Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybieram Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

ZDJęCIE 1 - Przystanek Zalesinek Wąski
8
6%
ZDJęCIE 3 - Wilanów
19
13%
ZDJęCIE 4 - Paproć Polypodiopsida Cronquist
0
Brak głosów
ZDJęCIE 5 - Tory przy drodze do Zalesia Górnego
1
1%
ZDJęCIE 6 - £azienki Królewskie w Warszawie
10
7%
ZDJęCIE 7 - Egipt Marsa El Alam
0
Brak głosów
ZDJęCIE 8 - Nogi...
20
14%
ZDJęCIE 9 - Górki Szymona
23
16%
ZDJęCIE 10 - Wiewiórka
3
2%
ZDJęCIE 11 - Dziecko na podwórku
3
2%
ZDJęCIE 12 - Zimo odpłyń...
5
3%
ZDJęCIE 13 - Most Gdański w Warszawie
1
1%
ZDJęCIE 14 - Ogródek na wsi
0
Brak głosów
ZDJęCIE 15 - Rozmowy przy zachodzie słońca
21
15%
ZDJęCIE 16 - Głuchów
7
5%
ZDJęCIE 17 - Zdjęcie w ogrodzie
3
2%
ZDJęCIE 18 - Ogród Zoologiczny w Warszawie
4
3%
ZDJęCIE 19 - Szczęśliwe dziecko w blasku słońca
1
1%
ZDJęCIE 20 - Leczo
1
1%
ZDJęCIE 21 - Kołowanie do startu
10
7%
ZDJęCIE 22 - Górki Szymona
4
3%
 
Liczba głosów : 144

Postautor: stentonik » wt maja 12, 2009 8:00 am

Mój TOP 10 na dziś...chyba mozna?

Kolejnosć przypadkowa:

- Przystanek Zalesinek Wąski
- Wilanów
- Nogi
- Górki Szymona
- Wiewiórka
- Rozmowy przy zachodzie słońca
- Głuchów
- Ogródek na wsi
- Leczo
- Szczęsliwe dziecko w blasku słońca - za prawdę ;)

I weź człowieku zagłosuj na jedno...

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Martin » wt maja 12, 2009 8:08 am

fajna_babka pisze:a teraz grzecznie poproszę o banika

Chyba przyzwyczajona jesteś do takich działań na innych forach, skoro sama się prosisz? ;) Przecież ten konkurs fotograficzny jest zabawą i każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii o zdjęciach. Tak więc, dlaczego mielibyśmy od razu kogoś banować?
:roll:
fajna_babka pisze:no nie wiem ... we wszystkich fotkach są wyczyszczone exify...
jak dla mnie to ściema ... ustawiana

KONKURS JEST ZABAWĄ i w takiej formie POZOSTANIE. Jedynie osoby zgłaszające zdjęcia mogą czasami przegiąć w którąś ze stron, tak jak to się stało z usuniętym zdjęciem CZAS.
fajna_babka pisze:Co do fotki w £azienkach Kurewskich to szczerze wątpię, że robione było w tym roku w kwietniu - za zielono...

Jeżeli, wspomniane przez Ciebie zdjęcie znajdzie się w finałowej trójce (zajmie 1,2,3 miejsce), a nadal będziesz miała wątpliwości, to poprosimy autora zdjęcia o przesłanie oryginalnego zdjęcia, w którym powinny być zachowane exify. Jak na razie w głosowaniu prowadzą inne zdjęcia... i skupiłbym się bardziej na zdjęciach, które jak widać najbardziej podobają się głosującym.
fajna_babka pisze:Ale najbardziej podobają mi się piloci w samolocie i na to zagłosowałam.

Muszę przyznać rację, że fotka jest bardzo fajna a przy oryginalnym zdjęciu na pewno widać twarze pilotów. ;)

ZACHęCAM POZOSTA£YCH DO WYRAżANIA SWOJEJ OPINII O ZDJęCIACH
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Anja » wt maja 12, 2009 8:23 am

Właśnie sie zarejestrowałam i z miłą chęcią zagłosowałam na fotkę.

Nie miałam w kwietniu zrobionego fajnego zdjęcia więc nic nie wysłałam, ale z maja już mam i wyślę w przyszłym miesiącu swoje zgłoszenie :)
Anja
 
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 11, 2009 9:56 pm
Lokalizacja: Józek

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: justynka » wt maja 12, 2009 8:26 am

Anja pisze:Nie miałam w kwietniu zrobionego fajnego zdjęcia więc nic nie wysłałam, ale z maja już mam i wyślę w przyszłym miesiącu swoje zgłoszenie

SUPER! Dopiero połowa maja, a Ty już masz najlepsze zdjęcie? WOW!

No no...przybywają nowe osoby zainteresowane konkursem fotograficznym. Robi się coraz ciekawiej! ;)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: fajna_babka » wt maja 12, 2009 12:05 pm

Brzmisz trochę jak autorka usuniętego zdjęcia:)


E tam, ja jestem cienki bolek... nie robię zdjęć bo absolutnie się na tym nie znam. Co nie przeszkadza mi ich oglądać. A to lubię.
Nie obstaję twardo przy swoim, tylko napisałam co myślę, co nie znaczy od razu, że nigdy nie zmienię zdania. Tylko umarli i krowy nie zmieniają poglądów.

Chyba przyzwyczajona jesteś do takich działań na innych forach, skoro sama się prosisz?
Przejrzałeś mnie na wylot. Są w sieci takie miejsca, gdzie lepiej siedzieć cicho jak się chce siedzieć. Miło, że nie wszędzie...

Fajne babki lubią przystojnych pilotów

Osobiście najbardziej lubię mojego osobistego admina, ale faceci kierujący takimi wielkimi maszynami faktycznie budzą respekt. ;)
Jeżeli, wspomniane przez Ciebie zdjęcie znajdzie się w finałowej trójce (zajmie 1,2,3 miejsce), a nadal będziesz miała wątpliwości, to poprosimy autora zdjęcia o przesłanie oryginalnego zdjęcia, w którym powinny być zachowane exify.
Bez przesady... wierzę Wam na słowo.
Ostatnio zmieniony wt maja 12, 2009 11:57 pm przez fajna_babka, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
fajna_babka
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 12, 2009 12:02 am
Lokalizacja: Lublin

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Jankes » wt maja 12, 2009 12:48 pm

fajna_babka pisze:Są w sieci takie miejsca, gdzie lepiej siedzieć cicho jak się chce siedzieć. Miło, że nie wszędzie...

Faktycznie są takie miejsca. Jednak, udzielam się na 2 forach internetowych, na których Martin jest adminem i na każdym panuje miła atmosfera, gdzie każdy ma prawo do swojego zdania... ;)

W tej edycji podoba mi się kilka zdjęć, ale z tego co widzę po głosowaniu, to moje typowanie pokrywa się z typowaniem większości osób i te najfajniejsze zdjęcia są w czołówce. Trzymam kciuki, aby kolejne edycje były z równie fajnymi zdjęciami. Chociaż teraz idzie lato, to zdjęcia będą na pewno jeszcze piękniejsze!

:fotograf:
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: fajna_babka » wt maja 12, 2009 1:10 pm

Jednak, udzielam się na 2 forach internetowych, na których Martin jest adminem i na każdym panuje miła atmosfera, gdzie każdy ma prawo do swojego zdania... Wink
Toż to musi być anioł nie człowiek ... :twisted: ja nie mam tyle cierpliwości :oops:
Awatar użytkownika
fajna_babka
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 12, 2009 12:02 am
Lokalizacja: Lublin

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Martin » wt maja 12, 2009 1:41 pm

fajna_babka pisze:Przejrzałeś mnie na wylot. Są w sieci takie miejsca, gdzie lepiej siedzieć cicho jak się chce siedzieć. Miło, że nie wszędzie...

Jeszcze na wylot nie zdążyłem... ;) U nas jest miło, ale klimat na forum nie tworzą admini i moderatorzy a ludzie udzielający się w poszczególnych wątkach. Trochę inaczej jest rozmawiając z kimś obcym, a inaczej - jak od czasu do czasu spotykamy się na spotkaniach mieszkańców: http://forum.powiat-piaseczynski.info/v ... m.php?f=36 i możemy przenieść się z wirtualnego świata do realnego. Osobiste rozmowy sprawiają, że następnie rozmowy na forum są prowadzone w bardziej luźnej i przyjacielskiej atmosferze.
fajna_babka pisze:najbardziej lubię mojego osobistego admina

Pozdrowienia dla osobistego admina. ;)
fajna_babka pisze:Bez przesady... wierzę Wam na słowo.

OK ale moja propozycja ze sprawdzeniem daty wykonania zdjęcia, w razie wątpliwości po zakończeniu tej edycji konkursu, jest/będzie jak najbardziej aktualna...
Jankes pisze:udzielam się na 2 forach internetowych, na których Martin jest adminem i na każdym panuje miła atmosfera, gdzie każdy ma prawo do swojego zdania...

Jankes, proszę mi tu nie słodzić i zajrzałbyś na te drugie forum, bo czeka tam na Ciebie pytanie w temacie webmasteringu. ;)
fajna_babka pisze:Toż to musi być anioł nie człowiek

Hmm... czasami wolę być diabełkiem...
:twisted:

A TERAZ POWRACAJĄC DO TEMATU TEGO WĄTKU

ZACHęCAM POZOSTA£YCH DO WYRAżANIA SWOJEJ OPINII O ZDJęCIACH
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » wt maja 12, 2009 1:49 pm

oh ciężko mi się zdecydować, fantastyczne foty! muszę się bardziej postarać za miesiąc :mrgreen: spora konkurencja!!
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Martin » wt maja 12, 2009 1:56 pm

Schiza pisze:muszę się bardziej postarać za miesiąc

O to właśnie chodzi w tym konkursie, aby dostać motywację do robienia coraz lepszych zdjęć/ujęć.
Schiza pisze:spora konkurencja

...tym lepsza zabawa...

:fotograf:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Schiza » wt maja 12, 2009 4:29 pm

photozoner pisze:
Tylko szkoda, że nie wszystkie zdjęcia są z kwietnia


Jak tak sobie debatujecie na ten temat to się okazało że mam w aparacie poprzestawianą datę o jakieś 3-5 dni;D wygląda na to że zdj które dziś zrobiłam, zrobię dopiero za pare dni :D
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Leelooo » wt maja 12, 2009 4:30 pm

SA ja sadze ze to przeistacza sie w jakos dziwna gre a nie zabawe:( nagród za duzo :( jakos juz nie jest tak swojsko:(
moim zdanie powinna byc jedna nagroda zbiorcza 3 do 5 osob pierwszych np wystawa...
Pozdrawiam Marzena


Obrazek
Leelooo
 
Posty: 857
Rejestracja: pn sie 18, 2008 5:41 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: Agim6 » wt maja 12, 2009 4:38 pm

rzeczywiście konkurencja nie śpi i robi super zdjęcia :)
Mi najbardziej podobają się zdjęcia nr 3 Wilanów i nr 9 Przystanek Zalesinek Wąski.
Zdjęcie nr 1 też jest super tylko przeszkadza mi na nim ten samochód w tle ;)
Pozdrawiam
A.
Agim6
 
Posty: 673
Rejestracja: pn kwie 20, 2009 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ola » wt maja 12, 2009 4:40 pm

Leelooo pisze:SA ja sadze ze to przeistacza sie w jakos dziwna gre a nie zabawe:( nagród za duzo :( jakos juz nie jest tak swojsko:(
moim zdanie powinna byc jedna nagroda zbiorcza 3 do 5 osob pierwszych np wystawa...


podpisuje sie po tym co napisałaś
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » wt maja 12, 2009 4:45 pm

Leelooo pisze:SA ja sadze ze to przeistacza sie w jakos dziwna gre a nie zabawe:( nagród za duzo :( jakos juz nie jest tak swojsko:(
moim zdanie powinna byc jedna nagroda zbiorcza 3 do 5 osob pierwszych np wystawa...


wystawę można by zorganizować po 12 miesiącach-umieszczając pierwsze 3 foto z każdego miesiąca. Można ciekawie to zaaranżować ew. jakiś kalendarz zrobić z notkami o Piasecznie. Zysk na jakiś cel charytatywny:)- z ładnymi fotami można sporo zrobić. :!:
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron