REPORTAż NA ZDJęCIU

Podforum z podziałem na wątki tematyczne związane z fotografią i zdjęciami mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Fotografie zdjęcia e-mieszkańców. Pochwal się swoimi zdjęciami.

Moderator: GTW

Postautor: stentonik » ndz cze 13, 2010 2:21 pm

Zainspirowany z n a k o m i t y m i filmami kolejowymi Jacentego, postanowiłem zmierzyc się z tematem kolejowym i wybrałem sie wczoraj na rekonesans "wzdłuż torów" znaleśc jakiś obiekt do zarejestrowania. I zupełnie przypadkiem trafiłem na małą stacyjkę kilka klilometrów za Piasecznem.. Kilka fotek więc wrzucam. Oczywiście z dedykacją dla Mistrza Jacentego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej fotek wrzuciłem do siebie: http://www.fotoblogpiaseczno.pl/index.p ... &Itemid=82

pzdr, Grzesiek
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Zombie Walk w Warszawie

Postautor: Martin » wt cze 29, 2010 8:00 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Amon » wt cze 29, 2010 9:42 pm

Marcin, wiele bardzo dobrych zdjęć. Narobiłeś się chłopie. Obejrzałem całość, która okazała się całkiem wciągająca. Fajnie, że są fotki wąskie, w stronę portretu i szersze. Może trochę przygniata ilość tych portretowych, ale to już tak czepiając się.

Bardzo dobra robota!
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ecotango » wt cze 29, 2010 11:09 pm

stentonik pisze:Zainspirowany z n a k o m i t y m i filmami kolejowymi Jacentego, postanowiłem zmierzyc się z tematem kolejowym i wybrałem sie wczoraj na rekonesans "wzdłuż torów" znaleśc jakiś obiekt do zarejestrowania. I zupełnie przypadkiem trafiłem na małą stacyjkę kilka klilometrów za Piasecznem.. Kilka fotek więc wrzucam. Oczywiście z dedykacją dla Mistrza Jacentego:



Byłeś na Czachówku i nie dałeś znać..... :|
"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczyma utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić "
Awatar użytkownika
ecotango
 
Posty: 262
Rejestracja: czw sty 29, 2009 8:46 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zombie Walk w Warszawie

Postautor: Martin » śr cze 30, 2010 8:53 am

Marek - myślałem, że i Ciebie tam gdzieś zobaczę, wśród osób robiących zdjęcia... :)
Amon pisze:trochę przygniata ilość tych portretowych, ale to już tak czepiając się

Wyszło mi więcej, ale to dlatego, że pod PKiN nastawiłem się na "zdjęcia portretowe", a później jak już zmieniłem obiektyw do robienia typowego streeta / reportażu z imprezy, to okazało się, że muszę wracać do Piaseczna na spektakl Salto Mortale. Zombie Walk to jedna z ciekawszych imprez do fotografowania w Warszawie, więc na pewno pojawię się tam w przyszłym roku i wtedy bardziej zróżnicuję zdjęcia z całej imprezy.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » śr cze 30, 2010 8:57 am

ecotango pisze:stentonik napisał:
Zainspirowany z n a k o m i t y m i filmami kolejowymi Jacentego, postanowiłem zmierzyc się z tematem kolejowym i wybrałem sie wczoraj na rekonesans "wzdłuż torów" znaleśc jakiś obiekt do zarejestrowania. I zupełnie przypadkiem trafiłem na małą stacyjkę kilka klilometrów za Piasecznem.. Kilka fotek więc wrzucam. Oczywiście z dedykacją dla Mistrza Jacentego:



Byłeś na Czachówku i nie dałeś znać..... Neutral


Czachówek jest nuuudny.
Na S£ są fajniejsze miejsca.

Ma ktoś ochotę na wycieczkę w okolice Mszczonowa,gdzie się przecina S£ z CMK?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Martin » śr cze 30, 2010 9:09 am

Jacenty pisze:Ma ktoś ochotę na wycieczkę w okolice Mszczonowa,gdzie się przecina S£ z CMK?

Chętnie bym się wybrał, żeby trochę pofocić. Wszystko zależy od terminu. :)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Jacenty » śr cze 30, 2010 9:42 am

No i jeszcze kwestia transportu bo to jest kawałek drogi.

Ale kolega był i mówi,że miejsce daje radę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: Amon » śr cze 30, 2010 6:25 pm

Martin pisze:Marek - myślałem, że i Ciebie tam gdzieś zobaczę, wśród osób robiących zdjęcia... Smile


No niestety, miałem inne plany.


Martin pisze:Wyszło mi więcej, ale to dlatego, że...


Jak napisałem - seria jako całość jest git, czepiłem się raczej prezentacji samych zdjęć, z których po prostu odjąłbym trochę tych portretówek, bo zestaw przeważa w tę stronę. I jak dla mnie było by już rewelacyjnie ;).
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Dominik » czw lip 01, 2010 8:09 pm

Martin po licznych namowach. Jestem
http://picasaweb.google.pl/106340047024 ... 7344861714


Obrazek
Pozdrawiam
Dominik £apczyński
Dominik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 01, 2010 1:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » pt lip 02, 2010 10:03 am

Dominik pisze:Martin po licznych namowach. Jestem

Nareszcie i obyś nie poprzestał na jednym zdjęciu. ;)
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Koncert zespołu Life Club

Postautor: Martin » pn lip 19, 2010 8:32 pm

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Open HardCore Fest Piaseczno

Postautor: Martin » czw lip 22, 2010 10:02 am

Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Amon » czw lip 22, 2010 8:39 pm

o to jest git:

Obrazek

Fajne repo. Powtórzę się może, ale ponownie proponuję uczyć się wybierać :). Z tego repo da się wybrać max 10 zdjęć najlepszych. Wtedy jest to wygodniejsze dla oglądacza, mniej męczące i każde zdjęcie zatrzymuje na dłużej. To taka moja rada, do której próbuję się sam stosować z różnym skutkiem.
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Martin » pt lip 23, 2010 8:13 am

Amon pisze:Fajne repo

Dzięki. :)

Amon pisze:Z tego repo da się wybrać max 10 zdjęć najlepszych. Wtedy jest to wygodniejsze dla oglądacza, mniej męczące i każde zdjęcie zatrzymuje na dłużej.

Oczywiście, że dałoby się, ale... Jest to prostsze przy koncercie jednego zespołu. Na festiwalu wystąpiło 10 zespołów, więc musiałbym wybrać tylko po jednym zdjęciu każdego zespołu, żeby zmieścić się w takiej ilości, a gdzie przedstawienie tego co działo się dookoła sceny? Oprócz tego dochodzą gusta, które jak wiemy są przeróżne. Gdybym miał teraz wybrać 10 najciekawszych według siebie ujęć, wybierając z opublikowanych na swoim fotoblogu zdjęć, to raczej nie pojawiłoby się wśród nich zdjęcie, które według Ciebie jest "git". Tak więc, zapewne przy selekcji do 10 fotek, nie zatrzymałbyś się przy żadnym ze zdjęć fotoreportażu, a tak chociaż trafiłem z jednym. Między innymi dlatego wybierając zdjęcia mam odwieczne dylematy, ponieważ każdemu może spodobać się coś innego.

Amon pisze:Z tego repo da się wybrać max 10 zdjęć najlepszych.

Marek, a tak swoją drogą to skorzystałbym z Twojej pomocy, bo mam wybrać coś do lokalnej gazety. Jeżeli znajdziesz czas - wybierz kilka ciekawszych według siebie zdjęć i podeślij mi informację z numerami lub linkami na PW albo mailem. Z góry dziękuję.


Pozdrawiam :D
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fotografie zdjęcia mieszkańców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron