Konkurs fotograficzny Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Wybieram Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

ZDJęCIE 1 - Przystanek Zalesinek Wąski
8
6%
ZDJęCIE 3 - Wilanów
19
13%
ZDJęCIE 4 - Paproć Polypodiopsida Cronquist
0
Brak głosów
ZDJęCIE 5 - Tory przy drodze do Zalesia Górnego
1
1%
ZDJęCIE 6 - £azienki Królewskie w Warszawie
10
7%
ZDJęCIE 7 - Egipt Marsa El Alam
0
Brak głosów
ZDJęCIE 8 - Nogi...
20
14%
ZDJęCIE 9 - Górki Szymona
23
16%
ZDJęCIE 10 - Wiewiórka
3
2%
ZDJęCIE 11 - Dziecko na podwórku
3
2%
ZDJęCIE 12 - Zimo odpłyń...
5
3%
ZDJęCIE 13 - Most Gdański w Warszawie
1
1%
ZDJęCIE 14 - Ogródek na wsi
0
Brak głosów
ZDJęCIE 15 - Rozmowy przy zachodzie słońca
21
15%
ZDJęCIE 16 - Głuchów
7
5%
ZDJęCIE 17 - Zdjęcie w ogrodzie
3
2%
ZDJęCIE 18 - Ogród Zoologiczny w Warszawie
4
3%
ZDJęCIE 19 - Szczęśliwe dziecko w blasku słońca
1
1%
ZDJęCIE 20 - Leczo
1
1%
ZDJęCIE 21 - Kołowanie do startu
10
7%
ZDJęCIE 22 - Górki Szymona
4
3%
 
Liczba głosów : 144

Postautor: fajna_babka » wt maja 12, 2009 11:54 pm

Ustosunkować bym się chciała do posta >>> TEGO TU <<<

ad1. eeeee....bez przesadyzmu ... są fora na których admini i modzi trzymają towarzystwo krótką ręką bo inaczej się po prostu nie da ... Trolle łażą wszędzie, pyskują i reklamują swoje wątpliwej jakości usługi...
Inaczej niż zamordyzmem prowadzić się tego nie da ... a klimat jest i to jaki łojojjjj...
Btw... myślisz, że przy ponad 58tys userów i ponad 200tys postów byłbyś w stanie wszystko prowadzić po dobroci? Gwarantuję Ci, że nie :)


ad2. OOOO ba! Spotkać się z ludźmi z foruma i nagle zamienić avatarki na realne buzie jest zajebiście.
Trenuje to regularnie od 9 lat. Więc wiem o czym mówisz znuuuff...
Zaczynałam z polfanem ... ale to było dawno kiedy byłam piękna i młoda ...teraz polfan zszedł na psy ... a mi została tylko uroda :)

ad3. pozdrowienia przekazałam ... Misiek kiwnął głową i uśmiechnął się łobuzersko...

bajdełejem: Misiek to mój prawie mąż, mieszkamy razem, mamy dwa lapki dwa fotele i jedną ławę... do tego jedną skrzynkę, która daje nam net bezprzewodowo ... I stefan nie może się tu zarejestrować. Może złagodzilibyście obostrzenia, hę? Bo co by było, gdyby na moim osiedlu był jakiś węzełek i 15 osób chciałoby się zarejestrować? Też kiszka? Bez sensu...

ad4.
Jankes, proszę mi tu nie słodzić i zajrzałbyś na te drugie forum, bo czeka tam na Ciebie pytanie w temacie webmasteringu.
Daj adres ... może będę mogła pomóc :)
A i z ciekawością pewnie dołożę swoje 5grrrr

I na zakończenie wnioskuję o wydzielenie dyskusji do nowego wątku :D bo tak w fotograficznym to się gryzie ...

No wiesz ... jakieś f_b vs admini_światów :)
Awatar użytkownika
fajna_babka
 
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 12, 2009 12:02 am
Lokalizacja: Lublin

Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: Magda Kusznerewicz » śr maja 13, 2009 1:44 pm

Jestem pod wrażeniem zdjęć, jakie zostały zgłoszone do pierwszej edycji konkursu fotograficznego! Oby przy kolejnych edycjach poziom był taki sam a nawet lepszy! Oddałam swój głos! Powodzenia!
Magda
Awatar użytkownika
Magda Kusznerewicz
 
Posty: 126
Rejestracja: pt sie 22, 2008 1:30 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr maja 13, 2009 2:35 pm

Ja tam się świetnie przy tym bawię, już myślę nad koncepcją następnego zdjęcia:) , żeby was czymś zadziwić :D
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: justynka » śr maja 13, 2009 2:46 pm

Magda Kusznerewicz pisze:Jestem pod wrażeniem zdjęć, jakie zostały zgłoszone do pierwszej edycji konkursu fotograficznego

To tak jak ja :)
Schiza pisze:już myślę nad koncepcją następnego zdjęcia

Połowa maja, tak więc trzeba na bieżąco myśleć nad koncepcją, bo do kolejnej edycji będą przyjmowane zdjęcia zrobione właśnie w maju ;-)

Schiza, masz fajne zdjęcie w avatarze - jesteś bardzo fotogeniczna - jesteś fotomodelką? :)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr maja 13, 2009 2:53 pm

justynka pisze:Połowa maja, tak więc trzeba na bieżąco myśleć nad koncepcją, bo do kolejnej edycji będą przyjmowane zdjęcia zrobione właśnie w maju Wink

Schiza, masz fajne zdjęcie w avatarze - jesteś bardzo fotogeniczna - jesteś fotomodelką?


Wreszcie sobotę będę miała luźniejszą więc może i pogoda się trafi, poza tym licze na zdj z kolejki :)

Niestety nie jestem fotomodelką, za gruba jestem :lol: za to lubię pozować, może dlatego fajne foty wychodzą- bo mam przy tym sporo frajdy. Jestem za to fotografem :D
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Zdjęcia w konkursie Zdjęcie Miesiąca - Kwiecień 2009

Postautor: justynka » śr maja 13, 2009 3:08 pm

Schiza pisze:licze na zdj z kolejki

a no tak 17 maja jest wycieczka wąskotorówką ;)
Schiza pisze:Niestety nie jestem fotomodelką, za gruba jestem

E tam... co to ma do rzeczy przy fotomodelce? Fotomodelka musi być fotogeniczna i mieć ciekawą twarz, a po awatarze taką widzę.
Schiza pisze:za to lubię pozować, może dlatego fajne foty wychodzą

Zaraz Ciebie VIA i Leelooo zaproszą na sesję! ;)
Schiza pisze:Jestem za to fotografem

I wszystko jasne :)
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Schiza » śr maja 13, 2009 3:16 pm

justynka pisze:E tam... co to ma do rzeczy przy fotomodelce? Fotomodelka musi być fotogeniczna i mieć ciekawą twarz, a po awatarze taką widzę.


Dziękuję :) miło czasem coś takiego usłyszeć-przeczytać.
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » pt maja 15, 2009 5:22 pm

Podbijam bo zniknie :twisted:
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: via » pt maja 15, 2009 5:41 pm

justynka pisze:Zaraz Ciebie VIA i Leelooo zaproszą na sesję! ;)


Nam dwa razy powtarzać nie trzeba ;) ale to pewnie w późniejszym terminie bo najbliższy mamy już obsadzony ;)

pzdr
VIA
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Eirene » pt maja 15, 2009 10:04 pm

Nie było mnie tydzień i musiałam nadrobić czytanie tych wszystkich wątpliwości dotyczących konkursu...wtrącę swoje trzy grosze:
- popieram głosowanie na kilka zdjęć w sondzie - przyznajemy wtedy punkty każdemu zdjęciu i konkurs do końca trzyma w napięciu;);
- myślę, że szkoda byłoby ograniczać konkurs tylko do powiatu piaseczyńskiego..piękna nasza Polska cała, warto promować również inne zakątki godne odwiedzenia..
- popieram pomysł zdjęć wakacyjnych z całego świata w lipcu i sierpniu - sama chętnie oglądam takie zdjęcia i zagłosuję na nie, jeśli tylko będą zrobione z pomysłem;
-organizacja, sponsorzy i nagrody to duży wysiłek Martina i za to mu chwała - nie sądzę, żeby to wpływało znacząco na atrakcyjność konkursu, udział jest dobrowolny i jestem pewna, że mieszkańcy zgłaszają zdjęcia nie tylko dla nagród ale dla samej zabawy lub spróbowania swoich sił.

Swój głos oddałam:) Ciekawa jestem czy pojawią się też jakieś konstruktywne krytyki zdjęć konkursowych, np. co warto zmienić lub ulepszyć w poszczególnych zdjęciach?
Eirene
 
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 6:37 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: tvpiaseczno » pt maja 15, 2009 10:18 pm

Nie zgadzam sie z poprzedniczką. Zdjecia najlepiej aby były z terenu tylko powiatu piaseczyńskiego. Skoro konkurs dla naszych mieszkańców to róbmy go o naszym terenie. Pokażmy piękno Piaseczna i okolic.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: fotomigawka » pt maja 15, 2009 10:43 pm

Też myślę, że na forum powiatu piaseczyńskiego powinno się promować ten region, a nie Polskę czy świat.
Głosowanie na 3-5 zdjęć będzie doskonałym rozwiązaniem, które pośrednio wyeliminuje nieuczciwe głosowanie (np. po znajomości, lub takie sytuacje jak zakładanie konta tylko po to by oddać swój głos na zdjęcie znajomego - bo taka osoba siłą rzeczy będzie musiała oddać głosy także na zdjęcia innych użytkowników).
I myślę, że dobrze byłoby ograniczyć tematykę zdjęć. Tzn. wyeliminować zdjęcia z postacią pozującą, bo co po takim zdjęciu...jeśli nawet by wygrało to i tak na wystawie nie prezentowałoby walorów regionu, a co najwyżej walory jakiejś ładnej pani :)
***************************
Wolne terminy 2016 - fotograf na ślub Warszawa Piaseczno / filmowanie ślubu Warszawa Piaseczno
Wymiana, kupno, sprzedaż - pocztówki lotnicze
Fotograf na chrzest - fotograf na chrzciny
Awatar użytkownika
fotomigawka
 
Posty: 476
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 8:15 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Eirene » pt maja 15, 2009 10:47 pm

Na niektórych zdjęciach będzie ciężko stwierdzić, czy zostały one wykonane rzeczywiście w Piasecznie i okolicach (portrety ludzi, zbliżenia zwierząt, roślin itp.). Może w takim razie należałoby stworzyć kilka kategorii konkursowych, np. Piaseczno i okolice, Przyroda Polski, Ludzie, Zdjęcia wakacyjne.
Eirene
 
Posty: 20
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 6:37 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne

Postautor: tvpiaseczno » pt maja 15, 2009 11:12 pm

Im dalej w las tym ciemniej.
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob maja 16, 2009 7:35 am

Eirene pisze:Na niektórych zdjęciach będzie ciężko stwierdzić, czy zostały one wykonane rzeczywiście w Piasecznie i okolicach (portrety ludzi, zbliżenia zwierząt, roślin itp.). Może w takim razie należałoby stworzyć kilka kategorii konkursowych, np. Piaseczno i okolice, Przyroda Polski, Ludzie, Zdjęcia wakacyjne.


Kategorie zdjęć o których piszesz są już na podforach i tam pokazujmy nasze pasje.

Zgadzam sie z fotomigawka i tvpiaseczno. Konkurs powinien dotyczyć tylko zdjęc związanych z powiatem piaseczyńskim. Bedzie okazja zostawic na chwilę swoje pasje i udac się w teren chwytać odpowiednie do tematu ujęcia. Trochę ruszenia główką i przy okazji nauki i sprawdzenia się w nowej dla niektórych z nas rzeczywistości fotograficznej nikomu nie zaszkodzi.

Nie ukrywam, że jeszcze interesowałoby mnie i Marcina pewnie też, który pewnie czyta te nasze propozycje i kalkuluje, co na ten temat mają do powiedzenia via, jacenty, photozoner, i kilku innych forumowych fotografów z tzw dorobkiem :roll:

G.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości