Wspaniałe zdjęcia rosyjskich kibiców!

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Wspaniałe zdjęcia rosyjskich kibiców!

Postautor: Kucyk » pt cze 01, 2012 6:44 pm

Zobaczcie jak można kibicować z uśmiechem:

Obrazek

Więcej na http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... y.html?i=0
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Wspaniałe zdjęcia rosyjskich kibiców

Postautor: leny » pt cze 01, 2012 8:26 pm

To samo można powiedzieć o kibicach z Polski i Anglii i może jeszcze z kilku innych państw. Nie lubię takich artykułów bo pokazują "prawdę" podawaną pod publikę ludzi którzy chłoną informacje chwytliwe, ale bardzo często mijające się z rzeczywistością.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wspaniałe zdjęcia rosyjskich kibiców

Postautor: Kucyk » pt cze 01, 2012 8:34 pm

leny pisze:Nie lubię takich artykułów

Kolego Leny! Nie sqmałem Twej wypowiedzi.
Mi się podoba relacja ze względu na walor fotograficzny. Bo o tym, że kibicowanie jest czymś więcej niż dmuchaniem w wuwuzelę, nie wspomnę.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Wspaniałe zdjęcia rosyjskich kibiców

Postautor: leny » pt cze 01, 2012 9:03 pm

Kucyk pisze:Kolego Leny! Nie sqmałem Twej wypowiedzi.

Chodzi mi głównie o to że większość artykułów pisanych o kibicach i kibicowaniu to pokaz tego że kibic to chuligan, bandyta, itp. Nie spotyka się prawie wcale artykułów o tym jak kibice tworzą atmosferę na stadionach, jak wygląda młyn kibica i cała oprawa dopingujących swoje drużyny, gdzie 90 min. to bardzo często fajnie i przyjemnie spędzony czas.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: argrabi » czw cze 14, 2012 12:19 pm

Flaga w kształcie krzesła :).. Pomysłowi ci kibice.. Tylko gdzieś dwa kolory jeszcze uciekły..
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Awatar użytkownika
argrabi
 
Posty: 920
Rejestracja: wt paź 25, 2011 7:28 am
Lokalizacja: Piachowo


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości