Konkurs Fotografii Podróżniczej - Tu Byłem

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Konkurs Fotografii Podróżniczej - Tu Byłem

Postautor: michal_g » pt cze 22, 2012 3:19 pm

Obrazek

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Podróżniczej “Tu Byłem” pod Honorowym Patronatem Jacka Pałkiewicza. Konkurs dla wszystkich fotografujących i podróżujących na własną rękę. Konkurs ma na celu promocję zarówno samej fotografii, jak i podróżowania w najróżniejsze zakątki Polski, Europy czy świata. Skierowany jest do każdego podróżnika, który nie rozstaje się z aparatem fotograficznym podczas swoich wypraw. Głównym celem jest promowanie dobrej fotografii i podróżowania organizowanego na własną rękę, dlatego wymogiem koniecznym jest odbycie wyprawy zorganizowanej przez siebie lub wspólnie ze znajomymi bez wykorzystania biur podróży czy innych instytucji organizujących wyjazdy. Może to być wyjazd długi lub nawet jednodniowa wycieczka. Jeśli więc nie siedziałeś przez ostatni rok przed telewizorem, tylko opracowałeś, a następnie przebyłeś wyprawę, podróż lub wycieczkę – weź udział! Odwiedź Galerię Konkursową, której adres podamy 1 czerwca. Następnie zapoznaj się z regulaminem i prześlij jedną fotografię, zaznaczając na mapie miejsce wykonania zdjęcia. Opisz ją w kilku słowach i w ten sposób przekonaj jurorów, dlaczego dumnie możesz powiedzieć „tu byłem”.

Więcej o konkursie http://fotowyprawy.com/index.php/2012/05/30/ogolnopolski-konkurs-fotografii-podrozniczej-tu-bylem/
Awatar użytkownika
michal_g
 
Posty: 305
Rejestracja: pt lut 19, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości