UWAGA na mieszkanie - Piaseczno, WARSZAWSKA 33 !!!

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

UWAGA na mieszkanie - Piaseczno, WARSZAWSKA 33 !!!

Postautor: pawel07pawel » pn kwie 16, 2012 5:37 pm

Przyszłych wynajmujących chciałbym ostrzec przed mieszkaniem w Piasecznie, ul. WARSZAWSKA 33 link- http://warszawa.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-dom-mieszkanie-wynajme-prywatne-wlasciciele-mieszkan-KAWALERKA-24M2-CENTRUM-PIASECZNA-W0QQAdIdZ369087002

Byłem tam i widziałem. Po pierwsze - i co chyba najważniejsze - bardzo nie mili właściciele, odniosłem wrażenie, że nawet przemądrzali, patrzyli i traktowali mnie z góry. O umowie wynajmu w ogóle nie było mowy, bo po co, bo na co, itd. Po drugie okolica nie za ciekawa, już na schodach przed wejściem i później na klatce spotkałem kilku meneli spożywających alkohol, na korytarzu smród że się nie dało wytrzymać, !!no i nie ma domofonu!! A mieszkanko małe, dla jednej osoby, jak dla mnie 1100 + liczniki to o wiele za dużo jak na taki standard i metraż (24m2). Nie polecam!! Szkoda czasu!!
pawel07pawel
 
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 5:35 pm

Postautor: nomado » czw kwie 19, 2012 8:28 am

Trzebab było wkleić jakieś fotki, bo ogloszenie wcięło ...
nomado
 
Posty: 78
Rejestracja: sob kwie 09, 2011 6:27 pm
Lokalizacja: zza rogu.


Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron