Fotografie zdjęcia forumowiczów

Podforum z podziałem na wątki tematyczne związane z fotografią i zdjęciami mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Fotografie zdjęcia e-mieszkańców. Pochwal się swoimi zdjęciami.

Moderator: GTW

Postautor: via » ndz kwie 26, 2009 7:54 pm

Jakub pisze:VIA, te zdjęcia są z Mistrzostw Polski off-road RC w Piasecznie



dokładnie, tak

pzdr
VIA
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz kwie 26, 2009 8:06 pm

ola pisze:i co zostawiłeś , go samego ??? :cry:


Kurczę :? może jakies dziecko sie po niego wróci?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: ola » ndz kwie 26, 2009 8:07 pm

a ja aby nie być posądzoną o robienie zdjęć tylko mojej kotce,,, zaczęłam sie uczyć,,,,

proszę o uwagi, wszystkie,

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » ndz kwie 26, 2009 8:09 pm

stentonik pisze:
ola pisze:i co zostawiłeś , go samego ??? :cry:


Kurczę :? może jakies dziecko sie po niego wróci?



no może i tak :rozpacz: nie pomyślałam

ale dzieci nie porzucają zabawek, bardziej jestem skłonna uwierzyć że to jakaś prowokacja i za kilka dni dowiemy sie w tvn-nie o porzuconym misiu, któremu nikt nie chciał pomoc i biednemu dupka marzła zimna :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Fotografie zdjęcia forumowiczów

Postautor: Jakub » ndz kwie 26, 2009 8:11 pm

justynka pisze:Przepraszam, że się wcinam, ale macie całe podforum do swojej dyspozycji: fotografie zdjęcia e-mieszkańców, a wszystko piszecie w jednym wątku.

Może stwórzcie wątki tematyczne z podziałem na kategorie robionych przez Was zdjęć i jeżeli ktoś z mieszkańców zechce oglądać zdjęcia np: przyrody to wejdzie do wątku fotografia przyrody, a jak zechce obejrzeć zdjęcia Waszych zwierząt, to wejdzie do wątku fotografia zwierząt. To będzie łatwiejsze to przeglądania i ułatwi osobom podziwiającym Wasze fotografie w dotarciu do tematycznych zdjęć.

Zauważyłam, że zaczęliście się umawiać na plenery, to może stwórzcie wątek - spotkania z aparatem w plenerze?

Jeszcze raz przepraszam, że wcięłam się w wątek, ale troszkę rozbudowany zrobił się wątek o wszystkim, a podforum macie całe do dyspozycji


Po sugestii Justynki powstały wątki:
- pasje mieszkańców uchwycone na zdjęciach
- zwierzęta widziane przez szkiełko od aparatu
- piękno naszej okolicy uchwycone aparatem
- spotkania mieszkańców z aparatem w ręku

- ploty, plotki i ploteczki na temat zdjęć
- wielkie dylematy amatorów, którzy chcieliby coś więcej...
- transport i komunikacja - kolej, samoloty, zdjęcia pojazdów

Mam nadzieję, że przyjmie się rozdzielenie zdjęć i dzielenie ich bardziej tematycznie? Pozostałe wątki, twórzcie według własnego uznania...
Zrobiłem pierwszy krok, a teraz czekamy na Wasz krok i Wasze zdjęcia w poszczególnych wątkach...

:fotograf:

2 dni temu powstały wątki tematyczne, ale nie dodajcie tam swoich zdjęć. Dlaczego? Cały czas dodajcie tylko w tym wątku, przez co rozrasta się i wszystkie zdjęcia zlewają się. :( Rozdzielmy Wasze zdjęcia na tematy. Przyblokowałem temat, aby w ten sposób zachęcić Was do rozdzielania swoich zdjęć tematycznie. Mam nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem i będziemy podziwiali Wasze zdjęcia w tematycznych wątkach. Dziękuję za zrozumienie.
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Fotografie zdjęcia mieszkańców

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron