Dlaczego konkurs nie będzie organizowany w przyszłym roku?

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Postautor: fotomigawka » czw lis 11, 2010 12:11 pm

Dlaczego konkurs nie będzie organizowany w przyszłym roku?
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Dlaczego konkurs nie będzie organizowany w przyszłym roku?

Postautor: Martin » czw lis 11, 2010 12:26 pm

Piotr, powodów jest kilka, a najważniejszy to zmniejszające się zainteresowanie ze strony mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wystarczy przejrzeć kolejne edycje w 2010 roku i zauważysz, że jest coraz mniejsze zainteresowanie konkursem miesiąca, przez co w kwietniu, czerwcu i listopadzie - nie odbyły się konkursy miesiąca. W między czasie zaczęli wykruszać się sponsorzy np.: Frikokarma (sponsor statuetki), Zawrotnica (sponsor obiadu dla dwóch osób + prezentacja zdjęć w restauracji), Szkoła żAK (sponsor gadżetów), a w ostatnich dniach otrzymałem sygnał od Mariusza z Foto Express Kujaszewski (sponsor 50 sztuk odbitek na papierze fotograficznym w formacie 13x18cm, oraz firma, które wywoływała zwycięskie zdjęcia i umieszczała je na wystawie w Zawrotnicy), że sponsorem będzie tylko do końca tego roku. Coraz mniejsze zainteresowanie, oraz rezygnacja kolejnych sponsorów, dała mi do zrozumienia, że nie warto ciągnąć i przedłużać czegoś, co przestawało istnieć. W grudniu opublikuję zwycięskie zdjęcia z poszczególnych edycji w 2010 roku i wybrane zostanie ZDJęCIE ROKU, co jednocześnie będzie zakończeniem konkursu ZDJęCIE MIESIĄCA.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: fotomigawka » czw lis 11, 2010 1:08 pm

Szkoda, to był fajny konkurs.
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw lis 11, 2010 1:30 pm

Marcin, ale przecież konkurs może odbywać się bez nagród, bo z założenia miała to być zabawa.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: fotomigawka » czw lis 11, 2010 1:57 pm

wystarczy wyróżniona informacja na stronie głównej :wink:
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Dlaczego konkurs nie będzie organizowany w przyszłym roku?

Postautor: Martin » pt lis 12, 2010 11:47 am

ola pisze:Marcin, ale przecież konkurs może odbywać się bez nagród, bo z założenia miała to być zabawa.

Olu, ale jak wspomniałem powyżej, tutaj nie tylko o nagrody chodzi:
Martin pisze:powodów jest kilka, a najważniejszy to zmniejszające się zainteresowanie ze strony mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wystarczy przejrzeć kolejne edycje w 2010 roku i zauważysz, że jest coraz mniejsze zainteresowanie konkursem miesiąca, przez co w kwietniu, czerwcu i listopadzie - nie odbyły się konkursy miesiąca.

Skoro nie ma zainteresowania wśród osób robiących zdjęcia, to w jakim celu kontynuować konkurs? :roll: Widocznie znudziła się już formuła konkursu miesiąca. Nadal jest zainteresowanie tematycznym konkursem fotograficznym: http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewforum.php?f=48 , tak więc zachęcam do przesyłania swoich zdjęć do konkursów tematycznych.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Agnieszka Jarzębska » pn lis 15, 2010 10:04 am

szkoda że taka fajna inicjatywa umiera.
Ale niestety, wiele akcji społecznych tak się właśnie kończy.
Ludziom się wydaje, że największym problem przy organizacji rożnego rodzaju projektach jest pozyskanie środków finansowych, sponsorów itd.
Ale często większym wyzwaniem jest: zainteresowanie, zaktywizowanie ludzi do działania, wzięcia udziału w danym projekcie.

Przykro mi Marcinie, że tak się dzieje.
Mogę domyślać się tylko, ile czasu, zaangażowania kosztuje Ci koordynowanie tego konkursu.
Gratulacje, że tak długo udało Ci się prowadzić konkurs fotograficzny i mam nadzieje że, nie zniechęci Cię to, do dalszych działań.
Bo takich ludzi aktywnie, społecznie działających w Piasecznie jak Ty, trochę mi brakuje w naszym mieście.



pozdrawiam Aga
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Audaux » pn lis 15, 2010 10:28 am

Witam,

Szkoda, że nie będzie dłużej konkursu. Ja na tę stronkę trafiłem zupełnie przypadkiem kilka dni temu. Myślałem, że konkurs będzie fajnym motywatorem dla częstszych spacerów z aparatem oraz możliwością spotkania się z krytyką moich prac.

Pozdrawiam,
Pozdrawiam,
Audaux
FotoBlog
Awatar użytkownika
Audaux
 
Posty: 175
Rejestracja: pt lis 12, 2010 11:28 pm
Lokalizacja: Głosków

Postautor: looky » śr lis 17, 2010 4:51 pm

Audaux pisze:Myślałem, że konkurs będzie fajnym motywatorem dla częstszych spacerów z aparatem oraz możliwością spotkania się z krytyką moich prac

Do tego nie potrzebny jest konkurs ;)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron