Projekt Animacyjny Foto Piaseczno

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Projekt Animacyjny Foto Piaseczno

Postautor: Redakcja » czw mar 28, 2013 10:32 am

Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Majkel » czw mar 28, 2013 1:44 pm

Orientujecie się czy spotkania będą płatne, oraz w jakie dni i godziny będą się odbywały?
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Foto.Piaseczno.Projekt » czw mar 28, 2013 3:14 pm

Witam serdecznie!

Wstępnie spotkania są pomyślane na poniedziałki i czwartki (ewentualnie jakiś dzień weekendowy), jednak wszystko dokładnie i szczegółowo będziemy dogadywać na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się 8.04 (poniedziałek).
Owe spotkanie odbędzie w siedzibie Wspólnoty Samorządowej (ul. Warszawska 1, tuż przy rynku) ok. godziny 18.30-19.00.
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, jedyny wkład, który państwo będą wnosić to swój czas i chęci, resztą zajmę się ja :)
Także serdecznie zapraszam!
Foto.Piaseczno.Projekt
 
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 28, 2013 3:00 pm

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Artur N. » czw mar 28, 2013 3:23 pm

Planowane są wspólne spacery z aparatem w ręku po Piasecznie, czy raczej spotkania są nastawione na rozmowę, a zdjęcia każdy będzie robił we własnym zakresie?
Awatar użytkownika
Artur N.
 
Posty: 852
Rejestracja: sob lut 28, 2009 11:43 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Foto.Piaseczno.Projekt » czw mar 28, 2013 3:43 pm

Może na początek powinnam się przedstawić i dokładnie naświetlić skąd się wziął projekt (F)OTO PIASECZNO :)

Jestem studentką III roku Animacji Społeczno Kulturalnej na Wydziale Pedagogiki UW, projekt (F)OTO PIASECZNO będzie podstawą mojej pracy dyplomowej, którą będę bronić w tym roku. Głównym moim celem jest integracja mieszkańców, pogłębienie wiedzy na temat Gminy Piaseczno (skupiając się w szczególności na Piasecznie), a także budowanie tożsamości lokalnej.
W trakcie projektu planowane są warsztaty dotyczące Piaseczna, które będą odbywać się w sali Wspólnoty Samorządowej. Wynikiem warsztatów będą zadania fotograficzne, które każdy będzie wykonywał do następnego spotkania (lub też w innym zakresie czasu, jeśli będzie taka potrzeba), na spokojnie, bez presji ;)
Oczywiście zaplanowane jest również wspólne wyjście na spacer po Piasecznie, jednak do tego potrzebujemy sprzyjającej pogody i możliwości czasowych, dlatego póki co w zamyśle jest jedno takie zdarzenie.

Ja mam postawione pewne cele, które spróbujemy zrealizować, jednak stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę, dlatego też staram się elastycznie podchodzić również do państwa propozycji :) Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy dodawać jakieś pomysły lub modyfikować proponowane przeze mnie. :)
Foto.Piaseczno.Projekt
 
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 28, 2013 3:00 pm

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Kacperek » czw mar 28, 2013 4:04 pm

Foto.Piaseczno.Projekt pisze:Głównym moim celem jest integracja mieszkańców, pogłębienie wiedzy na temat Gminy Piaseczno (skupiając się w szczególności na Piasecznie), a także budowanie tożsamości lokalnej. (...) Wynikiem warsztatów będą zadania fotograficzne, które każdy będzie wykonywał (...)

Wywnioskowałem z tego, że będą to bardziej spotkania na temat Piaseczna, oraz trzeba będzie sfotografować zadane tematy. Czyli nie będą to spotkania fotograficzne, gdzie amator będzie mógł poznać tajniki robienia zdjęć?
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Re: PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Foto.Piaseczno.Projekt » czw mar 28, 2013 4:49 pm

Kacperek pisze:Wywnioskowałem z tego, że będą to bardziej spotkania na temat Piaseczna, oraz trzeba będzie sfotografować zadane tematy. Czyli nie będą to spotkania fotograficzne, gdzie amator będzie mógł poznać tajniki robienia zdjęć?


Zgadza się. Będą to spotkania dot. Piaseczna, fotografia będzie tylko naszym narzędziem. Jednak w projekcie nie ma znaczenia doświadczenie fotograficzne, dlatego zapraszam każdego :)
Foto.Piaseczno.Projekt
 
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 28, 2013 3:00 pm

PROJEKT ANIMACYJNY FOTO PIASECZNO

Postautor: Majkel » pt mar 29, 2013 12:44 am

Foto.Piaseczno.Projekt dzięki za informację.
Awatar użytkownika
Majkel
 
Posty: 1378
Rejestracja: pt wrz 30, 2011 8:52 pm
Lokalizacja: okolice


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron