Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Dyskusje na wszelkie tematy związane z nieruchomościami: sprzedaż, wynajem, mieszkania, domy, działki itp. Podforum moderowane przez Macieja Michalaka.

Moderator: GTW

Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Postautor: Wiola2012 » pn lut 09, 2015 1:19 pm

Witam,

Poszukujemy mieszkania tak do 60m2 w Piasecznie. Czy mógłby ktoś pomóc, doradzić które dzielnice, ulice, bloki, developerzy warte/ci są uwagi? Czy coś się zmieniło od ostatnich wpisów? Którym osiedlą warto jest się przyjrzeć z bliska a których raczej unikać?

Jesteśmy trzy osobową rodziną. Maluch ma trzy latka. Zależy nam żeby nie było za daleko do przedszkola, szkoły, przychodni. Jak wygląda sprawa z komunikacją miejską do Centrum Warszawy?

Z góry bardzo dziękuję za każdą sugestię/informację.

Pozdrawiam,
Wiola
Wiola2012
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 09, 2015 10:38 am

Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Postautor: pw84 » pn lut 09, 2015 8:51 pm

Witam,

ogólnie odradzam kupno mieszkania w tym smutnym, szarym i zaniedbanym miescie. Jeśli już miałabym polecić to tylko okolice PKP. Poniatowskiego jest jeszcze w miarę spokojna i zieloną ulicą. Blisko do Zalesia, komunikacji miejskiej i terenow zielonych. Reszta miasta ton jeden wielki syf.
pw84
 
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 1:05 pm

Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Postautor: zakro » czw lut 21, 2019 7:10 pm

ja także odradzam Piaseczno. Polecam przenieść się do jakże przepięknego Wrocławia. Ostatnio widziałem dobre ceny mieszkań w firmie Ronson. Znajomi kupili i są zadowoleni. Mieszkanie oddane terminowo i wykończone tak jak sobie życzyli.
zakro
 
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 11, 2018 12:09 pm

Re: Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Postautor: gapa » śr kwie 29, 2020 10:50 am

A ja powiem coś odmiennego – bardzo lubię Piaseczno i cieszę się, że tu mieszkam :) jeśli chodzi o deweloperów to mogę polecić DOM MARZEŃ Piekut. Fajne mieszkania w niezłych cenach. Podobno niedawno otworzyli kolejny etap sprzedaży, także szybko, bo naprawdę mieszkania rozchodzą się w błyskawicznym tempie. Pozdrawiam!
gapa
 
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 20, 2014 10:51 pm

Re: Mieszkania / developerzy - Piaseczno

Postautor: On_sam » ndz wrz 20, 2020 12:39 am

W Piasecznie nie mam doświadczenia z deweloperami ale w Warszawie koleżanka długo szukała miejsca dla siebie i wiem ile czasu poświęciła na znalezienie odpowiedniego miejsca i dewelopera, w końcu postawiła na https://cichadolina.pl/inwestycja/ i z tego co wiem jest bardzo zadowolona, z tego wynika że warto szukać i nie zamykać się na jedną opcję.
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm


Wróć do Nieruchomości Piaseczno

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron