UMiG Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Burmistrz otrzymał absolutorium

Postautor: iza » pt cze 17, 2011 12:33 pm

Podczas ostatniej sesji rady miejskiej, radni udzielili burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu w 2010 roku. Zrobili to jednak bez przekonania. Gdyby dziś na stanowisku burmistrza zasiadał Józef Zalewski, wynik głosowania z pewnością byłby zupełnie inny. Rozmowy o ewentualnym udzieleniu absolutorium zaczęły się od przeczytania sprawozdania z wykonania budżetu za 2010 rok. Następnie skarbnik Agnieszka Kowalska odczytała opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej, która pozytywnie odniosła się do sprawozdania z wykonania budżetu za 2010 rok.

http://kurierpoludniowy.pl/?wyd=pno&pag ... ul&id=7448
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

JAK BURMISTRZ LIS DOTRZYMUJE SWOICH OBIETNIC

Postautor: iTV Piaseczno News » czw sie 18, 2011 11:25 pm

JAK BURMISTRZ LIS DOTRZYMUJE SWOICH OBIETNIC
http://www.itvpiaseczno.pl/aktualnosc-j ... 2,416.html
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wywiad z burmistrzem Zdzisławem Lisem cz.1

Postautor: iTV Piaseczno News » śr paź 19, 2011 1:06 pm

Obrazek

Pierwszy wywiad z burmistrzem Lisem udzielony 17.10.2011r.
Kto opuścił szeregi piaseczyńskiej PO? http://itvpiaseczno.pl/w-urzedzie-gminy,1,13.15,1138
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » śr paź 19, 2011 1:27 pm

3:38 i pomysł Redaktora aby na Placu Piłsudskiego postawić znak zakaz wjazdu samochodom powyżej 500kg mnie rozwalił. Nastawienie obu Panów do rozmowy wyraźnie anty. Po 5 minutach wyłączyłem.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: sanchez » śr paź 19, 2011 2:16 pm

Dobra, ja wytrzymałem tylko do 3:00 minuty.

Panie Burmistrzu - od kiedy to LINIE NA JEZDNI są w stanie zabezpieczyć przed wjazdem na plac ???

Jeden o niebie - drugi o chlebie ...
Awatar użytkownika
sanchez
 
Posty: 673
Rejestracja: pt cze 22, 2007 2:53 pm

Postautor: stentonik » śr paź 19, 2011 2:29 pm

Moim zdaniem rolą niezależnej telewizji powinna być przede wszystkim informacja. To co wydarzyło się na Placu to incydent, wypadek, głupota kierowcy itp. Rzetelna telewizja powinna to obiektywnie pokazać. Oczywiście nie musi się ograniczać do informacji, może sprawę ciągnąć dalej, prowadzić dziennikarskie śledztwo czy też interwencję. Ale na miłość Boską, nie róbcie z tego sprawy politycznej. Gołym okiem widać znowu atak na Burmistrza. No i znowu te podchody...wywiad na inny temat ma być a tu bach, znowu atak.
Panie Mariuszu. Pan tego nie widzi? Całe Forum się za Pana wstydzi! Ja myślałem, że Pan nie umie, uczy się, nie potrafi jeszcze. A to czysta gra polityczna. Czyż tak nie jest?
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: kondzior78 » śr paź 19, 2011 3:18 pm

stentonik pisze: Całe Forum się za Pana wstydzi!


Hmm, czyli 3-4 te same nicki co zawsze?
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: stentonik » śr paź 19, 2011 3:35 pm

Faktycznie, trochę więcej osób tylko czyta. A masz jakieś zastrzeżenia do tych 3-4 nicków? Ostatnio te nicki mocno pochwaliły ITV za materiał z zawodów Paint Ball 4All. Róbcie rzetelną telewizję to na pewno krytyka będzie mniejsza z ich strony. Zresztą...ja już się nie odzywam. Bo przestaję oglądać materiały ITV. Więc mnie już macie z głowy. Uff :)
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: wdolinski » śr paź 19, 2011 3:41 pm

kondzior78 pisze:Hmm, czyli 3-4 te same nicki co zawsze?


Dzięki tym kilku nickom forum trochę żyje bo tak byłoby typowym forum kulinarnym :lol: . A z zasady mam szacun dla tych co chcą dowalić władzy czy partyjnym, być może dlatego, że pamiętam doskonale jak w latach 70tych szanująca się młodzież piaseczyńska nie podawała takim typom ręki. Wstyd za Mariusza w tym wypadku jest mi obcy bez względu na treść wywiadu.
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: kondzior78 » śr paź 19, 2011 3:45 pm

Stetonik to zwracaj się do nich, a nie do mnia jakbym ja to tworzył :lol: ja prawie nie oglądam bo mam limit mobilnego internetu, ale za to czytam forum i jestem na bierząco :P
kondzior78
 
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 15, 2008 11:40 pm

Postautor: Kucyk » śr paź 19, 2011 5:49 pm

woytazo pisze:mam szacun dla tych co chcą dowalić władzy

Irokeza sobie zapuść zatem, załóż glany i się spełnij p...doląc system jak szanująca się młodzież piaseczyńska. Obrazek

Ja natomiast mam szacun dla tych co stają po przeciwnej stronie niż głupota. I niezależnie czy to władza czy ciemiężony naród, czy lewa czy prawa zgraja.
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: malarczyk » śr paź 19, 2011 6:38 pm

Nie rozumiem o co chodzi. Było wiele zastrzeżeń do budowy placu i ostrzeżeń o wylatujących zimą samochodach (mazdach) na łuku i... No właśnie nic. Wszystkie wylatujące samochody, a było ich kilka, wjeżdżały w budynek policji przed przebudową rynku. Jadąc z przepisową (30) prędkością lub zbliżoną do miejskiej (50-60) wypadnięcie nie jest możliwe nawet na mokrej nawierzchni.
Dla wielu najlepszym wyjściem byłoby (pewnie posypią się na mnie gromy) zamknięcie przejazdu przez Plac Piłsudskiego, tak jak zrobiono z rynkami w wielu miastach Polski.
malarczyk
 
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 14, 2010 6:50 pm

Postautor: wdolinski » śr paź 19, 2011 6:38 pm

Kucyk pisze:Ja natomiast mam szacun dla tych co stają po przeciwnej stronie niż głupota. I niezależnie czy to władza czy ciemiężony naród, czy lewa czy prawa zgraja.


Ja pozostaję przy swoim zdaniu, inni niech schlebiają komu chcą. I to rozumiem, możemy mieć różny pogląd na te sprawy. Jednak jest inaczej, gdy wazeliniarze egoistycznie chcą przy okazji coś osiągnąć z myślą o sobie czy najbliższych.
Władzy nie widzę powodu chwalić, bo nie dają sobie rady z prostymi sprawami jak dziura w jezdni, brak spowalniacza czy nawet nieumiejętność zorganizowania festynu, itp, itd. I niech nadal się sami wzajemnie wychwalają. Bardzo daleki jestem od rozp..rdalania systemu, bo ten jest dobry, tylko rządzący niech mniej myślą jak nas w.dymać na kasę a robią to doczego ich wybraliśmy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: krawczynskilukasz » śr paź 19, 2011 6:51 pm

Wywiad bardzo kiepski, nieprzygotowany. Panie Mariuszu dalej widzę że brak obiektywizmu aż krzyczy. Szkoda że Pan nie dostrzega że tak naprawdę takie zachowanie szkodzi Panu. Zarzyna Pan fajną inicjatywę. W Piasecznie jest miejsce na obiektywną i niezależną TV internetową. Niestety na te przymiotniki będzie Pan musiał jeszcze długo pracować :-)
krawczynskilukasz
 
Posty: 538
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:18 am

Postautor: lipek » czw paź 20, 2011 3:33 pm

krawczynskilukasz pisze:Wywiad bardzo kiepski, nieprzygotowany. Panie Mariuszu dalej widzę że brak obiektywizmu aż krzyczy.

Wywiad kiepski bo rozmówca nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Zmarnowałem 20 minut na nicniemówienie burmistrza.
Pierwszy urzędnik Piaseczna grzeje 4 litery na ciepłym stołu. Nie ma żadnej wizji, żadnych pomysłów dla gminy, zajmuje się fontanną i polityką. Co mnie obchodzą wewnętrzne roszady w piaseczyńskiej PO, i czy £ukasz K. popełnił w wyborczej strategii błędy czy nie.
Z tego wywiadu krzyczy nie brak obiektywizmu, ale brak rzetelnej, ba jakiejkolwiek, pracy pana Lisa.
lipek
 
Posty: 32
Rejestracja: pn sty 03, 2011 4:45 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości