Konkurs komentarze do komentarzy

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Postautor: tutomash » śr lip 21, 2010 9:47 pm

moje gratulacje super :wink:
Awatar użytkownika
tutomash
 
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 10, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr lip 21, 2010 10:01 pm

Stentonik napisał:
„Po jaka cholerę obrabiano te zdjęcia?. Przecież one sa spieprzone na etapie obróbki. Założę się, że prosto "z puszki" te zdjęcia wygladają dużo lepiej, ew wystarczyłoby doostrzyć, wyprostować i poprawić poziomy. Taka moda się zrobiła i przeswiadczenie, że jak sie zdjęcia nie "przemagluje" przez program graficzny to są do niczego.


Zdjecie nr 9 według mnie wygrywa niezasłużenie, ta obróbka jest masakryczna, zmienione kolory przęseł wyglądają fatalnie. Wygląda mi to na nieudolną zabawę krzywymi. I po co? Nawet fajny kadr, widać, że przemyślany i gdyby zostawić na surowo bez obróbki to mógłby sie bronić.”

Zamieszczam poniżej dla porównania oryginalną fotę. Nie zmieniałam kolorów żadnych przęseł. Chciałam spróbować efektu dragana. Pomijając fakt iż zdjęcie było dokadrowane mi się nie podoba surowa fotka. Wydaje mi się że taka graficzność pasuje do tematu zdjęcia.

Dziękuję wszystkim za głosy :) również za krytykę, którą wezmę sobie do serca :stentonik:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » śr lip 21, 2010 10:32 pm

A to przepraszam. Faktycznie, nie sknociłaś dobrego zdjęcia tylko poprawiłaś sknocone. Oddaję honory.

(edit) wez się nie obraź mi tu tylko tylko pisz co w moich fotach jest nie tak, wal jak masz watpliwości. Z tym efektem Dragana w takich kadrach to tak jak z hdr-ami ze słońcem z tyłu przez chmury burzowe ;) Czyli lipa. Ale faktycznie efekt poprawił jakość zdjęcia. Nie bedę sie upierał bo nikt inny nie pisze co jest nie tak z tym zdjeciem z lewej, wiec może jest zajebiste a ja mam zaćmę albo coś nie tak z monitorem. Dla mnie jest przede wszystkim nieostre, ruszone a potem wyciągane. Porównując teraz oba, rzeczywiście zrobiłaś dobrą robotę i ja rozumiem, że jak się mało foci to sie robi foty z tego co jest...Wczoraj z Via bylismy na plenerku na łabedziach i zrobiłem ze 200 słabych jak się póxniej okazało zdjęć na szybko bo miałem cisnienie na fotkę jakąś i też już prawie prawie coś bym wrzucił na pokazanie, ale tym razem nie zabrakło mi zimnej krwi i skasowałem obróbki. Co nie znaczy, że jak nie walnę połówki to nie wrócę do tematu.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Sylwia » czw lip 22, 2010 9:44 pm

Dzięki za głosy :)
Iza, Timur - G R A T U L U J ę !!!
pozdrawiam
Sylwia

"w życiu piękne są tylko chwile"

zapraszam na mój fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Sylwia
 
Posty: 407
Rejestracja: pt paź 02, 2009 2:08 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: daro » ndz lip 25, 2010 2:49 pm

Gratuluję :)
DaRo (Dariusz Kropacz)

mój FOTOBLOG

Obrazek
Awatar użytkownika
daro
 
Posty: 505
Rejestracja: pn sie 10, 2009 7:56 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca Wakacyjne - Sierpień

Postautor: Martin » czw sie 19, 2010 12:35 pm

WYRÓżNIONE ZDJęCIA W KONKURSIE MIESIĄCA
- EDYCJA SIERPIEń 2010



Obrazek
MIEJSCE 1 - Krakowskie Przedmieście (autor: Martin (Marcin))



Obrazek
MIEJSCE 2 - Sięgaj jak najwyżej (autor: Budyn (Milena))



Obrazek
MIEJSCE 3 - Rozstanie (autor: ((-;Sylwia;-)) (Sylwia))

Wyniki konkursu foto Zdjęcie Miesiąca SIERPIEń 2010
www.powiat-piaseczynski.info/informacja ... ,2612.html

GRATULUJę!

Dziękuję osobom, które oddały głos na moje zdjęcie. Chciałbym pogratulować również autorom pozostałych zdjęć, które pojawiły się w konkursie miesiąca. Miło, że przesyłacie swoje zdjęcia na kolejne edycje konkursu i mam nadzieję, że prześlecie również coś od siebie przy kolejnej edycji.

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Robo_warrior » czw sie 19, 2010 12:46 pm

Aż się nie chce wierzyć, że te 3 foty wygrały ;) :zemdlal: .
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: Martin » czw sie 19, 2010 1:08 pm

Tomek, wszystko jest kwestią gustu. :) Według mnie, moje zdjęcie nie zasługuje na 1 miejsce i na to nie liczyłem, a wysłałem je, ponieważ co miesiąc coś wysyłam od siebie, od kiedy jest organizowany konkurs (kwiecień 2009). Oczywiście, jest mi bardzo miło, że ktoś na nie zagłosował i pojawiło się o nim kilka komentarzy. Konkurs ma być i jest zabawą, a dla niektórych możliwością przeczytania komentarzy na temat swojego zdjęcia.

:fotograf:

Mam nadzieję, że prześlesz coś od siebie na kolejną edycję konkursu, która już od 1 września? ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kowal » czw sie 19, 2010 2:00 pm

Gratuluję. :)
Awatar użytkownika
Kowal
 
Posty: 742
Rejestracja: śr lut 24, 2010 12:07 pm

Postautor: Ivan » czw sie 19, 2010 2:33 pm

Przyłączam się do gratulacji.
Awatar użytkownika
Ivan
 
Posty: 192
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: z okolic

Postautor: Mariusz » czw sie 19, 2010 3:59 pm

moje gratulacje :gratulacje:
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 310
Rejestracja: wt gru 01, 2009 6:39 pm
Lokalizacja: Józefosław

Postautor: Ireneusz » czw sie 19, 2010 4:14 pm

Fajne zdjęcia. :good:
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: Kacha » czw sie 19, 2010 4:18 pm

((-;Sylwia;-)) wyróżniało się Twoje zdjęcie i jest mi bliskie jego przesłanie. Na nie oddałam głos. Brawo za pomysł.
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

Postautor: Robo_warrior » czw sie 19, 2010 7:25 pm

To ja też gratuluję, choć to nieczęsty przypadek, gdy organizator konkursu bierze w nim udział i jeszcze zajmuje pierwsze miejsce :mrgreen: .
Robo_warrior
 
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 23, 2010 11:58 am
Lokalizacja: Piaseczno (Staszica)

Postautor: Martin » czw sie 19, 2010 7:38 pm

Robo_warrior pisze:to nieczęsty przypadek, gdy organizator konkursu bierze w nim udział i jeszcze zajmuje pierwsze miejsce

Tomek, jedynie koordynuje konkursem, ponieważ organizatorem jest Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info , a ja nie jestem jego właścicielem (jest inny właściciel), ale to nie jest czas na rozwodzenie się o tym (może będzie kiedyś do tego okazja przy piwie). Przejrzyj wątki http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... m.php?f=41 z poprzednich edycji od kwietnia 2009 roku i policz - ile razy pojawiłem się wśród laureatów (w każdej edycji jest wśród zgłoszonych moje zdjęcie). Jednak, żeby wykluczyć wszelkie spekulacje, które widzę zaczynają się pojawiać - to był mój ostatni udział w konkursie organizowanym na tym forum. Nie ma problemu, nie będę umieszczał w konkursie swoich zdjęć, żeby nikt nie pomyślał, że wyniki są ustawiane. Do tej pory nie było takich uwag, ale jeżeli ktoś uważa, że moje zdjęcie nie powinno znaleźć się wśród wyróżnionych, to proszę o informację i zrzeknę się pierwszego miejsca, a wtedy pozostałe zdjęcia od 2 do 4 zajmą stosowne miejsca. Teraz wyjeżdżam, ale po powrocie we wtorek - ustosunkuję się do Waszych uwag i komentarzy.

Tomek, będzie na pewno o jedno zdjęcie mniej, więc mam nadzieję, że prześlesz coś od siebie na kolejną edycję konkursu, która już od 1 września? ;)
Ostatnio zmieniony czw sie 19, 2010 7:47 pm przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron