Zima w obiektywie - konkurs foto

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Zima w obiektywie - konkurs foto

Postautor: Martin » czw sty 14, 2010 5:41 pm

Konkurs fotograficzny Zima w obiektywie

Obrazek

Fotografuj.pl i Cyfrowe.pl zaprasza do zgłaszania swoich prac do konkursu fotograficznego organizowanego przez serwis Fotografuj.pl, którego tematem jest ZIMA W OBIEKTYWIE. Prace można zgłaszać do 31.01.2010 r. Każdy uczestnik może przesłać do pięciu zdjęć. Fundatorem wszystkich nagród w konkursie jest sklep Cyfrowe.pl, a są to bony upominkowe Cyfrowe.pl o wartości 950 zł, karty pamięci Sandisk oraz upominki firmowe.

Więcej informacji nt. konkursu i regulamin: www.fotografuj.pl/konkurs/Zima_w_obiektywie/id/37


Wszystkie nadesłane zdjęcia prezentowane są w galerii, którą można obejrzeć na podstronie: www.fotografuj.pl/konkurs/Zima_w_obiekt ... na/galeria



---------------------------------------
Konkurs na forum, który jest powiązany tematycznie: zima w czerni i bieli.


:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » czw sty 14, 2010 6:47 pm

Wrzuciłem, a co mi tam :)

Ale przeglądnąłem sobie zwycięzców poprzednich konkursów z fotografuj.pl no to powiem, że fotki nie w kij dmuchał ludzie wrzucją :D
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Zima w obiektywie - konkurs fotograficzny Fotografuj.pl

Postautor: Martin » czw sty 14, 2010 7:23 pm

stentonik pisze:Wrzuciłem, a co mi tam

Widziałem - powodzenia!
:kciuki:

Przeglądałem zdjęcia, jakie do tej pory zostały wrzucone i największe wrażenie zrobiły na mnie dwa poniższe (są podlinkowane do galerii skąd pochodzą). Chciałbym kiedyś zrobić zdjęcia w takim klimacie. Na razie pozostaje pozazdrościć tej uwiecznionej na zdjęciu chwili i podziwiać efekt:


Obrazek
Zimowa Przejażdżka
Kacper Olejnik
nikon d700, nikkor24-70 2.8, 1/2500s, f 3,5, iso400


Obrazek
park zimowy - fotouczniak
Moja córa strasząca wrony w parku pobliskim.



stentonik pisze:przeglądnąłem sobie zwycięzców poprzednich konkursów z fotografuj.pl no to powiem, że fotki nie w kij dmuchał ludzie wrzucją

Zgadzam się! Cały czas w wolnej chwili przeglądam zdjęcia z poprzednich konkursów www.fotografuj.pl/konkurs/poprzednie_konkursy i jest co oglądać.

:good:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron