Piękno Detalu Achitektonicznego - konkurs fotograficzny babć

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Piękno Detalu Achitektonicznego - konkurs fotograficzny babć

Postautor: weronika » czw lip 23, 2009 12:11 am

Portal Kobieta 50 plus oraz Fundacja na Rzecz Kobiet JA KOBIETA organizują internetowy konkurs fotograficzny dla babć pt. „Piękno detalu architektonicznego”. Konkurs potrwa do 27 sierpnia 2009. Zdjęcia prosimy nadsyłać na adres kobiety50plus@gmail.com. 12 września 2009 na portalu www.kobieta50plus.pl zostanie powieszona półfinałowa galeria zdjęć konkursowych. Internetowy konkurs fotograficzny dla babć, jest nowatorskim pomysłem powstałym ze wspólnej inicjatyw Fundacji na Rzecz Kobiet JA KOBIETA i portalu środowiskowego www.kobieta50plus.pl

Obrazek

Organizatorom konkursu zależy również na obaleniu mitu, że nowoczesne technologie, takie jak Internet i fotografia cyfrowa, są niedostępne dla kobiet dojrzałych. E-wykluczenie szczególnie dotyka kobiety po 50 roku życia, które dopiero w dojrzałym wieku miały możliwość skorzystania ze zdobyczy Internetu i fotografii cyfrowej. Dlatego Fundacja JA KOBIETA i portal www.kobieta50plus.pl szczególnie gorąco zapraszają do udziału w konkursie babcie debiutujące w roli Internautek i „pogromczyń” nowoczesnych technologii. Na naukę nigdy nie jest za późno, a w opracowaniu i przesyłce fotografii konkursowej, zawsze mogą pomóc babciom wnuczęta.

Serdecznie zapraszamy do udziału mieszkanki powiatu piaseczyńskiego, w którym przecież nie brak wspaniałych detali architektonicznych! Dodatkowych informacji udziela Hanna Nowakowska tel. 0 694 45 16 04, email: kontakt@kobieta50plus.pl. Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.kobieta50plus.pl

źródło: www.kobieta50plus.pl/start/index.php?op ... iew&id=901
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron