Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybierz najciekawsze zdjęcie miesiąca:

ZDJęCIE 1 - Ił-62M Tadeusz Kościuszko - Pamiętamy...
1
1%
ZDJęCIE 2 - Mroki niepamięci
2
2%
ZDJęCIE 3 - See sea
4
4%
ZDJęCIE 4 - ...nad stawem w Piasecznie
17
15%
ZDJęCIE 5 - Rozlewisko
10
9%
ZDJęCIE 6 - Joga
18
16%
ZDJęCIE 7 - Letni klimat
12
11%
ZDJęCIE 8 - Plac Zamkowy
20
18%
ZDJęCIE 9 - Only one way
30
26%
 
Liczba głosów : 114

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Postautor: Martin » czw cze 17, 2010 12:52 pm

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - EDYCJA LIPIEC 2010

Obrazek

Wielkimi krokami zbliża się lipiec 2010 roku i w związku z tym myślimy o kolejnej edycji konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem, powinny od 1 do 10 lipca 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zdjęcia powinny być wykonane w miesiącu maj, czerwiec 2010. Do przesłanego zdjęcia, należy dołączyć: datę i miejsce wykonania zdjęcia, tytuł zdjęcia oraz nick z forum. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie: regulamin i nagrody w konkursie na forum ZDJęCIE MIESIĄCA (proszę uważnie czytać regulamin)

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!


Wszelkie uwagi do regulaminu oraz konkursu, należy zgłaszać w wątku: Konkurs Fotografia Miesiąca.

NAGRODY W FOTOGRAFICZNYM KONKURSIE:

Za zajęcie I miejsca:
a) 50 sztuk odbitek na papierze fotograficznym w formacie 13x18cm
(sponsor: FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI).
b) nagroda o wartości 100 zł - zaproszenie na obiad lub kolację dla nagrodzonego + osoby towarzyszącej
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).
c) 4 godziny zajęć z ceramiki tj.: lepienie z gliny przedmiotów użytkowych z wykorzystaniem form gipsowych czy też dekoracyjnych według własnego pomysłu. Następnie ich wypał oraz szkliwienie. Wszystkie wykonane w pracowni rzeczy należą do ich autora.
(sponsor: BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA).
d) wyróżniona informacja, na stronie głównej serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat zwycięskiego zdjęcia i jego autora, a także dla zainteresowanych - będzie możliwość rozbudowania opisu o reklamę swoich usług fotograficznych
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
e) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Za zajęcie II miejsca:
a) upominki kosmetyczne w postaci kosmetyków damskich: krem do twarzy i do demakijażu, kosmetyki kolorowe: cienie do powiek, pomadki/błyszczyki - wyróżniona osoba nagrodę odbierze osobiście na recepcji w Centrum Medycznym CMP Piaseczno ul. Puławska 33
(sponsor: CENTRUM MEDYCZNE CMP).
b) przy miesięcznej edycji: jednorazowy rabat w wysokości 20%, na kolację dla zwycięzcy
(sponsor: RESTAURACJA MA£A ITALIA).
Informacja o lokalu na forum: Restauracja Mała Italia w Piasecznie.
c) informacja na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat wyróżnionego zdjęcia i jego autora
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
d) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Za zajęcie III miejsca:
a) upominki kosmetyczne w postaci kosmetyków damskich: krem do twarzy i do demakijażu, kosmetyki kolorowe: cienie do powiek, pomadki/błyszczyki - wyróżniona osoba nagrodę odbierze osobiście na recepcji w Centrum Medycznym CMP Piaseczno ul. Puławska 33
(sponsor: CENTRUM MEDYCZNE CMP).
b) informacja na łamach serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info na temat wyróżnionego zdjęcia i jego autora
(sponsor: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu mieszkańców powiatu piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info).
c) wystawa zdjęcia wśród wyróżnionych w restauracji Zawrotnica przez okres 30 dni
(sponsor: RESTAURACJA ZAWROTNICA).

Wyróżnienie Fair Play:
Wyróżnienie zdjęcia na forum po konkursie, za nieoddanie głosu przez autora zdjęcia na swoją fotkę (zdjęcia z zerową ilością głosów).


Ten wątek, zostanie odblokowany po 10 lipca, kiedy na łamach tego wątku pojawią się zgłoszone zdjęcia i ankieta do głosowania...

:fotograf:
Ostatnio zmieniony sob lip 10, 2010 11:25 pm przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Postautor: Martin » czw cze 17, 2010 12:54 pm

Wyniki konkursu na Zdjęcie Miesiąca edycja LIPIEC 2010


Obrazek
Miejsce 1 - Only one way (autor: Schiza)



Obrazek
Miejsce 2 - Plac Zamkowy (autor: ((-;Sylwia;-)))



Obrazek
Miejsce 3 - Joga (autor: timur)


GRATULUJę!!! :good:
Ostatnio zmieniony wt lip 20, 2010 11:29 pm przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Postautor: Martin » sob lip 10, 2010 9:54 am

Terminy w konkursie zdjęcie miesiąca:
1-10 lipca 2010 - przyjmowanie zdjęć, czekam również na Twoje zdjęcie [you]
11-20 lipca 2010 - głosowanie na przesłane zdjęcia
20 lipca 2010 - zamknięcie głosowania i ogłoszenie wyników
21-22 lipca2010 - wysłanie maili informacyjnych do autorów wyróżnionych zdjęć i sponsorów
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Postautor: Martin » sob lip 10, 2010 11:26 pm

Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - LIPIEC 2010

Zapoznajcie się ze wszystkimi 9 zdjęciami i wybierzcie, te które najbardziej Wam się spodobało. Na górze tego wątku, znajduje się ankieta, która zawiera odpowiedniki numerów przydzielonych przy zdjęciach. Proszę zaznaczyć opcję, przy numerze zdjęcia, które Wam się spodobało. Zdjęcia oceniane są przez Was, poprzez głosowanie do 20 lipca. Informuję, że numery przydzielone przy zdjęciach, są przydzielone według kolejności otrzymania zgłoszenia i niczego nie sugerują. Konkurs "Zdjęcie Miesiąca", należy traktować jako formę zabawy i możliwością pokazania swoich zdjęć szerszej grupie osób / mieszkańców. Zabawa ma Was zmotywować do robienia lepszych zdjęć i rozwijania swojej pasji. W tej edycji Twoje zdjęcie zajmie np: 7 miejsce, ale przy odpowiedniej motywacji, za miesiąc może okazać się, że Twoja fotka będzie najlepsza! Obejrzyjcie poniższe zdjęcia i zagłosujcie!



Obrazek
ZDJęCIE 1 - Ił-62M Tadeusz Kościuszko - Pamiętamy...



Obrazek
ZDJęCIE 2 - Mroki niepamięci



Obrazek
ZDJęCIE 3 - See sea



Obrazek
ZDJęCIE 4 - ...nad stawem w Piasecznie



Obrazek
ZDJęCIE 5 - Rozlewisko



Obrazek
ZDJęCIE 6 - Joga



Obrazek
ZDJęCIE 7 - Letni klimat



Obrazek
ZDJęCIE 8 - Plac Zamkowy



Obrazek
ZDJęCIE 9 - Only one way
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

LIPIEC 2010

Postautor: Martin » ndz lip 11, 2010 11:46 am

Pojawiło się już trochę głosów, czy ktoś z Was znajdzie czas, aby skomentować konkursowe zdjęcia?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: archidotum » ndz lip 11, 2010 2:13 pm

podoba mi się tylko jedna fotka- nr 9
Awatar użytkownika
archidotum
 
Posty: 98
Rejestracja: wt gru 08, 2009 1:32 pm

Postautor: Amon » ndz lip 11, 2010 4:39 pm

Niestety, wg. mnie słaba seria. Zdjęcia mnie nie ruszają. Ciężko było również zagłosować. Jednak bardzo dobrze, że widać to, że parę osób kombinuje i szuka.
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marcin KANIA » ndz lip 11, 2010 5:05 pm

Postawiłem na 9:) Ciekawy pomysł, w moje oko wpadła jeszcze fotka Nr 3. Interesująca kombinacja.

Pozdrawiam
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: via » ndz lip 11, 2010 10:26 pm

Mi brakuje jeszcze jednej możliwości wyboru w ankiecie.... a konkretnie "żadne z powyższych" :mrgreen:
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » pn lip 12, 2010 8:47 am

ja zagłosowałam, oczywiście na kota :)
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » pn lip 12, 2010 9:18 am

via pisze:brakuje jeszcze jednej możliwości wyboru w ankiecie.... a konkretnie "żadne z powyższych"

Poczuj się jak na ostatnich wyborach prezydenckich, czyli pozostają dwie opcje: nie głosować lub głosować na mniejsze zło, w przypadku zdjęć konkursowych na mniejszego "gniota"... :mrgreen:

Mimo wszystko, zachęcam do głosowania i komentowania konkursowych zdjęć.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: comptom » pn lip 12, 2010 10:42 am

Witam,
to mój pierwszy post na forum :)
Widzę, że z oceną prac innych jest 'w normie' ;) ale ponieważ nie lubię krytykować zagłosowałem na '3' - uważam, że pomysł jest bardzo ciekawy.
Na drugiej pozycji '9', gdyby w tle był pociąg fotka byłaby jeszcze lepsza :D
comptom
 
Posty: 8
Rejestracja: wt cze 29, 2010 9:21 am

Postautor: Schiza » pn lip 12, 2010 10:48 am

Martin pisze:na mniejszego "gniota"...

No z takim podejściem to faktycznie zachęcasz forumowiczów do przysyłania zdjęć...
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Martin » pn lip 12, 2010 11:01 am

comptom pisze:mój pierwszy post na forum

Mam nadzieję, że nie ostatni. :)


Schiza pisze:z takim podejściem to faktycznie zachęcasz forumowiczów do przysyłania zdjęć

Trochę wyciągnięte z kontekstu zdania i tego do czego się odniosłem. ;)

Wystarczy poczytać wypowiedzi innych:
archidotum pisze:podoba mi się tylko jedna fotka

Amon pisze:Niestety, wg. mnie słaba seria. Zdjęcia mnie nie ruszają. Ciężko było również zagłosować.

via pisze:Mi brakuje jeszcze jednej możliwości wyboru w ankiecie.... a konkretnie "żadne z powyższych"

Podsumuj komentarze i co Ci wyjdzie? Wśród zdjęć jest również moje, które po zamieszczeniu na typowym forum fotograficznym zostało zjechane od góry do dołu, więc sam jestem również świadomy tego, że jest tutaj mój "gniot" jak to zostało określone. Jeżeli kogoś obraziłem to sorry. Mi to nie przeszkadza, a tym bardziej takie komentarze motywują mnie i zachęcają do tego, żeby wyciągać wnioski i starać się na przyszłość robić ciekawsze zdjęcia. Wiem, że popełniam wiele błędów przy swoich zdjęciach, ale uważam, że najlepsza do nauki, jest tylko ostra krytyka, a nie głaskanie po głowie... Dlatego tak za każdym razem i kilka razy w wątku proszę ludzi o obiektywne komentarze do zdjęć. Ja nie boję się krytyki, bo właśnie swoje zdjęcia wystawiam na krytykę i chętnie poczytam co kto myśli o poszczególnych zdjęciach konkursowych. Dlaczego boicie się krytykować zdjęcia innych i tym samym sugerować, nad czym powinni popracować, aby kolejne zdjęcia były ciekawsze? OK, możemy głaskać się po głowie, pisać sobie komplementy, ale czy to pomoże nam w tym, aby kolejne nasze zdjęcie było ciekawsze? Wiem, że łatwiej jest napisać co nam się podoba, jednak tylko czytając krytyczną opinię o zdjęciu, nauczymy się robić bardziej interesujące zdjęcia. Następne edycje konkursu są wakacyjne, więc mam nadzieję zarówno na większą ilość zgłoszeń i tym samym może ciekawych zdjęć, aby nikt nie miał dylematu na które zdjęcie ma zagłosować.
Ostatnio zmieniony pn lip 12, 2010 11:12 am przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Amon » pn lip 12, 2010 11:10 am

To że ktoś wrzuca "gnioty" jest lepsze niż jak nikt nie będzie wrzucał niczego i konkursu nie będzie. Z drugiej strony jakby wrzucał w koło via, fotomigawka i photozoner, to pierwsze miejsca.... zajęte.
W tej chwili poziom jest dość wyrównany. A że słaby to inna kwestia.
Fajnie jakby parę osób znalazło chwilę i skomentowało zdjęcia dokładniej - każdy może na drugi raz poprawić swoje błędy i zdjęcia będą już lepsze.


Martin pisze:po zamieszczeniu na typowym forum fotograficznym zostało zjechane od góry do dołu

Martin, bywa i tak... jakby człowiek robił wszystkie zdjęcia idealne to by było nudno :).
"aparat nie ma znaczenia, każdym jestem w stanie zrobić złe zdjęcie"
Amon
 
Posty: 574
Rejestracja: pn lip 06, 2009 4:22 pm
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości