WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » czw wrz 16, 2010 6:37 pm

Witam!

Pragnę zaprosić na warsztaty fotograficzne, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzi fotoreporter i instruktor fotografii z kilkunastoletnim stażem. Warsztaty odbywają się w Józefosławiu.

informacje 507 812 860
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: Ireneusz » czw wrz 16, 2010 6:45 pm

Czego konkretniej dotyczą warsztaty fotograficzne? Jest gdzieś dostępny program warsztatów? Czy można w necie obejrzeć prace fotoreportera i zarazem instruktora? Jaka jest cena warsztatów?
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 9:59 am

Jest kilka możliwości w zależności od poziomu uczestników oraz czasu jakim dysponują, zarówno podstawy , zasady kompozycji obrazu i pracy ze światłem, fotografia tematyczna, podstawy obróbki i prezentacji zdjęć jak i zagadnienia dla profesjonalistów
w przypadku początkujących i znających trochę podstawy sa trzy mozliwosci
kurs jednodniowy gdzie omawiamy podstawy, kurs weekendowy, oraz 3 miesięczny , program wysyłam mailem zainteresowanym Zapraszam zarówno dorosłych jak i młodzież
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

Re: WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: WielkiGęgacz » pt wrz 17, 2010 10:20 am

fotokris pisze:Witam!

Pragnę zaprosić na warsztaty fotograficzne, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzi fotoreporter i instruktor fotografii z kilkunastoletnim stażem. Warsztaty odbywają się w Józefosławiu.


fotokris pisze: Jest kilka możliwości w zależności od poziomu uczestników oraz czasu jakim dysponują, zarówno podstawy , zasady kompozycji obrazu i pracy ze światłem, fotografia tematyczna, podstawy obróbki i prezentacji zdjęć jak i zagadnienia dla profesjonalistów
w przypadku początkujących i znających trochę podstawy sa trzy mozliwosci
kurs jednodniowy gdzie omawiamy podstawy, kurs weekendowy, oraz 3 miesięczny , program wysyłam mailem zainteresowanym Zapraszam zarówno dosrosłych jak i młodzież


Nooo - Jeżeli szanowany/a Pan/Pani w taki sam sposób przekazuje wiedzę, jak w/w informację to ja dziękuję.

Zamiast zachęcony zostałem zniechęcony. Gratuluję "profesjonalizmu" w reklamie (jak i zapewne w przekazywaniu wiedzy - ale to już są moje indywidualne odczucia których nie mam zamiaru weryfikować).

Pozdrawiam
Wielki Gęgacz
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: Martin » pt wrz 17, 2010 10:47 am

Ireneusz pisze:Czy można w necie obejrzeć prace fotoreportera i zarazem instruktora?

Przyłączam się do pytania, ponieważ przed ewentualnym zgłoszeniem się na warsztaty fotograficzne, chciałbym obejrzeć zdjęcia osoby, która będzie te warsztaty prowadziła.

Pozdrawiam
:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 11:38 am

www.fotograf.o11.pl a co do poziomu reklamy, no cóż zajmuje się zwykle czym innym niż pisanie, podałem numer telefonu by zainteresowanym opowiedzieć, może to był błąd.
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: photozoner » pt wrz 17, 2010 12:41 pm

Bardzo przeciętne, proste zdjęcia. Na wielu podstawowe błędy. Na pewno nie predysponują Autora do pozycji wykładowcy. Przydałoby się więcej samokrytyki.
To tak na moje oko.
Bez urazy, ale co drugi jest teraz fotografem ślubnym, a inni chcą być wykładowcami.
Niestety do tego nie wystarczy kupno lustrzanki czy przelecenie się po kilku studiach w celu sfotografowania kilku znanych twarzy.
Szkoda mi tylko ludzi nabierających się na takie oferty.
O cenę nawet nie pytam.
Awatar użytkownika
photozoner
 
Posty: 752
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 2:22 pm

bez urazy jak mówisz , ale nie znasz ani mnie , ani tego co robię , krytykować łatwo , jak uważasz ze naprawdę potrafisz więcej i masz więcej doświadczenia, przyjdź porozmawiaj może zrobimy coś razem z korzyścią dla innych, zamiast krytykować i narzekać zróbmy coś dla innych
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

Re: WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: photozoner » pt wrz 17, 2010 3:19 pm

fotokris pisze:bez urazy jak mówisz , ale nie znasz ani mnie , ani tego co robię

Dlatego to nie były personalne uwagi, tylko uwagi po obejrzeniu zdjęć. Więc nie o Tobie, a o tym co robisz.
fotokris pisze: jak uważasz ze naprawdę potrafisz więcej i masz więcej doświadczenia

No błagam, powiedz gdzie to wyczytałeś.
fotokris pisze: przyjdź porozmawiaj może zrobimy coś razem z korzyścią dla innych, zamiast krytykować i narzekać zróbmy coś dla innych

Bardzo chętnie, lecz na prowadzenie szkoleń, warsztatów się nie porywam, bo sam się jeszcze muszę wiele nauczyć. A zawodowo - jak na razie - zajmuję się czymś innym.
Jeśli chodzi o korzyści, to właśnie w takim podejściu jak w Twojej informacji o warsztatach nie widzę raczej korzyści dla innych.
Spotkam się chętnie, robimy czasem spontany w knajpach, czasem spotykamy się w plenerze. Dołącz do nas. To, że czasem krytykujemy nie oznacza, że jesteśmy źli i nastawieni "anty" do wszystkiego i wszystkich.
Awatar użytkownika
photozoner
 
Posty: 752
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 4:08 pm

krytyka o ile jest merytoryczna jest wrecz twórcza, u ciebie tejze było tylko jedno zdanie reszta to dywagacje i domysły, chetnie sie spotkam , to moze bedzie okazja porozmawiac w innym tonie i znajdziemy wspolny jezyk, niestety mowisz, ze nie krytykujesz mnie osobiscie a poddajesz pod wątpliwosc moje umiejetnosci i doswiadczenie, wrecz insynujac , ze nabieram ludzi To twoje slowa z dwóch postów wyzej, łatwo jest gadać i ferować opinie nie mając bladego pojęcia o temacie. bo pokazac, ze potrafisz nie chcesz lub nie umiesz. na tym myslę skonczymy ta dyskusje. daj znac kiedy i gdzie to przeniesiemy rozmowe w real i pewnie bedzie sympatyczniej, pozdrawiam
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: photozoner » pt wrz 17, 2010 4:26 pm

fotokris pisze:łatwo jest gadać i ferować opinie nie mając bladego pojęcia o temacie. bo pokazać, ze potrafisz nie chcesz lub nie umiesz

Dobrze, uznajmy, że nie mam bladego pojęcia o temacie i nie jestem w stanie pokazać, że umiem, bo może nie umiem :(
Tak czy inaczej prawo do własnej opinii mam :)
Myślę, że to dobry pomysł aby się spotkać, w realu dużo łatwiej jest przegadać różne sprawy, o wiele łatwiej niż stukać w klawiaturę. Nie wątpię też, że będzie sympatycznie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
photozoner
 
Posty: 752
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:23 pm
Lokalizacja: Piaseczno

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: stentonik » pt wrz 17, 2010 6:29 pm

Fotokris, na pewno masz lepsze foty, może przekonaj nas FOTOGRAFIAMI, bo to co na Twojej stronie to z całym szacunkiem, nic specjalnego jak na przyszłego wykładowcę.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 7:52 pm

zgadzam sie ze nie sa to zdjecia art a dokumentacja imprez a wiec to czym sie zajmuje na codzien, w wolnej chwili poszukam czegos jeszcze, zeby pokazac
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: fotokris » pt wrz 17, 2010 7:55 pm

natomiast zarowno ja jak i Jerzy , ktory to ze mną prowadzi jestesmy od lat wykładowcami a raczej instruktorami na kursach , Jurek od lat jest czlonkiem Spafu, ja pracuje od 5 lat jako instruktor w kilku miejscach niezaleznie od codziennej pracy fotograficznej, poniewaz przeprowadzilem sie niedawno w okolice stad pomysl by organizowac to rowniez u siebie , bo teraz mam warunki
fotokris
 
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 6:09 pm

Re: WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Postautor: Ireneusz » sob wrz 18, 2010 9:35 am

fotokris pisze:podstawy , zasady kompozycji obrazu i pracy ze światłem, fotografia tematyczna, podstawy obróbki i prezentacji zdjęć

Z obróbki to uczycie czegoś takiego na warsztatach http://www.fotograf.o11.pl/images/phoca ... l_fale.jpg ?
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Następna

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron