Nietypowa sprawa foto

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Nietypowa sprawa foto

Postautor: grzesiek » pn lut 15, 2010 6:40 am

Cześć i czołem! :)

Potrzebuję zrobić sobie nietypowe zdjęcie lub zdjęć takowych kilka. Obleśniejszy niż na codzień, od stóp po uszy, na tle, z którego łatwo da się wyizolować postać, do użytku w internecie i - prawdopodobnie - małych formach drukowanych...

Wiem, że muszę wyposażyć się w turecki sweter a'la Kononowicz, jasne jeansy i jakieś odczapowe buty. Czy jest jednak coś, o czym - Waszym zdaniem - powinienem wiedzieć/pamiętać szukając/udając się do fotografa po tego rodzaju zdjęcie?

Jakieś pomysły na zwiększenie współczynnika obleśności przeciętnego Kowalskiego?

Może możecie polecić mi jakiegoś fotografa?

Na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze?

Temat może wydawać się śmieszny, ale potrzebuję mieć dobrze zrobione takie odczapowe zdjęcie lub serię. :)

Z góry dziękuję za pomoc,

Grzesiek
Awatar użytkownika
grzesiek
 
Posty: 77
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 9:53 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: WielkiGęgacz » pn lut 15, 2010 6:05 pm

Do obleśnego zdjęcia bez dwóch zdań będzie Ci potrzebny obleśny fotograf :lezacysmieszek:

Ja takiego nie znam....

A tak serio, to wydaje mi się, że to pytanie jest raczej do wizażysty , charakteryzatora czy czort tam ich zna ja oni się nazywają. Lepiej Ci tu doradzi ktoś od kreowania wizerunku, a nie od jego utrwalania pod jakąkolwiek formą.
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości