Moje zdjecia zwierząt / psów do oceny

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Moje zdjecia zwierząt / psów do oceny

Postautor: Szkolenie psow » wt lip 31, 2012 1:13 pm

Chcialabym pokazac i ja swoje zdjecia . Poczatkowo mialam wybrac kilka , ale bardzo zalezy mi na sugestiach od tych , ktorzy robieniem zdjec zajmuja zawodowo to wrzuce linka do swojego FB .
Robieniem zdjec zajmuje sie tak "powazniej " kilka miesiecy .
Robie zdjecia glownie zwierzetom i spora czesc z tego trafia do agencji , ktora wyszukuje zwierzeta na plany filmowe , do reklam itp.
Przy okazji moge zaprosic na zdjecia chetnych , ktorzy chcieliby zeby ich pupil zostal gwiazda .

Sporo tego jest jesli ktos znajdzie chwilke i pokrytykuje bede bardzo wdzieczna .
http://www.facebook.com/pages/Floyd-Foto/332596773473015
Szkolenie psow
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 1:18 pm

Moje zdjecia zwierząt / psów do oceny

Postautor: Ivan » wt lip 31, 2012 1:41 pm

Na FB masz bardzo dużo zdjęć i ciężko odnieść się do nich wszystkich. Dla mnie robisz za dużo powtarzających się kadrów i źle ogląda mi się po kilka bardzo podobnych ujęć tego samego psa. Wybierz kilka zdjęć, to będzie można napisać coś więcej o tych wybranych.
Awatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 192
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: z okolic

Postautor: Szkolenie psow » wt lip 31, 2012 2:04 pm

Masz racje , wiem , zamierzam posprzatac na FB .
Cos wybiore :)
Szkolenie psow
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 1:18 pm

Moje zdjecia zwierząt / psów do oceny

Postautor: michal_g » wt lip 31, 2012 4:51 pm

Sporo masz zdjęć na swoim fanpage i kilka z nich zatrzymało mnie na dłużej. Na niektórych widać, że próbujesz je obrabiać, inne pozostawiasz w formie surowej prosto z aparatu. Robisz tak z braku czasu? Po zrobieniu zdjęć wrzucasz na fb wszystkie zrobione przez siebie zdjęcia, czy robisz ich wstępną selekcję przed udostępnieniem?
Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Szkolenie psow » wt lip 31, 2012 6:06 pm

Brak obrobki spowodowana jest nieumiejetnoscia , czasu mam dosc .
Wiem , ze jest tego duzo , wybieram te zdjecia , ktore mi sie podobaja , czasem duzo z jednego spaceru czasem kilka .
Szkolenie psow
 
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 1:18 pm


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości