Konkurs fotograficzny poświęcony powojennej historii stolicy

Wskazówki, opinie w temacie zdjęć, aparatów fotograficznych, sposobie fotografowania, książki fotograficzne itp. Wszystko co jest związane z teorią fotografii.

Moderator: GTW

Konkurs fotograficzny poświęcony powojennej historii stolicy

Postautor: justynka » pt lip 10, 2009 7:12 am

Konkurs fotograficzny poświęcony powojennej historii stolicy

Obrazek

"życie Warszawy" organizuje konkurs fotograficzny poświęcony powojennej historii stolicy. Oczekujemy, że włączą się państwo w naszą zabawę i poszukają miejsc, które w ciągu ostatnich 50 lub 20 lat przeszły większe lub mniejsze zmiany. W każdą sobotę będziemy publikować w naszej gazecie oraz na stronie internetowej zyciewarszawy.pl/retrowarszawa archiwalną fotografię ze zbiorów rodziny Pytków, która będzie zagadką dla państwa.

Gdy mówimy o starej Warszawie to stają nam przed oczyma czarno-białe obrazy przedwojennej stolicy bądź zdjęcia pogruchotanego wojenną zawieruchą miasta. Zupełnie inaczej postrzegamy powojenne losy miasta. Lata 50., 60., 70., 80. czy 90. ubiegłego wieku jawią się jako czas nie tak odległy, okres w którym Warszawa nie zmieniała się już tak dynamicznie.

W naszym konkursie fotograficznym "Retro Warszawa" chcemy razem z państwem pokazać ogrom zmian, dać świadectwo miejscom i budynkom, które już nie istnieją. Oczekujemy, że odnajdziecie pokazywane przez nas miejsca i w sposób możliwie dokładny w stosunku do oryginału, sfotografujecie zaprezentowany kadr. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

więcej informacji: www.zyciewarszawy.pl/retrowarszawa

:fotograf:
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Wskazówki, opinie, inne konkursy i newsy z branży foto

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości