Konkurs Fotografia Tematyczna

Podforum związane z konkursem fotograficznym tematycznym (propozycje tematów do fotografowania, wątki konkursowe tematyczne).

Moderator: GTW

Konkurs fotograficzny tematyczny - POCZTÓWKI Z WAKACJI

Postautor: Martin » sob wrz 10, 2011 7:06 am

fotomigawka pisze:Temat dla każdego, więc zgłoszeń powinno być co najmniej 30

daro pisze:albo nawet pińćset

Też mi się tak wydawało, ale to nic bardziej mylnego... Do tej pory otrzymałem tylko 8 zgłoszeń, a dziś jest ostatni dzień przyjmowania zdjęć. Wspomniana ilość zdjęć potwierdza mi tylko, że niestety nawet proste tematy nie zwiększają ilości zgłoszeń.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: basia » pt wrz 23, 2011 1:27 pm

mam nadzieję, że to nie był ostatni konkurs bo niedawno dowiedziałam sie o ich istnieni i chętnie bym się przyłączyła do zabawy,
pozdrawiam
basia
basia
 
Posty: 13
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 8:02 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotografia Tematyczna

Postautor: Martin » wt wrz 27, 2011 7:42 pm

basia pisze:mam nadzieję, że to nie był ostatni konkurs

Według "umowy" ze sponsorami nagród w konkursie, jestem z nimi umówiony na roczne sponsorowanie gadżetów dla autorów wyróżnionych zdjęć, a więc można zorganizować jeszcze 3 edycje przewidziane na kolejne miesiące: październik, listopad, grudzień 2011. Jeżeli do 30 września pojawią się tutaj jakieś Wasze propozycje tematów, na najbliższe 3 edycje konkursu tematycznego, to można je zorganizować... Jeżeli nie będzie zainteresowania i nie pojawią się propozycje tematów, to temat tego konkursu zostanie zamknięty i zakończony na wrześniowej edycji.

Czekam na Wasze propozycje.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: mdebowczyk » śr wrz 28, 2011 8:07 am

Moja propozycja tematu to portrety dzieci - każdy ma na pewno jakieś swoje ulubione zdjęcie z pociechą
Awatar użytkownika
mdebowczyk
 
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 08, 2010 10:52 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: basia » śr wrz 28, 2011 8:07 am

może :"barwy jesieni w powiecie piaseczyńskim"?
Basia
basia
 
Posty: 13
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 8:02 am
Lokalizacja: Piaseczno

konkurs tematyczny

Postautor: Martin » pt wrz 30, 2011 8:54 am

mdebowczyk pisze:Moja propozycja tematu to portrety dzieci - każdy ma na pewno jakieś swoje ulubione zdjęcie z pociechą

Michał, Twoja propozycja stała się tematem na edycję w październiku: DZIECKO W OBIEKTYWIE.
Na Wasze zdjęcia dzieci, czekam do 10 października 2011 roku.

basia pisze:może :"barwy jesieni w powiecie piaseczyńskim"?

Basiu, w związku z tym, że dopiero zaczęła się jesień, to podjąłem decyzję, że będzie to temat konkursu w kolejnym miesiącu (edycja listopad 2011). Dzięki temu, każdy do kolejnej edycji, będzie miał możliwość wykonania jesiennych zdjęć. Liczę na to, że chociaż zaproponowałaś temat jesienny, to weźmiesz również udział w konkursie fotograficznym - DZIECKO? ;)

Czekam jeszcze na propozycję tematu na edycję konkursu, przewidzianą na miesiąc grudzień 2011. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: basia » pt wrz 30, 2011 10:12 am

no pewnie że tak :-)
Basia
basia
 
Posty: 13
Rejestracja: pt wrz 23, 2011 8:02 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Audaux » pt wrz 30, 2011 4:54 pm

zrób zdjęcie dziecka w lesie i masz zdjęcie do konkursu na 2 miesiące :-)
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Re: konkurs tematyczny

Postautor: Paulina » pn paź 03, 2011 2:44 pm

Martin pisze:Czekam jeszcze na propozycję tematu na edycję konkursu, przewidzianą na miesiąc grudzień 2011.

Może konkurs na zdjęcie kulinarne np: "pyszności z mojej kuchni"?
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 604
Rejestracja: pn wrz 05, 2011 12:12 pm
Lokalizacja: okolice

Re: konkurs tematyczny

Postautor: Martin » pn paź 03, 2011 5:48 pm

Paulina, kulinarnymi i restauracyjnymi wątkami na forum, jest duże zainteresowanie, ale nie wiem, czy znajdą się osoby, które robią zdjęcia i prześlą coś na ten temat? :roll:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: konkurs tematyczny

Postautor: Ireneusz » pn paź 03, 2011 7:04 pm

Martin pisze:Czekam jeszcze na propozycję tematu na edycję konkursu, przewidzianą na miesiąc grudzień 2011

"Czerń i biel w naszym otoczeniu"
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: anuleksa » czw paź 06, 2011 8:10 pm

Proponuję temat PRL-u. Na pewno każdy ma stare zdjęcia Piaseczna i nie tylko. Z chęcią zamiast banków i prokuratury zerknęłabym na "Maskotkę", czy też "Kaktusa" :)
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny tematyczny

Postautor: Martin » pn paź 17, 2011 8:58 am

Myślę nad nowymi zasadami konkursu, w którym najciekawsze konkursowe zdjęcia, będą wybierane przez powołane jury konkursu. Użytkownicy forum, będą mogli jedynie obejrzeć i skomentować zdjęcia przesłane na konkurs - bez głosowania, oraz zasugerować temat na kolejne edycje. Na razie myślę o 2 kolejnych edycjach na nowych zasadach, a po rozmowach ze sponsorami, zobaczymy czy ten konkurs będzie dalej istniał. Oczywiście, można kontynuować konkurs bez upominków, jednak domyślam się, że nie będzie wtedy zainteresowania tym konkursem.

p.s. W ciągu najbliższych dni, zostaną przeprowadzone porządki w bazie danych i będą usunięte wszystkie konta, które nie mają ani jednej wypowiedzi na forum.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny tematyczny

Postautor: Martin » śr paź 19, 2011 7:00 pm

Martin pisze:p.s. W ciągu najbliższych dni, zostaną przeprowadzone porządki w bazie danych i będą usunięte wszystkie konta, które nie mają ani jednej wypowiedzi na forum.

Tak jak napisałem, tak też się stało. Usunięte zostały konta, które miały zerowy stan wypowiedzi (~ 600 loginów zostało usuniętych). Jeżeli wśród usuniętych loginów, były osoby, które miały konto tylko po to, aby przesyłać zdjęcia na konkurs (było kilka takich kont), to proszę o ponowne założenie konta i zachęcam do rozmów na podforum fotograficznym. Jest już 6 osobowe jury i jesteśmy w trakcie ustalania nowych zasad konkursu fotograficznego, który będzie organizowany na forum mieszkańców. Wkrótce poznacie członków jury i zmiany w regulaminie konkursu.

Najbliższa edycja konkursu tematycznego, odbędzie się w listopadzie. Tematem zdjęć, będą: BARWY JESIENI. Zachęcam do spacerów i robienia zdjęć, na listopadową edycję konkursu.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: anuleksa » śr paź 19, 2011 10:06 pm

Martin
Dobre posunięcie.... iluż nas ubyło:( Jury będzie lepsze od nagród, które mogą być.. "przy okazji".
Awatar użytkownika
anuleksa
 
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE TEMATYCZNE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron