KRADZIEż ZDJęCIA

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

KRADZIEż ZDJęCIA

Postautor: stentonik » wt lut 23, 2010 8:21 am

Fotomigawka, a sprawdziłeś dokładnie regulamin galerii w której umieszczasz zdjęcia? Czasami jest tak, że oni sobie uzurpują prawo do częściowego lub całkowitego wykorzystywania zdjęć za hosting np. ze stronami z którymi współpracują lub które ich o to poproszą. Wtedy sie nie pytają autora o zgodę, bo w momencie rejestracji zgodziłeś się na ich warunki. Co nie zmienia faktu, że podpis pod zdjęciem powinien być Twój.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Re: KRADZIEż ZDJęCIA

Postautor: fotomigawka » wt lut 23, 2010 1:14 pm

stentonik pisze:Fotomigawka, a sprawdziłeś dokładnie regulamin galerii w której umieszczasz zdjęcia?


Nie umieszczam na żadnej obcej galerii moich zdjęć. To zdjęcie z mojej autorskiej strony, foto umieścili bez pytania i mojej zgody. Co prawda to tylko skan pocztówki, dość rzadkiej w mojej kolekcji, a na stronie nic nie było o zabranianiu kopiowania, więc nie będę im nic pisał.
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron