Konkurs Fotografia Tematyczna

Podforum związane z konkursem fotograficznym tematycznym (propozycje tematów do fotografowania, wątki konkursowe tematyczne).

Moderator: GTW

Postautor: Martin » pt wrz 28, 2012 6:41 pm

michal_g pisze:Zgłosiłbym się, ale chyba wolę od czasu do czasu przesłać swoje zdjęcie na konkurs i zostać ocenionym przez innych.

Mamy już komplet, ale dobrze wiedzieć na przyszłość, że byłbyś zainteresowany. Do jury konkursu dołączył mak (Michał).
michal_g pisze:Od kiedy planujecie reaktywację konkursu i jaki będzie pierwszy temat?

Od października, a temat jest jeszcze konsultowany. Po przerwie trzeba wystartować z łatwiejszym tematem, żeby przypomnieć o sobie i zachęcić mieszkańców do przesyłania zdjęć. Wkrótce ogłoszę temat.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: weronika » pn paź 01, 2012 8:19 pm

Przystępny temat zaproponowaliście na konkurs. Muszę przejrzeć moje zdjęcia z wakacyjnego wyjazdu.
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

pytanie do regulaminu

Postautor: arathlo » śr paź 03, 2012 7:10 pm

Mam pytanie do tego punktu:
Zdjęcia przesłane do konkursu, nie powinny być publikowane na łamach serwisów społecznościowych oraz innych stron internetowych (w trakcie trwania konkursu), gdzie można powiązać zdjęcie z autorem zdjęcia. Publikacja zdjęć na stronach internetowych, może nastąpić po zakończeniu konkursu fotograficznego i ogłoszeniu wyników. Głosowanie jest anonimowe, informowanie o zdjęciu oraz zachęcanie do głosowania na serwisach społecznościowych, w trakcie trwania konkursu jest zabronione i jest równoznaczne z usunięciem zdjęcia z konkursu.


A co jeśli wysyłam zdjęcie, które już umieściłam wcześniej na jakimś portalu społecznościowym? Rozumiem, że na czas trwania konkursu mam je skasować, a po konkursie mogę ponownie przywrócić, tak? :)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

pytanie do regulaminu

Postautor: Martin » śr paź 03, 2012 7:41 pm

arathlo, mieliśmy kilka sytuacji, że osoby po rozpoczęciu głosowania, publikowały swoje zdjęcia na facebook i informowały, że zdjęcie bierze udział w konkursie, co powodowało rejestrowanie się znajomych tej osoby, tylko po to aby zagłosować na zdjęcie. Jeżeli już dawno opublikowałaś to zdjęcie, to go nie usuwaj. Jedynie mam prośbę, żeby podczas głosowania na forum nie informować o tym, że zdjęcie zostało zgłoszone do konkursu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » śr paź 03, 2012 8:42 pm

Martin pisze:mieliśmy kilka sytuacji, że osoby po rozpoczęciu głosowania, publikowały swoje zdjęcia na facebook i informowały, że zdjęcie bierze udział w konkursie, co powodowało rejestrowanie się znajomych tej osoby, tylko po to aby zagłosować na zdjęcie.


Każdy orze jak może :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: michal_g » śr paź 03, 2012 8:49 pm

Niech się rejestrują i głosują. Dzięki temu będziecie mieli więcej głosów do przydzielenia od jury. :)
Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

.

Postautor: arathlo » śr paź 03, 2012 9:08 pm

Nie no wybaczcie, ale ja jestem za uczciwa;)
I mam zbyt leniwych znajomych :P

Dzięki za odpowiedź:)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: fotomigawka » śr paź 03, 2012 9:09 pm

fajnie, że ruszyło :!:
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

.

Postautor: arathlo » śr paź 03, 2012 9:12 pm

No i ja się cieszę, zdjęcie już wybrałam- notabene przeglądając swojego fejsa, stąd moje pytanie :D
Teraz je tylko muszę znaleźć w wymiarze oryginalnym gdzieś w odmętach płyt i wyrobić się z tym do 10 :)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Paulina » śr paź 03, 2012 9:48 pm

Na najbliższy konkurs przesyła się zdjęcia z wakacji, ale nie muszą być wykonane w tym roku?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: arathlo » śr paź 03, 2012 9:50 pm

"Pamiętajcie zdjęcie ma być wykonane podczas wakacji (bez względu na rok wykonania zdjęcia). Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły."

Chyba jaśniej już nie dało się tego napisać :)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Paulina » śr paź 03, 2012 9:53 pm

Ups :oops: nie doczytałam tego. Dziękuję arathlo.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Postautor: Ireneusz » śr paź 03, 2012 10:00 pm

fotomigawka pisze:fajnie, że ruszyło

...i do tego z przystępnym tematem :)
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: arathlo » śr paź 03, 2012 10:13 pm

Bo ja wiem czy taki przystępny...znaczy- wiadomo, że każdy ma jakieś zdjęcia z wakacji. Ale ja zwykle wakacji mam od groma zdjęć banalnych i oklepanych, robionych małpą- zachód słońca, fale, moje dzieci na plaży, moje dzieci w basenie, moje dzieci na trawie, moje dzieci na placu zabaw, moje dzieci.../wpisać dowolną miejscówę :P/. No jakoś żadne z takich nie trafi na ten konkurs (przynajmniej nie ode mnie). Ciekawe ujęcia często są spaprane ze względu na brak głębi w małpce, tudzież złym oświetleniu w danym momencie. Zdjęcia lustrzanką z okresu wakacji się często z wakacjami nie kojarzą, bo zwykle lustrzankę wykorzystuję do eksperymentów i wariacji na temat- żuczek, kwiatek itepe. Do tego jeszcze nie umiem tak naprawdę robić zdjęć lustrzanką, amatorsko pstrykam i czasem wyjdzie z tego coś interesującego (niekiedy tylko- dla mnie interesującego :P)

W końcu wzięłam zdjęcie z małpy, ale w miarę znośne jakościowo (jak na moje nie do końca wprawne oko) i ciekawe do tematu (znaczy ja mam do niego pewną refleksję związaną z tematem, nie wiem czy w ogóle ktokolwiek na to spojrzy w ten sposób, ale zdradzać nie będę, bo w końcu ma być anonimowo). No i zobaczymy...i tak głównie liczę na komenty a nie na nagrodę;)

A tak btw- kurs fotografii to raczej powinien być dla najgorszego zdjęcia :D Wtedy bym miała szansę się załapać ;)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » czw paź 04, 2012 7:31 am

Czekamy na Wasze zdjęcia. :fotograf:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE TEMATYCZNE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron