FOTOFERIA - portal fotograficzny

Mistrzowie fotografii, strony warte obejrzenia - zamieszczaj tutaj strony internetowe przedstawiające prace wybitnych fotografów i fotografików.

Moderator: GTW

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: Martin » śr lip 28, 2010 9:13 am

Tym razem polecę Wam nowy portal fotograficzny FOTOFERIA, który ostatnio cały czas przeglądam i myślę, że może kogoś z Was również zainteresuje. Warto oglądać i podglądać tych, którzy potrafią robić rewelacyjne zdjęcia.

:arrow: http://www.fotoferia.pl

Obrazek

FOTOFERIA to przedsięwzięcie zrealizowane przez grupę fotografów, których celem jest utworzenie portalu na wysokim poziomie artystycznym i kulturalnym. Oczywiście nie jest to miejsce tylko dla najlepszych, będą się tutaj mogli spotkać Ci, których przygoda z fotografią trwa już jakiś czas i zechcą podzielić się swoją wiedzą oraz Ci, którzy na tej drodze stawiają pierwsze kroki. Głównym celem portalu jest wyselekcjonowanie najlepszych zdjęć w polskiej sieci do GALERII WYSOKIEJ i NISKIEJ i pokazaniu ich światu poprzez współpracę z organizacjami FIAP i PSA.

POLECAM :good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: jurgen » pt sie 13, 2010 9:20 pm

Brakuje mi na tym portalu informacji, kto jest jego właścicielem. Z jednej strony piszą bardzo poważnie o PSA, a z drugiej strony przypomina to firmę/stowarzyszenie krzak.
Bardzo mieszane uczucia, mam.

MJ
jurgen
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 12, 2010 4:19 pm

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: Martin » sob sie 14, 2010 10:24 am

Przeglądając portale fotograficzne, nie interesuję się, kto jest właścicielem (może powinienem?), ale jakie zdjęcia można na nim obejrzeć. Nie da się ukryć, że na www.fotoferia.pl zdjęcia są na bardzo wysokim poziomie i warto je oglądać, ucząc się przy okazji, jeżeli ktoś tak jak ja - jest na amatorskim poziomie. :)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: jurgen » sob sie 14, 2010 11:46 am

Jest duży dysonans pomiędzy aspiracjami portalu, a informacjami niejako go uwierzytelniającymi. Dodatkowo nie możesz zwinąć swoich zabawek i pójść gdzie indziej.To tyle.
Proszę, aby mnie dobrze zrozumiano. Nie twierdzę, że ktoś ma nieczyste intencje.

pozdrawiam
jurgen
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 12, 2010 4:19 pm

Polish International Exhibition 2012 - The Winners

Postautor: michal_g » pn lut 04, 2013 10:35 pm

Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: rf1976 » pn paź 21, 2013 9:57 am

Wielkie dzięki. Strona jest GENIALNA!! Prace na niej są epickie.
To jedna z prac która mi się naprawdę podoba http://www.fotoferia.pl/photo/104810
rf1976
 
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 17, 2013 8:34 am

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: adamos44 » pt gru 13, 2013 12:23 pm

Zdjęcia są na na naprawdę wysokim poziomie.
adamos44
 
Posty: 5
Rejestracja: pt gru 13, 2013 11:52 am

FOTOFERIA - portal fotograficzny

Postautor: mikolow » ndz cze 19, 2016 2:01 pm

Jak patrzę na te zdjęcia, które znajdują się w miejscach o których piszecie to sam też nabieram ochoty żeby pójść do https://plumeria.sklep.pl/nasiona-roslin-miododajnych i się zdecydować na inwestycję jakąś wraz z narzeczoną i zrobić sobie porządne zakupy.
mikolow
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 17, 2016 3:47 pm


Wróć do Mistrzowie fotografii, strony warte obejrzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości