Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Postautor: Martin » pn mar 07, 2011 11:51 pm

Obrazek

Jesteś fanem fotografii? Weź udział w konkursie fotograficznym "Moja sportowa Praga", którego finał odbędzie się podczas III Biegu Dookoła ZOO. Można w nim wygrać wartościowe nagrody, w tym profesjonalne kursy fotografii cyfrowej i analogowej, ufundowane przez Warszawską Szkołę Fotografii www.wsfoto.art.pl Konkurs składa się z 2 etapów. Pierwszy potrwa do 23 marca, a do drugiego etapu przejdzie 20 osób. Ich zdjęcia zostaną pokazane w CH Warszawa Wileńska. Etap finałowy odbędzie się 16 kwietnia podczas Biegu Dookoła ZOO.

Informacja: http://www.biegzoo.pl/node/1999

Regulamin: http://www.biegzoo.pl/sites/default/fil ... 20foto.pdf
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Postautor: Ireneusz » wt mar 08, 2011 12:35 am

Atrakcyjne nagrody. Wysłałeś jakieś swoje zdjęcie?
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Postautor: Martin » pn mar 28, 2011 10:31 pm

Ireneusz pisze:Wysłałeś jakieś swoje zdjęcie?

Tak, wysłałem 2 zdjęcia. :)

Dziś otrzymałem informację, że spośród wszystkich zgłoszeń, znalazłem się w grupie 20 finalistów, których zdjęcia zostały wyróżnione i będą zaprezentowane w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska, podczas wystawy pt.: Moja sportowa Praga. Wystawę zdjęć, można oglądać w dniach: od 30 marca do 15 kwietnia 2011 roku. Przede mną II etap konkursu, który będzie rozegrany 16 kwietnia, podczas Biegu Dookoła ZOO.

Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Prag

Postautor: Kowal » śr mar 30, 2011 7:44 am

Gratulacje i powodzenia w 2 etapie. :)
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

I miejsce w konkursie Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Postautor: Martin » śr kwie 20, 2011 10:37 pm

Po drugim etapie konkursu w plenerze, udało mi się i zająłem 1. miejsce w konkursie fotograficznym Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga. Dziś podczas wernisażu wystawy konkursowych zdjęć, odebrałem nagrodę tj.: voucher na czteromiesięczny intensywny kurs fotografii tradycyjnej i cyfrowej w Warszawskiej Szkole Fotografii.

Obrazek

Więcej informacji: http://fotoblog.borkowscy.pl/2011/04/20/i-miejsce-w-konkursie-moja-sportowa-praga/
Ostatnio zmieniony śr kwie 20, 2011 10:38 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karol » śr kwie 20, 2011 10:37 pm

Gratuluję, Marcin ;-)
Karol
 
Posty: 378
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 12:11 am

RE: I miejsce w konkursie Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa

Postautor: Kowal » czw kwie 21, 2011 8:39 am

Gratuluję :good:
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: via » czw kwie 21, 2011 10:41 am

Gratuluję Marcin ! Tak trzymaj !

Mimo wszystko troszkę pomarudzę :) i zapytam się.... a gdzie na tych zdjęciach Praga ?
Obejrzałem Twoje trzy fotografie oraz to co widać na zdjęciu z wystawy i jakoś nigdzie jej tam nie widać. :)
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Biegu Dookoła ZOO: Moja sportowa Praga

Postautor: Martin » czw kwie 21, 2011 8:02 pm

Dzięki. :)

Piotrek, Praga na zdjęciach z 2. etapu konkursu, to bardziej miejsce, w którym odbył się Bieg Dookoła ZOO (Park Praski + ZOO w Warszawie).

"Moja Sportowa Praga" to nazwa konkursu, który został podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie, trzeba było pokazać sportowy charakter Pragi (podając m.in. miejsce, w którym fotografia została zrobiona), natomiast drugi etap polegał na zrobieniu zdjęć podczas Biegu Dookoła ZOO m.in. w Parku Praskim (Praga Północ). Podczas pierwszej wystawy pt. "Moja sportowa Praga" (30.03 – 15.04.2011), były przedstawione zdjęcia, na których były widoczne elementy typowiej warszawskiej Pragi (było kilka zdjęć godnych uwagi i mających praski klimat). Druga edycja i obecna wystawa w galerii Wieleńska, to zdjęcia z III Biegu Dookoła ZOO, co można przeczytać, również na tablicy informacyjnej przy zdjęciach:

Obrazek
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron