NASZ SPORT I KULTURA

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: Karla » śr paź 27, 2010 11:43 am

AsgAard, opóźnienie wybaczę, jeśli obiecasz, że nie będzie już takich byków jak wcześniej. :)
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: AsgAarD_xxx » śr paź 27, 2010 12:17 pm

Heh, nie ma co rozstrząsac błędów, bo czasami jest tak, że niektórych nie da się poprawić (tak było na przykład z 5. numerem i stroną pana Wojteckiego). Studio graficzne przysłało złamaną i zamkniętą stronę, a nie dysponowaliśmy programem, który umożliwiłby naniesienie poprawek.

O innych sprawach nie chciałbym mówić. W każdym razie nie jest tak, że specjalnie te błędy robimy albo specjalnie ich nie poprawiamy. Jestem po polonistyce i czasami szlag mnie trafia, jak już po wydrukowaniu gazety znajdę jakiegoś byka.

No ale nie takim jak my trafiają się błędy. Czasem kupuję "Wyborczą' czy "Rzeczpospolitą" i tam również - mimo sztabu kilkuset, a nie kilku ludzi, oraz kilku korekt - znajduję byki. Wiem, że to żadne wytłumaczenie, ale co zrobić... życie...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: Karla » śr paź 27, 2010 12:50 pm

Spokojnie, nie ma co się unosić, to tylko życzliwy żart był. :)
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: AsgAarD_xxx » śr paź 27, 2010 1:30 pm

Nie unoszę się, broń Boże :).
Po prostu podpisując się pod czymś swoim nazwiskiem lubię, gdy jest to w miarę dopracowane.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: Karla » śr paź 27, 2010 2:47 pm

Całkowicie Cię rozumiem. :)
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: Martin » czw paź 28, 2010 5:53 am

Udostępniłem najnowszy plik gazety: Nasz Sport i Kultura nr 6
www.powiat-piaseczynski.info/nasz-sport ... NSiK_6.pdf

:kawka:


p.s. Robert - dzięki za plik.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » sob paź 30, 2010 6:14 pm

Ze względu na Wszystkich świętych i Zaduszki, kolejny numer tygodnika "Nasz Sport i Kultura" wyjdzie dopiero w środę (3 listopada).
Za opóźnienie przepraszamy.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » sob paź 30, 2010 8:37 pm

Do niedawna duużo sportu (świetnie podanego zresztą, zarówno aktualności jak i historia) kilka artykułów i polityka , teraz polityka niestety zaczyna dominować, artykuły 'z życia" gdzieś się zapodziały.

Mam nadzieję, że to tylko na czas wyborów, więc przeżyję jakoś. Nadal łudzę się, że ten tytuł nie powstał na czas i potrzeby wyborów bo kolego Robercie jakoś Ci wierzę w to co robisz.

W razie gdyby ten tytuł po najbliższych wyborach (wygranych czy też przegranych dla Waszego profilu politycznego) gdzieś zniknął, obiecaj że nie wyjedziesz do Irlandii, nie załapiesz się na chałtury do GW czy innej rzepy tylko pociągniesz temat i pokażesz paru osobom jak sie robi dobrą prasę dla ludzi w tym mieście.

pzdr
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: AsgAarD_xxx » sob paź 30, 2010 8:52 pm

stentonik pisze:Mam nadzieję, że to tylko na czas wyborów, więc przeżyję jakoś. Nadal łudzę się, że ten tytuł nie powstał na czas i potrzeby wyborów bo kolego Robercie jakoś Ci wierzę w to co robisz.


Ja również mam nadzieję, że tytuł utrzyma się również po wyborach i znów będzie w nim to, co powinno być, czyli tytułowe sport i kultura.

stentonik pisze:W razie gdyby ten tytuł po najbliższych wyborach (wygranych czy też przegranych dla Waszego profilu politycznego) gdzieś zniknął, obiecaj że nie wyjedziesz do Irlandii, nie załapiesz się na chałtury do GW czy innej rzepy tylko pociągniesz temat i pokażesz paru osobom jak sie robi dobrą prasę dla ludzi w tym mieście.


Póki co mogę jedynie obiecać, że nie wyjadę - na stałe - ani do Irlandii, ani do innego kraju. Takie mam twarde postanowienie i będę się go trzymał. Za dużo jest do poprawienia w Polsce, żeby emigrować i tyrać na lepszą przyszłość Anglików, Niemców czy innych Francuzów.

Do "Wyborczej" też nie pójdę, bo nawet gdybym miał odpowiedni warsztat dziennikarski, to poglądowo środowisko "GW" zupełnie mi nie odpowiada i nie wiem, jak długo bym w takim towarzystwie wytrzymał.

Co do dobrej prasy - ja w "NSiK" jestem tylko nędznym podredaktorzyną, bazgrzącym o sporcie. Zaszczyty powinny spływać na ludzi, którzy wykładają na to pieniądze i ogarniają tygodnik od strony organizacyjnej.

PS: Cieszę się, że wreszcie pojawiła się tu jakaś opinia O GAZECIE. Do tej pory było tak, że jedyne wpisy o "NSiK" na forum dotyczyły wychwyconych w nim błędów ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » śr lis 03, 2010 11:22 pm

Obrazek

Z zapowiadanym już wcześniej jednodniowym opóźnieniem, ukazał się 7. numer tygodnika "Nasz Sport i Kultura".

Zamieszczono w nim relacje z 5 meczów piłki nożnej, a także tekst polityczno-sportowy o fatalnej infrastrukturze piaseczyńskiego stadionu. Strona historyczna przenosi nas w lata 60. ubiegłego wieku - czasy, w których wyjątkowo silna była miejscowa siatkówka, a trenerem Ruchu Piaseczno był Ryszard Kulesza, późniejszy selekcjoner reprezentacji Polski.

Na okładkę trafiła tym razem piosenkarka Renata Przemyk, która dała wspaniały koncert w Ośrodku Kultury.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

NASZ SPORT I KULTURA

Postautor: Martin » śr lis 03, 2010 11:56 pm

Udostępniłem najnowszy plik gazety: Nasz Sport i Kultura nr 7
www.powiat-piaseczynski.info/nasz-sport ... NSiK_7.pdf

:kawka:

p.s. Robert - dzięki za plik.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » pt lis 05, 2010 1:09 pm

A ja jeszcze chciałbym przeprosić pana Mariusza Kujaszewskiego, że przez nieuwagę w 7. numerze "NSiK" zabrakło informacji o tym, że to on jest autorem zdjęć, zamieszczonych przy relacji z meczu KP Piaseczno - Sokół Aleksandrów £ódzki.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Karla » pt lis 05, 2010 3:41 pm

Hm... mam nadzieję, że po wyborach, jak redakcja będzie miała więcej czasu, lepiej się przyłoży do gazety.
Merytorycznie bardzo dobrze się czyta, ale skład... oj. :(

PS. Tak, wiem, że znów się czepiam, ale jako polonistkę z wykształcenia serce mnie boli, jak widzę niektóre kwiatki...
Piaseczno to straszne miasto. Ale lepszego nigdzie nie znalazłam.
Awatar użytkownika
Karla
 
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 10, 2010 12:05 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » sob lis 06, 2010 12:15 am

Karla pisze:Hm... mam nadzieję, że po wyborach, jak redakcja będzie miała więcej czasu, lepiej się przyłoży do gazety.
Merytorycznie bardzo dobrze się czyta, ale skład... oj. :(

PS. Tak, wiem, że znów się czepiam, ale jako polonistkę z wykształcenia serce mnie boli, jak widzę niektóre kwiatki...


A można wiedzieć, o co konkretnie chodzi?
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: richo » pn lis 08, 2010 12:34 am

Karla pisze: serce mnie boli, jak widzę niektóre kwiatki...


Ale oczy bardziej.

AsgAarD_xxx pisze:A można wiedzieć, o co konkretnie chodzi?


Zwyczajnie brzydkie to jest od strony wizualnej.
richo
richo
 
Posty: 466
Rejestracja: czw kwie 16, 2009 2:24 pm
Lokalizacja: z mauej er ;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości

cron