu?

Cisza! Zobaczymy co nasz ekspert wymyśli... 8)
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: Kuchnia Polowa » sob lut 25, 2012 10:01 pm

A co się Apco dziwi, że ktoś czyta bez zrozumienia? Różni ludzie są na tym forum, wiec jeśli ktoś wali gafę to mu wytłumaczyć łopatą i nie używać słów które 90% ludziów sprawdzi w Wikipedii :twisted:
Anna i Ernest
Awatar użytkownika
Kuchnia Polowa
 
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 14, 2012 5:08 pm
Lokalizacja: Stara Iwiczna/Piaseczno

Postautor: glavo » sob lut 25, 2012 11:25 pm

Nie znam was.Nie wiem kto jest uwieczniony na zdjęciu a kto jest autorem i kto jest na tym forum jak również nie będę wnikał który to "Drezyniarz.Jest was duża grupka miłośników kolejki i zapewne nie tylko, więc kończy się nie demokratycznym wyborem a zaczyna się "po znajomości"?
Kucyk jesteś ostatnim który powinien się odzywać ,znasz zdjęcie znasz autora i to Ty pierwszy stanąłeś w jego obronie, uważasz że to w porządku ?
glavo
 
Posty: 50
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 9:17 pm
Lokalizacja: Głosków

Postautor: wdolinski » ndz lut 26, 2012 9:27 am

glavo pisze:Już wiem ,mówiłem że gdzieś widziałem to zdjęcie ,jak również zadałem to pytanie uczestnikom" rozmowy" ,czy rzeczywiście nie wiedzą kto jest autorem. bo dziwiła mnie tak zaciekła obrona nieudanego zdjęcia http://750mm.pl/index.php?topic=2455.20



Mam trochę żalu do Ciebie Kolego Kucyk, że o tak fajnym forum dowiaduję się przy całkiem innej okazji.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » ndz lut 26, 2012 11:39 am

glavo pisze:znasz zdjęcie znasz autora i to Ty pierwszy stanąłeś w jego obronie, uważasz że to w porządku ?

Glavo, coś Ci kociołek nie gotuje.
Tak, znam zdjęcie, znam autora i mało tego - sam go namówiłem do zaprezentowania fotki bo wspaniale według mnie pasuje do tematu. A przede wszystkim mi się podoba. Jak się okazało w głosowaniu - nie tylko mi :D
A może Kolega pokazać gdzie ja w tym temacie stawałem w obronie tego zdjęcia? Pierwszy stanął Kolega Woytazo. :P

A teraz co do słów
glavo pisze:jesteś ostatnim który powinien się odzywać

a niby czemu? Bo jestem na zdjęciu (ten człowiek w jasnej koszuli ) który dla Ciebie - speca od spraw kolejkowych nie jest maszynistą a "konduktorem" lub "kierownikiem" gdyż jest "zbyt czysty"? No to się zdziwisz, bo jestem jednak maszynistą i ta jasna koszula to rzecz normalna - taki jest u mnie standard utrzymania czystości na lokomotywach i niestety Kolega będzie musiał nauczyć się z tym jakoś żyć. Heehhe

@Woytazo
Ja myślałem że forum 750mm.pl jest nudnym, techniczno-historycznym forum dla pojebusów kolejowych którzy kiszą się we własnych oparach dymu z lokomotyw i impregnatu do podkładów. Teraz zaskoczył mnie Kolega tym że się podoba. :D
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » ndz lut 26, 2012 5:20 pm

Ja myślałem że forum 750mm.pl jest nudnym, techniczno-historycznym forum dla pojebusów kolejowych którzy kiszą się we własnych oparach dymu z lokomotyw i impregnatu do podkładów. Teraz zaskoczył mnie Kolega tym że się podoba.



To co Kolega wie o parowozie tak mocno związanym z Piasecznem mógłby na naszym forum napisać w odcinkach i w tematach podpiętych, chyba że już jest w Wikipedii?
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: Kucyk » ndz lut 26, 2012 6:47 pm

Nie znam się na Wikipedii, ale tam raczej są głupoty o wąskotorówkach i ich taborze pisane. Przykładem jest... http://pl.wikipedia.org/wiki/Piaseczy%C ... 5skotorowa rojąca się od baboli.
A tak dla rozluźnienia jak ktoś chce sobie popatrzeć na zdjęciówki to polecam http://750mm.pl/index.php?topic=2637.0 albo http://750mm.pl/index.php?topic=2976.0
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: wdolinski » ndz lut 26, 2012 7:33 pm

Po obejrzeniu zdjęć zaproponowanych przez Kucyka zrozumiałem dlaczego i na forum lubi dymić :wink: .
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: WielkiGęgacz » ndz lut 26, 2012 9:19 pm

Nooo, niektóre fotki są naprawdę spoko...
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: allbdo » pn lut 27, 2012 9:49 pm

Nie rozumiem ludzi, którzy mają pretensje do jury o taki a nie inny przydział punktów. Przecież meli do tego prawo... Czy nie czytaliście regulaminu konkursu? A to, że komuś podoba się jedno zdjęcie a komuś innemu drugie, to raczej kwestia gustu/indywidualnej oceny itp. Gdyby wszyscy mieli takie same zdanie, to wszelkiego rodzaju konkursy byłyby bez sensu.
allbdo
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 10, 2011 10:13 pm

Postautor: wdolinski » pn lut 27, 2012 9:59 pm

allbdo pisze:Czy nie czytaliście regulaminu konkursu?


Kolego wrzuć luz. Regulamin to ja i napewno nie tylko znam na pamięć :wink: , do jury nie mam pretensji, zdziwiony jestem faktem, że to samo zdjęcie mi się podoba co Koledze Kucykowi ale widocznie Siła Wyższa tak zdziałała. Innym sie nie podoba bo niby nie przedstawia ruchu tylko jest zrobione w ruchu. Trudno! Najważniejsze dla mnie jest to, że dzięki takim dyskusją się bardziej poznajemy i może nawet integrujemy.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: allbdo » pn lut 27, 2012 10:17 pm

woytazo pisze:Trudno! Najważniejsze dla mnie jest to, że dzięki takim dyskusją się bardziej poznajemy i może nawet integrujemy.


I tutaj masz rację :)
allbdo
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 10, 2011 10:13 pm

Poprzednia

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE TEMATYCZNE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron