Piaseczno w obiektywie spacer gry fotograficzne w Piasecznie

Spotkania mieszkańców powiatu piaseczyńskiego z aparatem w plenerze.

Moderator: GTW

Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: schlingel » pt lip 08, 2011 10:09 pm

świetna inicjatywa :good:
schlingel
 
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 23, 2009 6:34 am

Re: Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: PiTkom » pn lip 11, 2011 8:46 am

Audaux pisze:Termin jest tak odległy że oba terminy są do przyjęcia :-)


Zgadzam się w pełni. :]

Bliżej terminu dostosuje się do większości.
PiTkom
 
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 01, 2011 1:20 pm
Lokalizacja: Myszyniec/Piaseczno

Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: Martin » śr lip 13, 2011 9:46 pm

Tak w wielki skrócie, żebyście mieli świadomość, że coś dzieje się w temacie:

Jestem po pierwszym spotkaniu organizacyjnym z Pawłem (Audaux) i Darkiem (Daro). Opracowujemy trasę spaceru i mamy kilka planów, które teraz trzeba opracować i przygotować do września. Tym razem chcemy zrobić spacer po Piasecznie i okolicach, uwzględniając ciekawe miejsca + planujemy zakończyć spacer grillem na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym. Planowane są dodatkowe atrakcje (mam nadzieję, że wszystko wypali), oraz jestem w trakcie rozmów ze sponsorami gadżetów i nagród na konkurs, który jest planowany po spacerze.

Właśnie wróciłem z kolejnego spotkania z jednym ze sponsorów, który mam nadzieję, że zasponsoruje gadżety, oraz zorganizuje nam grilla (kiełbaski itp), żebyśmy nie musieli się o to martwić - skupiając się na spacerze i robieniu zdjęć.

Chcemy zorganizować 4 edycje takich spacerów (średnio co 2 miesiące). Roboczy tytuł spacerów fotograficznych: "Gmina Piaseczno w obiektywie" - edycja: lato, jesień, zima, wiosna. Planujemy z każdego spaceru, wśród Waszych nadesłanych zdjęć - wybrać 3 najlepsze zdjęcia (planowane są gadżety i niespodzianki dla zwycięzców z każdej edycji). Następnie, wśród najlepszych zdjęć z każdej edycji (3 zdjęcia z 4 edycji - łącznie 12 najlepszych zdjęć), będzie zorganizowany kolejny konkurs niespodzianka (trwają rozmowy). Wszystko jest cały czas opracowywanie, w związku z tym opisuję to na razie ogólnikami.

Przygotowuję kolejne rozmowy ze sponsorami, oraz poszukiwane są firmy, które chcą przyłączyć się zabawy. Zainteresowane firmy zachęcam do kontaktu ze mną.

Jak tylko ruszy platforma http://365photowalks.com/pl/ to również tam będzie ogłoszony wrześniowy spacer fotograficzny w Piasecznie, tak więc mogą pojawić się osoby spoza Piaseczna i powiatu piaseczyńskiego. Planuję rozpocząć rozmowy z Arturem (organizator całego zamieszania na spacerfotograficzny.pl, a wkrótce na 365photowalks.com), który organizował już spacery w kilku różnych miastach Polski, aby wsparł nas swoim doświadczeniem w tej inicjatywie. Cały czas zachęcam zainteresowane osoby (nie tylko z Piaseczna, ale również z całego terenu powiatu piaseczyńskiego), żeby ujawniły się na forum - chcemy mniej więcej wiedzieć, jakie będzie zainteresowanie takimi spacerami. Wstępnie planujemy ograniczenie ilości osób do 50 (maksymalna ilość), dlatego teraz chcemy się zorientować, czy będzie takie zainteresowanie wśród mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, czy musimy większy nacisk kłaść na promocję spaceru na zewnętrznej platformie 365photowalks.com.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: kawon2 » pn lip 18, 2011 6:44 pm

Spacer fotograficzny myślę, że to jest fajna zabawa. Z chęcią przyłącze się .
Widziałem fotki na facebooku zrobione na podobnnym spacerze w Warszawie kilka dni temu, podobały mi się

Pozdrawiam
Uśmiech pomaga żyć
kawon2
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 3:54 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: agromek » wt lip 19, 2011 7:59 am

I ja. I ja też.

Arek
agromek
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 06, 2009 8:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: DannyNS » wt lip 19, 2011 8:40 am

Marcin mam pytanie. Chcę zabrać moją 6 letnią córkę. Czy możesz już teraz napisać w jakich godzinach przewidujesz spacer (jak długo trwa) i czy w tym czasie zapowiada się długa wędrówka, bo nie wiem czy Ola da radę...;-)
DannyNS
 
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 02, 2008 7:53 am

Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: Martin » śr lip 20, 2011 10:55 am

Zaczyna deklarować się nam termin spaceru w sondzie - na głosy zainteresowanych osób czekamy do końca lipca. :)

DannyNS pisze:w jakich godzinach przewidujesz spacer (jak długo trwa) i czy w tym czasie zapowiada się długa wędrówka

Spacer planowany jest od godz. 10:00. Pomału kształtuje nam się trasa, jednak jeszcze nie mamy jej skończonej (cały czas nad nią pracujemy), a więc ciężko powiedzieć jaki to będzie dystans. Na pewno pospacerujemy trochę po Piasecznie, a następnie pójdziemy w kierunku Zalesia Dolnego, aby w godzinach popołudniowych zakończyć spacer grillem na Górkach Szymona (mamy już sponsora na grilla). Nie znam możliwości Oli, ale najwyżej weźmiesz ją później "na barana", albo niech weźmie ze sobą rower... Jak tylko opracowana zostanie trasa, to dam znać jaki będzie mniej więcej dystans. ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: Martin » pn sie 01, 2011 9:23 am

Martin pisze:W pierwszym poście umieściłem sondę do głosowania, w której umieściłem propozycje terminów spaceru fotograficznego w Piasecznie. Martin, zachęcam do oddania głosu, na bardziej dogodny termin. Głosowanie na termin, jest do końca lipca.


Obrazek

Mamy już sierpień, a więc zakończyliśmy głosowanie i wybrany został termin. Spacer fotograficzny odbędzie się 10 września.
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: J@zzman » pt sie 05, 2011 11:53 pm

w sumie nie głosowałem bo oba terminy mi odpowiadały :) A pozatym długo się urlopowałem ...

Jak tylko mała się nie rozchoruje to na pewno się stawimy 10-go zwarci i gotowi. Olcia dostanie swój aparat w dłonie i niech rozwija umiejętności od małego ...

Ogólnie pomysł całkiem fajny, bo mamy dużo miłych dla oka (i "kliszy") miejsc.

ps. DannyNS - jak coś to "zgubimy" nasze 6-letnie Ole niech się pobawią 8)
J@zzman vel J@cek
Awatar użytkownika
J@zzman
 
Posty: 9
Rejestracja: pn gru 17, 2007 9:34 am
Lokalizacja: Piaseczno \ SandTown

Spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie Zalesiu

Postautor: Martin » wt sie 09, 2011 12:30 pm

Obrazek

10 września 2011 roku spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,3345.html

Aby wziąć udział w spacerze fotograficznym, należy zarejestrować się, wypełniając formularz zgłoszeniowy,
którzy jest na stronie internetowej: zapisy na spacer fotograficzny.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: mdebowczyk » śr sie 10, 2011 10:49 am

A gdy zabiera się ze sobą rodzinę to też ją zapisać oddzielnie?
Awatar użytkownika
mdebowczyk
 
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 08, 2010 10:52 am
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie Zalesiu

Postautor: Martin » śr sie 10, 2011 11:02 am

mdebowczyk pisze:A gdy zabiera się ze sobą rodzinę to też ją zapisać oddzielnie?

Jeżeli zabierasz dziecko, to nie... ale w przypadku np.: żony i jeżeli będzie robiła zdjęcia, oraz później będzie chciała również wziąć udział w konkursie fotograficznym - TAK. Lista potrzebna jest nam do spraw organizacyjnych. Chcemy mieć listę osób, które będą aktywnie uczestniczyły w spacerze fotograficznym, ponieważ chcemy mieć wydrukowaną odpowiednią ilość map z trasą spaceru, pytaniami do gry fotograficznej, dodatkowych informacji o zabytkach, które będziemy mijali po drodze itp. Do zobaczenia na spacerze fotograficznym. :)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie Zalesiu

Postautor: Martin » czw sie 18, 2011 1:49 pm

Informacja o spacerze fotograficznym w gazecie Nad Wisłą (objęła patronat medialny): spacer z aparatem w ręku

Obrazek

www.nadwisla.pl/index.php?option=com_co ... Itemid=147

Przypominam, że trwają: zapisy na spacer. Liczba miejsc jest ograniczona - zapisało się 26 osób - pozostało 24.
www.powiat-piaseczynski.info/zapisy-na- ... ia2011.php

Wkrótce podamy kilka dodatkowych informacji, oraz plan spaceru. Na zakończenie spaceru fotograficznego, będzie zorganizowany grill na Górkach Szymona - trwają rozmowy i ustalenia z GOSiR Piaseczno, który wesprze nas przy jego organizacji.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny gry fotograficzne w Piasecznie

Postautor: Martin » wt sie 23, 2011 9:08 am

Jedną z atrakcji, będzie możliwość obejrzenia i sfotografowania zaplecza Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej.

Przyłączyli się do nas DREZYNIARZE www.drezyny.eu i uatrakcyjnią nasz spacer -przejazdami drezyną po stacji Kolei Wąskotorowej.

Dodatkowo dla zainteresowanych będą mieli dodatkowy konkurs fotograficzny: za najlepsze zdjęcie przedstawiające drezynę - przejazd drezyną dla dwóch osób na trasie Piaseczno-Runów-Piaseczno. Zainteresowane osoby, które zapiszą się i pojawią się na spacerze fotograficznym, dodatkowych informacji dowiedzą się na miejscu, podczas jazdy drezyną. Zapraszam!
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Spacer fotograficzny gra fotograficzna w Piasecznie Zalesiu

Postautor: Martin » pt sie 26, 2011 8:55 am

Zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na spacer fotograficzny. £ącznie z organizatorami mamy 55 osób.

Wszystkie osoby, które zapisały się na spacer - zapraszamy w sobotę 10 września 2011 roku, na godz. 10.00 na Plac Piłsudskiego (przy fontannie) w Piasecznie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spotkania z aparatem w plenerze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości