Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybieram Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

ZDJęCIE 1 - Przystanek Zalesinek Wąski
8
6%
ZDJęCIE 3 - Wilanów
19
13%
ZDJęCIE 4 - Paproć Polypodiopsida Cronquist
0
Brak głosów
ZDJęCIE 5 - Tory przy drodze do Zalesia Górnego
1
1%
ZDJęCIE 6 - £azienki Królewskie w Warszawie
10
7%
ZDJęCIE 7 - Egipt Marsa El Alam
0
Brak głosów
ZDJęCIE 8 - Nogi...
20
14%
ZDJęCIE 9 - Górki Szymona
23
16%
ZDJęCIE 10 - Wiewiórka
3
2%
ZDJęCIE 11 - Dziecko na podwórku
3
2%
ZDJęCIE 12 - Zimo odpłyń...
5
3%
ZDJęCIE 13 - Most Gdański w Warszawie
1
1%
ZDJęCIE 14 - Ogródek na wsi
0
Brak głosów
ZDJęCIE 15 - Rozmowy przy zachodzie słońca
21
15%
ZDJęCIE 16 - Głuchów
7
5%
ZDJęCIE 17 - Zdjęcie w ogrodzie
3
2%
ZDJęCIE 18 - Ogród Zoologiczny w Warszawie
4
3%
ZDJęCIE 19 - Szczęśliwe dziecko w blasku słońca
1
1%
ZDJęCIE 20 - Leczo
1
1%
ZDJęCIE 21 - Kołowanie do startu
10
7%
ZDJęCIE 22 - Górki Szymona
4
3%
 
Liczba głosów : 144

Postautor: teqilaa » sob maja 16, 2009 10:43 pm

a ja się nie zgadzam, a dalczego niby mamy się ograniczac tylko do naszego powiatu? skoro tak to pójdzmy dalej i na zdjęciach moga byc tylko i wyłącznie tubylcy!! bezsensowne ograniczanie, wydawało mi sie że chodzi w tym konkursie o to by móc pokazać wszystkim cos naszymi oczami niezaleznie od tego gdzie to uwieczniliśmy. To gwarantuje ciekawe i różnorodne zdjęcia! błagam nie wprowadzajmy bezsensownych ograniczeń, lokalny patriotyzm okazcie inaczej!
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz maja 17, 2009 6:40 am

teqilaa pisze:a ja się nie zgadzam, a dalczego niby mamy się ograniczac tylko do naszego powiatu? skoro tak to pójdzmy dalej i na zdjęciach moga byc tylko i wyłącznie tubylcy!! bezsensowne ograniczanie, wydawało mi sie że chodzi w tym konkursie o to by móc pokazać wszystkim cos naszymi oczami niezaleznie od tego gdzie to uwieczniliśmy. To gwarantuje ciekawe i różnorodne zdjęcia! błagam nie wprowadzajmy bezsensownych ograniczeń, lokalny patriotyzm okazcie inaczej!


Teqilka jak zwykle czyta to co chce hehehehe.

Marcin juz zmienił regulamin :roll: Chyba 7 punkt albo jakos tak ;)

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: teqilaa » pn maja 18, 2009 3:48 pm

nie wyczytałam nic ponad to co napisaliście i dalej nie zgadzam sie z takim ograniczeniem. Jak dla mnie konkurs w tym momencie stracił na atrakcyjności. Ja myslałam że to jest zabawa dla mieszkańców a nie akcja promocji regionu. A przepraszam przed kim w ten sposób promujecie nasz region? ja rozumiem jakby to było na jakims forum ogólnopolskim ale na regionalnym? troszke bez sensu. Ale stało się kobyłka u płotu, skoro Martin juz zmienił w regulaminie to nie bede truć po próżnicy.
ps. a szykowałm aparat na piekne góry izerskie i d.a! i nie piszcie mi ze moge w watku innym sie nimi pochwalic bo okazji do poganiania z apartem mam niewiele, a w maju akurat to bedzie jedyna :(
ps2. na przyszłe edycje konkursu - ciekawe ile bedzie zdjec górek szymona i wilanowa ;p
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » pn maja 18, 2009 3:55 pm

a i żeby nie było że kłótliwy babol jestem, zapomniałam na końcu dodać

:mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Martin » pn maja 18, 2009 7:47 pm

teqilaa pisze:skoro Martin juz zmienił w regulaminie

Konkurs fotograficzny jest konkursem mieszkańców i to była decyzja sporej części osób wypowiadających się w poszczególnych wątkach o konkursie, a ja jedynie zrobiłem zapis do regulaminu. Nie jestem organizatorem tego konkurs (konkurs jest wszystkich mieszkańców udzielających się na tym forum), a ja jestem jedynie koordynatorem... Zobaczymy jak ograniczenie obszaru, na jakim ma być wykonane zdjęcie - wpłynie na frekwencję. Jeżeli nie będzie chętnych, to może trzeba będzie zdjąć ograniczenie... Poczekajmy na efekty, a na razie trwa jeszcze 7 dni głosowanie w tej edycji konkursu.... Zachęcam Was do komentowania zdjęć.

:fotograf:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pn maja 18, 2009 9:23 pm

Marcin, a c0 z głosowaniem?

Da się jakoś to zmienić, żeby głosować na kilka zdjęć lub sondę doinstalować?

I czy wogóle rozpatrujesz takie rozwiazanie?

pzdr/G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: fotomigawka » pn maja 18, 2009 11:35 pm

Zgadzam się ze Stentonikiem. Dobrze byłoby rozważyć albo tą sondę, albo głosowaie na 3 lub 5 fotek
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Martin » wt maja 19, 2009 6:51 am

stentonik pisze:Da się jakoś to zmienić, żeby głosować na kilka zdjęć lub sondę doinstalować?
I czy wogóle rozpatrujesz takie rozwiazanie?

Rozpatruję, ale na razie nie znalazłem modułu do takiego głosowania, które można by było zaimplementować w skrypcie forum phpBB. Chyba, że ktoś z Was widział taki skrypt i może podrzucić link? Jeżeli nie uda mi się znaleźć gotowego rozwiązania, to jak tylko ogarnę się z moimi sprawami - napiszę własny skrypt... Jednak pisanie własnego skryptu trochę potrwa (pisanie, testowanie, implementacja itd) i na pewno nie uda mi się tego zrobić na najbliższe edycje konkursu.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt maja 19, 2009 8:26 am

Martin pisze:Konkurs fotograficzny jest konkursem mieszkańców i to była decyzja sporej części osób wypowiadających się w poszczególnych wątkach o konkursie, a ja jedynie zrobiłem zapis do regulaminu.


nie no nie twierdze że to Twoja "samolubna" decyzja, stwierdziłam tylko fakt. Zdania nie zmieniam mimo iż większosc, jak piszesz, wyraziła chęc ograniczenia konkursu. Oki, sie trudno mówi. Ale jakby co ja jestem za zmiana tego punktu :mrgreen: no i fajnie jak by mozna było juz w edycji majowej, głosować na kilka propozycji.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt maja 19, 2009 8:34 am

ps. małz ma cos wygrzebac w kwestii tego modułu, to jakby co to podesle Ci na skrzynke.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: via » wt maja 19, 2009 9:02 am

teqilaa pisze:Oki, sie trudno mówi.


Nie widzę tu nic straconego ;)

Chyba nie byłoby problemu aby zmienić temat np. wrześniowej edycji konkursu na "najlepsze zdjęcie z wakacji" ?

pzdr
VIA
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt maja 19, 2009 9:11 am

via pisze:
teqilaa pisze:Oki, sie trudno mówi.


Nie widzę tu nic straconego ;)

Chyba nie byłoby problemu aby zmienić temat np. wrześniowej edycji konkursu na "najlepsze zdjęcie z wakacji" ?

pzdr
VIA


taka mała refleksja...dlaczego jestem rodzaj męski przy cytowniu? :?

a wracając do tematu, Via pomysł fajny ale nie trzyma sie ram regulaminu więc nie widze szans, trza by nowy konkurs tworzyć, zmieniac regulamin ewentuel...komu by sie chciało ... :wink: :D
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Martin » wt maja 19, 2009 9:20 am

teqilaa pisze:Ale jakby co ja jestem za zmiana tego punktu

OK, będzie to na pewno brane pod uwagę, jeżeli zdjęcia w kolejnych edycjach staną się monotematyczne i będą przedstawiały identyczne miejsca..., bo co będziemy oceniali przy jednakowych zdjęciach: jakość, ostrość, ujęcie i kadrowanie? Jeżeli powieje nudą przy kolejnych edycjach, to na pewno zdejmiemy to ograniczenie... Czas to pokaże i zweryfikuje a na razie mamy kwietniową edycję ;)
teqilaa pisze:ps. małz ma cos wygrzebac w kwestii tego modułu, to jakby co to podesle Ci na skrzynke.

Jakby coś wyskrobał, to będę wdzięczny i będzie miał ode mnie piwko, jak pojawi się na naszym spotkaniu?
:piwko:
via pisze:Chyba nie byłoby problemu aby zmienić temat np. wrześniowej edycji konkursu na "najlepsze zdjęcie z wakacji" ?

TO JEST DOBRY POMYS£!!!
Piotrek, jak możesz to wspomnij o tym raz jeszcze w wątku, gdzie umieszczamy sugestie do konkursu: Konkurs Fotografia Miesiąca, bo po zamknięciu tej edycji - wątek ten będzie zamknięty i żeby nie umknęło to naszej uwadze przy wrześniowej edycji ;)
teqilaa pisze:taka mała refleksja...dlaczego jestem rodzaj męski przy cytowniu?

Ponieważ, przy rejestracji na tym forum nie wybierałaś opcji czy jesteś kobietą czy mężczyzną i skrypt wpisuje domyślnie. Wezmę to pod uwagę i w wolnej chwili dorzucę dodatkowy moduł do forum, który będzie to rozdzielał. Uwagi i sugestie dorzucajcie na podforum: uwagi, sugestie i sprawy organizacyjne
teqilaa pisze:Via pomysł fajny ale nie trzyma sie ram regulaminu więc nie widze szans, trza by nowy konkurs tworzyć, zmieniac regulamin ewentuel...komu by sie chciało ...

Zaraz coś jeszcze do tego dopiszę w regulaminie, aby ująć tematykę wakacyjną w jednej z edycji ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE WAKACYJNE.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: teqilaa » wt maja 19, 2009 9:29 am

O kurcze to musiałam nie zuważyć że jest cos do wyboru, bo w profilu tego zmienic nie moge, albo nie wiem jak :? ale ok nie mam problemyu z okresleniem swojej pci :D choc nigdy nie chciałam byc facetem he he he he

rozszerzenie konkursu o najlepsze zdjęcie z wakacji to bedzie dobre uzupełnienie :good: :mrgreen:

Martin na skrzynke juz poszło, zajrzyj.
Awatar użytkownika
teqilaa
 
Posty: 2280
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:59 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » wt maja 19, 2009 11:10 am

teqilaa pisze:nie mam problemyu z okresleniem swojej pci :D choc nigdy nie chciałam byc facetem he he he he


Panie teqila, nigdy nie mów pan nigdy ;)

hahahaha
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości