DECATHLON W PIASECZNIE

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Postautor: Palec » pn lip 19, 2010 9:15 pm

Ireneusz pisze:Po co firma podaje informacje, o cenach przy zakupie na raty, skoro nie prowadzi sprzedaży na raty? Shocked

Było to spowodowane początkowymi szkoleniami kadry, teraz wszystko działa jak należy ;)

Polecam odwiedzenie serwisu rowerowego, postaram się wynegocjować zniżki dla forumowiczów ;)
Artur Paluszek

Hurtownia zniczy - ceny producenta
Baniocha ul. Lipowa 3
022-727-52-13
Palec
 
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 2:06 pm
Lokalizacja: Baniocha

Postautor: stentonik » pn lip 19, 2010 9:28 pm

Palec pisze:
Polecam odwiedzenie serwisu rowerowego, postaram się wynegocjować zniżki dla forumowiczów ;)



A o kogo pytać w sprawie zniżki, wystarczy powiedzieć, że jestem forumowiczem, czy jakieś tajne hasło będzie? Pytam, bo w sobotę za rowerem dla syna będę jeździł i do Decathlonu mam zamiar też zajrzeć.
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: Spartacus 999 » wt lip 20, 2010 8:40 am

Ja również podjadę na serwis i nawinę makaron niebawem.
"Look into my eyes, you'll see who I am
My name is Lucifer, please take my hand"- N.I.B.
Awatar użytkownika
Spartacus 999
 
Posty: 839
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:29 pm
Lokalizacja: Ze Squerów

Postautor: Palec » wt lip 27, 2010 5:28 pm

Na razie jestem w trakcie ustaleń, jak będzie coś oficjalnie wiadomo, to powiem :)
Artur Paluszek

Hurtownia zniczy - ceny producenta
Baniocha ul. Lipowa 3
022-727-52-13
Palec
 
Posty: 81
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 2:06 pm
Lokalizacja: Baniocha

Postautor: don camillo » pt paź 15, 2010 5:52 pm

Czy ktoś ma ochotę podzielić się opinią o naszym Decathlonie? Pracuję tam i jestem ciekaw, czy ludzie są zadowoleni, że to powstało, czy może przeciwnie...
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

DECATHLON W PIASECZNIE

Postautor: Ireneusz » sob paź 16, 2010 10:24 am

Jestem zadowolony z zakupów w Decathlon. Nie ma tam tłumów ludzi, można spokojnie zrobić zakupy i sprzedawcy, mają dzięki temu czas, aby doradzić klientom indywidualnie. Do tej pory mam na koncie same udane zakupy w tym sklepie. Pozdrawiam pracowników Decathlona. :)
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Postautor: don camillo » sob paź 16, 2010 3:52 pm

W tygodniu jest czas, żeby spokojnie doradzić klientowi, ale nie w weekendy... Zdarzają się wyjątki, ale przeważnie jest naprawdę dużo klientów. Natomiast w tygodniu jest "spokój, cisza... nic się nie dzieje..." :wink:

A niedługo będzie lodowisko w środku, na drugim poziomie :)
Gdyby ktoś był zainteresowany to pojawiły się już narty itd.
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: Jacenty » sob paź 16, 2010 4:10 pm

W środku?
że na piętrze?

Fajny kort tenisowy można by urządzić na dachu parkingu.
I tak nie jest wykorzystywany w całości...

A tak ogólnie to Decathlon jest ok.
Tak trzymajcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: don camillo » sob paź 16, 2010 5:56 pm

Tak, w środku, tam, gdzie teraz jest "tor" do jeżdżenia na rolkach. Będzie to małe lodowisko, raczej tylko do testowania łyżew. Przy okazji, wie ktoś, czy w tym roku też będzie lodowisko na boisku w parku?

Kort tenisowy na dachu parkingu byłby rewelacyjny. Krążyły plotki, że to tam mają zrobić lodowisko. Jak zobaczyłem, że montują barierki to już myślałem, że to prawda, ale jednak nie...

No to póki co same pozytywne opinie. Aż się dziwię... :)
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: Tulipano_0602 » śr paź 20, 2010 9:21 am

Fajnie że jest taki sklep, choć czy się utrzyma - nie wiem, bo tłumów tam nie widzę. Duży wybór z większośći dyscyplin, choć gdy ktoś jakąś dyscypliną mocno się zajmuje, to wybór dla kokretnej wcale nie jest taki duży. Specjalistyczne sklepy dla danej dyscypliny oferują więcej.

Trochę mnie dziwi tak dużo miejsca na chyba niezbyt u nas popularne dyscypliny, jak golf, jeździectwo, wędkarstwo. Chyba wyspecjalizowane sklepy wędkarskie czy jeździeckie będą miały większy wybór i na dodatek bardziej kompetentnych w danej dziedzinie sprzedawców.

Są bardziej popularne sporty i to im powinna być przeznaczona ta powierzchnia. Ale nie wiem jak się sprzedają pontony dla wędkarzy czy kije do golfa - może się mylę i to jest niezły biznes. Ale przykładowo dział rowerowy jest mocno ubogi i ofertę ma gorszą niż pierwszy lepszy przyzwoity stricte rowerowy sklep.

Trochę też nie podoba mi się dominacja marek decathlonowych. Niektórzy są przyzwyczajeni do danych marek czy danych modeli, a tam tylko jakieś marki na Q czy K.

I ceny nie są jakoś specjalnie atrakcyjne, a promocji to tam chyba nie widziałem, nawet w promocyjnym okresie.
Miło że jest troche sprzetu turystycznego.

Teoretycznie są przy sklepie boiska na zewnątrz, ale nie widzę by były specjalnie używane. W dziale z piłkami stoją kosze do gry w koszykówkę, ale w sklepie pracownicy sugerowali by nie rzucać do tych koszy, albo były one zawiązane. To można testować czy nie?
Bieżnie są powyłączane, musi się zjawić pracownik z jakimś kluczykiem, a pracownicy chyba się tam jakoś ukrywają bo trudno na jakiegoś trafić lub trzeba długo czekać.

Brakuje tam jakiś imprez, wydarzeń które by przyciągnęły ludzi. Przykładowo - jest fitness Tuan na Geodetów który kombinuje jakieś wydarzenia, zawody, pokazy fitness, coś od czasu do czasu się dzieje.
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: Ozik » śr paź 20, 2010 10:59 am

Fajne oświetlenie w nocy i można fajne zdjęcia porobić a w środku to już w ogóle! :)

Pozytywnie!

Zakupów osobiście jeszcze nie robiłem, byłem i ogólnie mi sie podobało :)
Ozik
 
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 09, 2010 7:48 am
Lokalizacja: WPI

Postautor: Agnieszka Jarzębska » śr paź 20, 2010 12:33 pm

Tulipano_0602 pisze:Są bardziej popularne sporty i to im powinna być przeznaczona ta powierzchnia. Ale nie wiem jak się sprzedają pontony dla wędkarzy czy kije do golfa - może się mylę i to jest niezły biznes. Ale przykładowo dział rowerowy jest mocno ubogi i ofertę ma gorszą niż pierwszy lepszy przyzwoity stricte rowerowy sklep.

Trochę też nie podoba mi się dominacja marek decathlonowych. Niektórzy są przyzwyczajeni do danych marek czy danych modeli, a tam tylko jakieś marki na Q czy K.

I ceny nie są jakoś specjalnie atrakcyjne, a promocji to tam chyba nie widziałem, nawet w promocyjnym okresie.
Miło że jest trochę sprzętu turystycznego.


zgadzam się z Tobą w zupełności.
Dział rowerowy jest dość ubogi, zarówno jeżeli chodzi o gadżety ( lampki, błotniki, sakwy) jak i wybór samych rowerów.
Taka mała lampka ( przednia, zapina na rzepy) oznaczona marką Decathlona kosztowała bodajże (o ile dobrze pamiętam) coś koło 30 zł.
Kupiłam ją, ale jak pojechałam do Auchan i tą samą lampkę zobaczyła, za 9,9 zł (tylko że nie obrandowaną), to mi prawie serce stanęło.
Od razu pojechałam do Decathlona i zwróciłam towar.
Lampka działa sprawnie do dziś :)

Podobnie zresztą jest z takimi nakładkami żelowymi na siodełko. Po pierwsze że wybór mały, to ceny o 10zł droższe niż np. w sklepie rowerowym w Fashion Housie.

A o strojach rowerowych dla kobiet, to już nie wspomnę.
Chciałam z nadejściem jesieni/zimy kupić sobie jakieś cieplejsze ubrania rowerowe ( długie spodnie z pieluchą, kurtkę) i niczego takie nie znalazłam. Podobnie zresztą było z letnią kolekcją dla płci pięknej :(

więc troszkę się zawiodłam. Myślałam że jak na taki mega sklep, to będzie zdecydowanie większy wybór z najbardziej polarnych dyscyplin sportowych.

W serwisie rowerowym przykręcałam sobie spdy i wymieniałam hamulce.
Obsługa miła, doradzą.
ta co tak krzyczy i terroryzuje biednych ludzi na siatkówce :)
Awatar użytkownika
Agnieszka Jarzębska
 
Posty: 253
Rejestracja: śr kwie 08, 2009 9:00 am

Postautor: Tulipano_0602 » czw paź 21, 2010 9:47 am

Ale ceny rewelacyjne nie są. A sezonowych wyprzedaży, w stylu np. Go Sport czy tych z Fashion House (tam też jest sprzęt sportowy i turystyczny, bardziej znanych marek) nie widziałem.

Ogólnie, spodziewałem się większego wyboru, szczególnie jeśli chodzi o popularne dyscypliny (rowery, bieganie, ogólnie fitness-siłownia). Za dużo zajmują działy żeglarskie, golfowy, jazdy konnej, wędkarski.

No i te marże...
Tulipano_0602
 
Posty: 724
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 8:29 pm

Postautor: don camillo » czw paź 21, 2010 10:58 pm

Z większością tego, co piszecie też się zgadzam. Wiele rzeczy mogłoby wyglądać inaczej, ale też podejrzewam, że będzie się to z czasem zmieniało. W końcu najpierw trzeba trochę wybadać na co jest zapotrzebowanie itd. i za rok pewnie sporo się zmieni.

Co do marż to nie są one aż takie wysokie, ale konkretów nie mogę podawać :P
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » czw paź 21, 2010 11:09 pm

A ja muszę Decathlon pochwalić.
Wiadomo, że wybór rowerów/ siodeł/ kijów hokejowych czy czegokolwiek innego nie będzie taki, jak w specjalistycznych sklepach rowerowych/ jeździeckich itp., ale mimo wszystko półki w sklepie nie świecą pustkami i spokojnie można wybierać od rzeczy tanich po mega drogie.
Kolejny plus - sprzedawcy. Nie są nachalni i pozwalają najpierw się rozejrzeć, zanim podejdą z pytaniem: "Pomóc w czymś?". Do tego widać, że mają pojęcie o tym, co jest w ich dziale (albo przynajmniej dobrze udają, że tak jest ;)).

Na razie jest - moim zdaniem - naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron