Przeczytaj ile lat trzeba pracować na własne mieszkanie

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Przeczytaj ile lat trzeba pracować na własne mieszkanie

Postautor: justynka » wt sty 12, 2010 9:53 am

Ile lat trzeba pracować na własne mieszkanie? Warszawiak musi pracować na mieszkanie siedem lat. To krócej niż nowojorczyk czy londyńczyk, ale i tak bardzo długo. Są miasta na świecie, gdzie na mieszkanie wystarczy trzyletnia pensja - wynika z raportu, który dla "Gazety" przygotowała firma doradcza Reas

czytaj: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,744 ... isz_M.html
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: aga77 » pt mar 12, 2010 8:27 pm

jest naprawdę mnóstwo młodych, trochę starszych, którzy świetnie zarabiają, nieraz aż tak świetnie, że "szczęka opada", znam takich co w ciągu roku zarobią na 2-pokojowe mieszkanie.Pracują w prywatnych firmach, mają potencjał.
A propos-ja kupiłam mieszkanie w Otwocku, ale kompletnie nie moge się przyzwyczaić do tego miasta, wróciłam z powrotem-chcę sprzedać-jest nowe, 2-pokojowe- 61,16 m.kw., z 2009 r. plus miejsce postojowe w garażu pod budynkiem.
aga77
 
Posty: 33
Rejestracja: pt mar 12, 2010 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron