Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Wrzesień

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybierz najciekawsze zdjęcie miesiąca:

ZDJęCIE 1 - Wspomnienie z wakacji
2
2%
ZDJęCIE 2 - Wakacje pod znakiem...
24
20%
ZDJęCIE 3 - Bóg robi zdjęcia
27
23%
ZDJęCIE 4 - Kajaki
3
3%
ZDJęCIE 5 - Prysznic
31
26%
ZDJęCIE 6 - Nadmorski zachód słońca
10
8%
ZDJęCIE 7 - Tęcza
18
15%
ZDJęCIE 8 - Wodna hulanka
3
3%
 
Liczba głosów : 118

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Wrzesień

Postautor: Martin » wt sie 24, 2010 12:47 pm

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - ZDJęCIE WAKACYJNE - WRZESIEń 2010

Obrazek

Wielkimi krokami zbliża się WRZESIEń 2010 roku i w związku z tym zaczynamy kolejną edycję konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 września 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zdjęcia powinny być wykonane w miesiącu sierpień 2010. Do przesłanego zdjęcia, należy dołączyć: datę i miejsce wykonania zdjęcia, tytuł zdjęcia oraz nick z forum. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESIĄCA (proszę uważnie czytać regulamin)

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!


REGULAMIN pisze:19. W związku z ograniczeniem w pkt. 7 - organizowana jest edycja specjalna konkursu: ZDJęCIE WAKACYJNE, która będzie organizowana w sierpniu, wrześniu oraz w październiku każdego roku. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń terytorialnych.


Wszelkie uwagi do regulaminu oraz konkursu, należy zgłaszać w wątku: Konkurs Fotografia Miesiąca.


NAGRODY W FOTOGRAFICZNYM KONKURSIE:

Za zajęcie I miejsca:
a) 50 sztuk odbitek na papierze fotograficznym w formacie 13x18cm
(sponsor: FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI).
b) nagroda o wartości 100 zł - zaproszenie na obiad lub kolację dla nagrodzonego + osoby towarzyszącej
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).
c) 4 godziny zajęć z ceramiki tj.: lepienie z gliny przedmiotów użytkowych z wykorzystaniem form gipsowych czy też dekoracyjnych według własnego pomysłu. Następnie ich wypał oraz szkliwienie. Wszystkie wykonane w pracowni rzeczy należą do ich autora.
(sponsor: BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA).
d) wyróżniona informacja, na stronie głównej serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat zwycięskiego zdjęcia i jego autora, a także dla zainteresowanych - będzie możliwość rozbudowania opisu o reklamę swoich usług np: fotograficznych lub innych prowadzonych przez autora zwycięskiego zdjęcia
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
e) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Za zajęcie II miejsca:
a) upominki kosmetyczne w postaci kosmetyków damskich: krem do twarzy i do demakijażu, kosmetyki kolorowe: cienie do powiek, pomadki/błyszczyki - wyróżniona osoba nagrodę odbierze osobiście na recepcji w Centrum Medycznym CMP Piaseczno ul. Puławska 33
(sponsor: CENTRUM MEDYCZNE CMP).
b) przy miesięcznej edycji: jednorazowy rabat w wysokości 20%, na kolację dla zwycięzcy
(sponsor: RESTAURACJA MA£A ITALIA).
Informacja o lokalu na forum: Restauracja Mała Italia w Piasecznie.
c) informacja na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat wyróżnionego zdjęcia i jego autora
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
d) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Za zajęcie III miejsca:
a) upominki kosmetyczne w postaci kosmetyków damskich: krem do twarzy i do demakijażu, kosmetyki kolorowe: cienie do powiek, pomadki/błyszczyki - wyróżniona osoba nagrodę odbierze osobiście na recepcji w Centrum Medycznym CMP Piaseczno ul. Puławska 33
(sponsor: CENTRUM MEDYCZNE CMP).
b) informacja na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat wyróżnionego zdjęcia i jego autora
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
c) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Wyróżnienie Fair Play:
Wyróżnienie zdjęcia na forum po konkursie, za nieoddanie głosu przez autora zdjęcia na swoją fotkę (zdjęcia z zerową ilością głosów).



Ten wątek, zostanie odblokowany po 10 września, kiedy na łamach tego wątku pojawią się zgłoszone zdjęcia i ankieta do głosowania...

:fotograf:
Ostatnio zmieniony sob wrz 11, 2010 12:57 am przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Wrzesień

Postautor: Martin » wt sie 24, 2010 12:48 pm

Wyniki edycji - Wrzesień 2010
http://www.powiat-piaseczynski.info/informacja-wyniki-konkursu-foto-zdjecie-miesiaca-wrzesien-2010,2693.html


Obrazek
MIEJSCE 1 - Prysznic (autor: adamp (Adam))



Obrazek
MIEJSCE 2 - Bóg robi zdjęcia (autor: grejfrutoowa (Agnieszka))



Obrazek
MIEJSCE 3 - Wakacje pod znakiem... (autor: RaFull (Rafał))



Gratuluję!
Ostatnio zmieniony wt wrz 21, 2010 6:47 am przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Wrzesień

Postautor: Martin » pt wrz 10, 2010 7:26 am

Terminy w konkursie zdjęcie miesiąca:
1-10 września 2010 - przyjmowanie zdjęć, czekam również na Twoje zdjęcie [you]
11-20 września 2010 - głosowanie na przesłane zdjęcia
20 września 2010 - zamknięcie głosowania i ogłoszenie wyników
21-22 września 2010 - wysłanie maili informacyjnych do autorów wyróżnionych zdjęć i sponsorów
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Wrzesień

Postautor: Martin » sob wrz 11, 2010 1:03 am

Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - Wrzesień 2010 (edycja wakacyjna)

Zapoznajcie się ze wszystkimi 8 zdjęciami i wybierzcie, te które najbardziej Wam się spodobało. Na górze tego wątku, znajduje się ankieta, która zawiera odpowiedniki numerów przydzielonych przy zdjęciach. Proszę zaznaczyć opcję, przy numerze zdjęcia, które Wam się spodobało. Zdjęcia oceniane są przez Was, poprzez głosowanie do 20 września. Informuję, że numery przydzielone przy zdjęciach, są przydzielone według kolejności otrzymania zgłoszenia i niczego nie sugerują. Konkurs "Zdjęcie Miesiąca", należy traktować jako formę zabawy i możliwością pokazania swoich zdjęć szerszej grupie osób / mieszkańców. Zabawa ma Was zmotywować do robienia lepszych zdjęć i rozwijania swojej pasji. W tej edycji Twoje zdjęcie zajmie np: 6 miejsce, ale przy odpowiedniej motywacji, za miesiąc może okazać się, że Twoja fotka będzie najlepsza! Obejrzyjcie poniższe zdjęcia i zagłosujcie!



Obrazek
ZDJęCIE 1 - Wspomnienie z wakacji


Obrazek
ZDJęCIE 2 - Wakacje pod znakiem...


Obrazek
ZDJęCIE 3 - Bóg robi zdjęcia


Obrazek
ZDJęCIE 4 - Kajaki


Obrazek
ZDJęCIE 5 - Prysznic


Obrazek
ZDJęCIE 6 - Nadmorski zachód słońca


Obrazek
ZDJęCIE 7 - Tęcza


Obrazek
ZDJęCIE 8 - Wodna hulanka
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » sob wrz 11, 2010 7:47 am

Moj glos na "Prysznic".
Swietne zdjecie, swietna modelka.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Amon » sob wrz 11, 2010 11:19 am

AsgAarD_xxx pisze:Swietne zdjecie, swietna modelka.


Ano...
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: archidotum » sob wrz 11, 2010 12:03 pm

o tak!Prysznic! :good:
Awatar użytkownika
archidotum
 
Posty: 98
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:32 pm

Postautor: looky » sob wrz 11, 2010 1:24 pm

Ehhhh... i jak tu nie mieć fantazji gdy się ogląda takie zdjęcie :P
Głos oczywiście na "Prysznic" :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » sob wrz 11, 2010 3:44 pm

a ja chyba nie oddam głosu :(
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: WielkiGęgacz » sob wrz 11, 2010 6:26 pm

Prysznic - świetny, ale głos oddałem na Wakacje pod znakiem... :good:
Pozdrawiam
WG
Awatar użytkownika
WielkiGęgacz
 
Posty: 414
Rejestracja: wt lis 03, 2009 4:56 pm
Lokalizacja: ...:::z Bloków:::...

Postautor: stentonik » sob wrz 11, 2010 7:18 pm

looky pisze:Ehhhh... i jak tu nie mieć fantazji gdy się ogląda takie zdjęcie :P


Prawda? Moja fantazja sięga jeszcze dalej, do momentu i chwili kiedy było robione to zdjęcie. Widzę zajebistą modelkę zajebiście ustawioną przez kogoś, kto ma zajebisty talent i potrafi swoją wizję przygotować do sfotografowania, by zrobić to i spieprzyć później całość w programie graficznym.

Oczywiście zagłosuję na to zdjęcie bo ma zajebisty potencjał, ale za obróbkę ode mnie nagana :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: rozowe okulary » sob wrz 11, 2010 9:09 pm

a ja zagłosowałam na " Bóg robi zdjecia". moze dlatego mnie zauroczyło, że nigdy nie udało mi sie zrobic zdjecia błyskowicy! a tak bardzo bym chciała!!!!! :)
Prywatna świetlica Różowe Okulary
www.rozoweokulary.com
Awatar użytkownika
rozowe okulary
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz maja 17, 2009 6:48 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob wrz 11, 2010 10:05 pm

rozowe okulary pisze:nigdy nie udało mi sie zrobic zdjecia błyskowicy! a tak bardzo bym chciała!!!!! :)


Mam to samo :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: tutomash » pn wrz 13, 2010 6:25 am

ZDJęCIE 1 - Wspomnienie z wakacji

Pomysł, może fajny ale złe wykonanie, zdjęcie jest przepalone, bardziej by wyszło o innej porze dnia, mimo że to wakacyjne klimaty nie jest ciekawe.

ZDJęCIE 2 - Wakacje pod znakiem...

Zdjęcie widzę że jest na topie, sam byłem na chwilę w okolicach pałacu prezydenckiego, nie jest tam za ciekawie, zwłaszcza ci ludzie, fajny uchwycony moment, podchodzi pod zdjęcie uliczne, widzę że cieszy się dużo popularnością i dobrze bo bardzo fajne zdjęcie nie typowe i ciekawe.

ZDJęCIE 3 - Bóg robi zdjęcia

Tak jak już wcześniej napisali komuś udało się złapać błyskawicę na zdjęciu, fajnie wyszło, zdjęcie ma swój klimat, podoba mi się, choć trochę za ciemne ale może być.

ZDJęCIE 4 - Kajaki

Spokojne zdjęcie o tematyce wakacyjnej, podoba mi się kadr i ujęcie ale widzę że nie cieszy się popularnością, może jest po prostu nie ciekawe i tyle ?

ZDJęCIE 5 - Prysznic

Nietypowe i ciekawe zdjęcie, chyba jedyne w tym miesiącu, bardzo fajny kadr widać, że ktoś z pomysłem zrobił to zdjęcie i tyle by wystarczyło, już nic więcej nie trzeba, mam nadzieję że autor nie spocznie na laurach i w następnych edycja uderzy z podobnych albo większym rozmachem.

ZDJęCIE 6 - Nadmorski zachód słońca

Fajny zachód itd, ale już jest jeden konkurs o takiej tematyce, gdzie jest masa takich zdjęć, więc wydaje mi się że można było po kusić się o wstawienie innego zdjęcia, jest ok ale jak by nie patrzeć trzeba oceniać 2 razy ten sam temat?

ZDJęCIE 7 - Tęcza

Fajnie wyszła tęcza, fajne kolory choć wydaję mi się że jest trochę krzywo widać to po latarni, można było jeszcze posiedzieć nad tym zdjęciem za nim się je wrzuciło na konkurs. £adne zdjęcie ale można było coś porobić z nim.

ZDJęCIE 8 - Wodna hulanka

Ciekawe ujęcie, fajnie wyszła woda zdjęcie ma coś w sobie, dlatego dziwię się że nie mało kto głosuje na nie, mi się podoba, choć można było dać inny kadr.
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ZDJęCIE 2 - Wakacje pod znakiem...

Postautor: Beata » pn wrz 13, 2010 8:37 am

ZDJęCIE 2 - Wakacje pod znakiem... :good:
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Następna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron