Konkurs Fotografia Miesiąca

Podforum związane z konkursem fotograficznym ZDJęCIE MIESIĄCA / ZDJęCIE ROKU (regulamin, sponsorzy, poszczególne edycje konkursu foto). Konkurs nie jest już organizowany. Wątki konkursowe są nadal widoczne, aby promować autorów wyróżnionych zdjęć.

Moderator: GTW

Postautor: stentonik » czw lis 12, 2009 11:40 pm

Hmmm. Nie zrozumielismy się. Nie jestem pewien czy taka forma wypali...Chodziło mi o zostawianie otwartych wątków na kilka dni po konkursie.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Martin » czw lis 12, 2009 11:57 pm

stentonik pisze:Chodziło mi o zostawianie otwartych wątków na kilka dni po konkursie.

Zrozumiałem i biorę to pod uwagę, ale muszę przetestować funkcjonalność obecnego skryptu forum i blokowanie głosowania przy zostawionym otwartym wątku. Jeżeli będzie działało to o czym myślę, to zastosujemy tę wersję możliwości odpisywania na komentarze, o której napisałeś. Testy w toku.

:pisze:
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Martin » czw lis 19, 2009 7:14 am

Chciałbym przypomnieć, że już wkrótce musimy pomyśleć również o przeprowadzeniu edycji ZDJęCIE ROKU 2009, gdzie będziemy wybierać najlepsze zdjęcie wśród tegorocznych zwycięzców w poszczególnych edycjach konkursu.


Jednocześnie informuję Was, że wśród nagród przewidzianych dla autora Zdjęcia Roku, jest m.in.:

REGULAMIN pisze:a) zimowisko narciarsko-rekreacyjne
(sponsor: ARTWAY KOMPANIA TWÓRCZA)
Informacje w serwisie mieszkańców o ofertach: ArtWay.


Otrzymałem mailem informację od Kamili, która jest właścicielką ArtWay (niektórzy z Was, mogli ją poznać na jednej z imprez w Zawrotnicy):

Kamila Kamińska ARTWAY Kompania Twórcza pisze:Zgodnie z umową w ramach ufundowanej przez ARTWAY nagrody, zapraszam serdecznie na zimowisko w Tatrach uczestnika związanego z konkursem fotograficznym. Mam nadzieję, że propozycja zainteresuje wszystkich, którzy planują dla swoich dzieci atrakcyjny zimowy wypoczynek za dobrą stawkę pod dobrą opieką i w sprawdzonym miejscu. W tym roku jedziemy ponownie do Murzasichla, ale oferta będzie bogatsza jeśli chodzi o stoki - znakomite warunki dla początkujących narciarzy panują obok pensjonatu, a dla zaawansowanych, w Bukowinie Tatrzańskiej.


Link do szczegółowej oferty w ramach nagrody: www.powiat-piaseczynski.info/dokumenty/ ... atrach.pdf

Obrazek

oraz szczegóły można znaleźć również na łamach strony sponsora: www.artway.pl
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » czw lis 19, 2009 10:34 am

W głosowaniu biora fotki tylko z 1 miejsc czy po trzy zwycieskie z kazdej edycji?
:D
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Martin » czw lis 19, 2009 10:44 am

stentonik pisze:W głosowaniu biora fotki tylko z 1 miejsc czy po trzy zwycieskie z kazdej edycji?

W tym roku było mniej edycji, bo zaczęliśmy od kwietnia i może do edycji ZDJęCIE ROKU wzięlibyśmy wszystkie zdjęcia, które zostały wyróżnione (1,2,3 miejsce) w poszczególnych edycjach? Jednak poddaję to pod dyskusję i liczę na Wasze sugestie :)


:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: via » czw lis 19, 2009 10:48 am

Martin pisze:do edycji ZDJęCIE ROKU wzięlibyśmy wszystkie zdjęcia, które zostały wyróżnione (1,2,3 miejsce) w poszczególnych edycjach


Nie widzę inaczej... :peace: Będzie z czego wybierać :)
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw lis 19, 2009 10:58 am

via pisze:Martin napisał:
do edycji ZDJęCIE ROKU wzięlibyśmy wszystkie zdjęcia, które zostały wyróżnione (1,2,3 miejsce) w poszczególnych edycjach


Nie widzę inaczej... Będzie z czego wybierać
_________________



no ja też :) 3 najlepsze zdjęcia,
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » czw lis 19, 2009 11:01 am

via pisze:
Martin pisze:do edycji ZDJęCIE ROKU wzięlibyśmy wszystkie zdjęcia, które zostały wyróżnione (1,2,3 miejsce) w poszczególnych edycjach

Nie widzę inaczej... :peace: Będzie z czego wybierać :)


Popieram! Im więcej zdjęć w rocznej edycji, tym ciekawszy konkurs a było dużo wartościowych zdjęć w poprzednich edycjach.
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw lis 19, 2009 11:02 am

Krystian Marciniak pisze:via napisał:
Martin napisał:
do edycji ZDJęCIE ROKU wzięlibyśmy wszystkie zdjęcia, które zostały wyróżnione (1,2,3 miejsce) w poszczególnych edycjach

Nie widzę inaczej... Będzie z czego wybierać


Popieram! Im więcej zdjęć w rocznej edycji, tym ciekawszy konkurs a było dużo wartościowych zdjęć w poprzednich edycjach.


no były naprawdę piękne zdjęcia, szczególnie na samym początku
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Krystian Marciniak » czw lis 19, 2009 11:05 am

ola pisze:no były naprawdę piękne zdjęcia, szczególnie na samym początku

Zgadzam się i dlatego powinny być wzięte do głosowania wszystkie wyróżnione zdjęcia z każdej edycji :)
Awatar użytkownika
Krystian Marciniak
 
Posty: 585
Rejestracja: pt lip 11, 2008 1:40 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Martin » czw lis 19, 2009 11:38 am

Macie rację, że im więcej zdjęć tym ciekawszy konkurs. W związku z tym, w rocznej edycji pojawią się wszystkie wyróżnione dotychczas zdjęcia. Zastanawiam się nad terminem rozpoczęcia edycji rocznej, bo musi być przeprowadzona w grudniu (może pod koniec grudnia), aby zwycięzca mógł skorzystać (jego dziecko, lub jakieś dziecko z rodziny) z nagrody związanej z feriami zimowymi, jakie są przewidziane jako nagroda w rocznej edycji (wspomniałem o tym powyżej).
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: via » czw lis 19, 2009 11:39 am

Martin pisze:bo musi być przeprowadzona w grudniu


To może nie róbmy już edycji grudniowej konkursu tylko roczną ? Co wy na to ?
Awatar użytkownika
via
 
Posty: 2194
Rejestracja: pt gru 19, 2008 10:13 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: ola » czw lis 19, 2009 11:42 am

via pisze:To może nie róbmy już edycji grudniowej konkursu tylko roczną ? Co wy na to ?


ja jestem za.
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Konkurs Fotografia Miesiąca

Postautor: Martin » czw lis 19, 2009 11:46 am

via pisze:To może nie róbmy już edycji grudniowej konkursu tylko roczną ? Co wy na to ?

Kolejny bardzo dobry dziś pomysł padł na forum w wątkach związanych z konkursem.
W takim razie edycja w grudniu, będzie KONKURSEM NA ZDJęCIE ROCZNE.


Z uwagi na to, że w grudniu nie będzie konkursu na zdjęcie miesiąca, to przy styczniowej edycji, będzie można przesyłać zdjęcia zarówno wykonane w listopadzie jak również w grudniu. Co Wy na to?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Marcin KANIA » czw lis 19, 2009 11:48 am

Martin pisze:Co Wy na to?


Akceptuję :D
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkurs Fotograficzny ZDJĘCIE MIESIĄCA / ZDJĘCIE ROKU

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron