Gdzie zamówić okna w Piasecznie

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Gdzie zamówić okna w Piasecznie

Postautor: pelek » ndz maja 13, 2018 9:56 am

Gdzie zamowić?

I czy polecacie dwuszybowe czy trzyszybowe?
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Gdzie zamówić okna w Piasecznie

Postautor: dzessie » pt maja 18, 2018 9:04 am

To jakie okna zamówisz zalezy od Twoich potrzeb i Twoich funduszy. Jesli mieszkasz w bloku to wystarczą okna dwuszybowe, jeśli jednak masz własny domek to postawiłabym na okna solidniejsze, trzyszybowe.Takie będą o wiele skuteczniej zatrzymywały ciepło w domu.
Skontaktuj się z firmą Anexok. Projektują i montują okna w Piasecznie.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Gdzie zamówić okna w Piasecznie

Postautor: monika89 » ndz mar 22, 2020 12:15 pm

Ponawiam pytanie. Gdzie mozna kupić?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Gdzie zamówić okna w Piasecznie

Postautor: Kozaczek » wt mar 24, 2020 2:30 pm

Firm jest bardzo wiele jednak nie ma sensu przy wyborze kierować się jedynie ich cena. Bo są znacznie wazniejsze parametry tutaj niż cena okien. Warto jest moim zdaniem zwrócić tutaj uwage na okna firmy Ekoplast https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-tarasowe/ . Mają dobrej jakości okna ( czego sam jetem przykładem bo mam ich okna od dwóch lat w mieszkaniu i jestem zadowolony). Podobnie jak rolety zewnętrzne ( wygoda plus dodatkowo spore działanie energoosczędzne). Są porządnie wykonane. Montaż również szybki i sprawny ale duża w tym zasługa biura, w ktorym kupowałem okna. No i jest to również firma, ktora daje jedna z dłuższych gwarancji na swoje okna.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron