DECATHLON W PIASECZNIE

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Postautor: Jacenty » pn paź 25, 2010 10:27 pm

żadej ścianki chyba w Piasecznie nie ma


Jest w Gosirze na Sikorskiego.
Swego czasu w poniedziałki wieczorem można było się wspinać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: ola » wt paź 26, 2010 11:14 am

don camillo pisze:Jedeny plus jest taki, że można kupić niektóre buty bardzo tanio (oczywiście takie wyglądają najgorzej) a później mieć je baaardzo długo, bo są dwa lata gwarancji, a Decathlon bardzo rzadko robi problemy przy reklamacjach.


dla mnie to nie jest plus, że buty są tanie ale kiepskie :(
Ola
Awatar użytkownika
ola
 
Posty: 2966
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 12:18 pm

ola pisze:
don camillo pisze:Jedeny plus jest taki, że można kupić niektóre buty bardzo tanio (oczywiście takie wyglądają najgorzej) a później mieć je baaardzo długo, bo są dwa lata gwarancji, a Decathlon bardzo rzadko robi problemy przy reklamacjach.


dla mnie to nie jest plus, że buty są tanie ale kiepskie :(


Niestety, takie czasy, że w każdym sklepie mamy wybór: albo tanie i kiepskie, albo drogie i kiepskie...
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: don camillo » wt paź 26, 2010 12:44 pm

No bez przesady. Jest np. taka firma jak Jack Wolfskin, droga, czasami absurdalnie droga, ale co jak co, mają i ładne i dobre rzeczy. Już kilka lat mam ich buty i kurtkę (którą używam przez cały rok) i jestem bardzo zadowolony.
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 1:35 pm

Zaopatrzyłem się dziś w buty zimowe Quechua Inuit. Ponoc wytrzymują temperaturę do minus 30 stopni, są nieprzemakalne i prawie niezniszczalne ;).
Zobaczymy w zimę. Na razie leżą sobie w szafce i czekają na mrozy. Oby się sprawdziły.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: don camillo » wt paź 26, 2010 5:04 pm

Nie wiedziałem, że Quechua robi takie buty. Ile kosztowały?
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: looky » wt paź 26, 2010 5:28 pm

Jacenty pisze:Swego czasu w poniedziałki wieczorem można było się wspinać.

Nadal w poniedziałki o 20:30 wspinają się w GOSiR.
Ja sektor obok na piłce, więc o szczegóły nie pytajcie :)
Pozdrawiam
£ukasz Rakowski


GG: 1195018

Drodzy Ludzie Tego świata,
Nie chcę zabrzmieć dziwkarsko, ale korzystajcie ze mnie kiedy chcecie.

Z poważaniem,
Gramatyka
Awatar użytkownika
looky
 
Posty: 1886
Rejestracja: czw lis 29, 2007 7:36 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 6:28 pm

don camillo pisze:Nie wiedziałem, że Quechua robi takie buty. Ile kosztowały?


200 złotych.
Mam nadzieję, że będą tak dobre, jak zapewniała notka informacyjna. Przeważnie kupuję rzeczy (buty, bluzy, spodnie, kurtki itp.) do 150 zł, bo wiem z doświadczenia, że i tak rozlecą się po takim samym czasie jak te za 300. Tym razem zrobiłem wyjątek i mam nadzieję, że nie będę narzekał ani na buty, ani na sklep, w którym je kupiłem ;).
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: don camillo » wt paź 26, 2010 7:30 pm

W takim razie oby dobrze służyły, a jeśli mają się zepsuć to nie później niż za 2 lata ;)

Ale z własnego doświadczenia powiem Ci, że nie ma czegoś takiego jak nieprzemakalne buty. I tak musisz je porządnie zaimpregnować, a jak będzie spory deszcz to nie ma szans, przemokną.
I ciekawi mnie co to znaczy, że wytrzymują temperaturę do minus 30 8) czyżby "zwykłe" buty przy takiej temperaturze się rozlatywały? Może...
don camillo
 
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2010 5:33 pm

Postautor: AsgAarD_xxx » wt paź 26, 2010 7:54 pm

don camillo pisze:I ciekawi mnie co to znaczy, że wytrzymują temperaturę do minus 30 8) czyżby "zwykłe" buty przy takiej temperaturze się rozlatywały? Może...


Klej zamarza i nie trzyma, podeszwa pęka... Różne cuda się dzieją z butami, gdy przyjdą mrozy ;). I nie mówię tu bynajmniej o chińskiej sklejance z bazaru, ale o butach porządnych - wydawałoby się - marek. No nic, zobaczymy w zimę.

I jak mówisz - trzeba się zaopatrzyc w jakiś impregnat.
Awatar użytkownika
AsgAarD_xxx
 
Posty: 776
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 2:05 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Roberto » śr lip 20, 2011 9:14 am

Byłem wczoraj w Decathlonie i poznałem siłę swojego pieniądza :?
I szacunek do klienta, do tej pory byłem zadowolony z obsługi ale teraz :evil:
Chciałem kupić żonie sprzęt do mierzenia odległości, tempa i tętna dla biegaczy. Tanie to nie jest, około 400 zł, zapakowane szczelnie i owinięte elektroniczną "pajęczyną".
W slepie nie było nikogo!! ktoby się orientował odnośnie tego sprzętu!
Z rozbrajającą szczerością pracownik mi powiedział "nikt panu tu dziś nie pomoże"
Gratuluje szczerości w podejściu do klienta :shock:
Roberto
 
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2009 12:21 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: leny » śr lip 20, 2011 7:20 pm

Roberto pisze:Gratuluje szczerości w podejściu do klienta Shocked


Wolał bym usłyszeć taki tekst, a nie zachwalanie na wszystkie strony produktu jak to zwykle bywa, tylko po to aby sprzedać, a później rozczarowanie bo coś jest nie tak.
Pracując kiedyś w sklepie odzieżowo sportowym też wiele razy odradzałem klientom już trzymanych w ręku rzeczy, po tym jak wysłuchałem ich oczekiwań co do produktu i ich przeznaczenia. I też zdarzało mi się powiedzieć, że w "naszym sklepie nie ma produktu spełniającego czyjeś wymagania. Uważam też że lepiej szczerze powiedzieć że się czegoś nie wie niż okłamywać.
Awatar użytkownika
leny
 
Posty: 514
Rejestracja: pt cze 12, 2009 8:49 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Weekend z fitnessem w Decathlonie Piaseczno

Postautor: Kacha » sob sty 14, 2012 8:44 am

14 i 15 stycznia 2012 roku zapraszamy do DECATHLONU w Piasecznie. W godzinach 11.00-15.00 odbędą się zajęcia fitness oraz ciekawe konkursy. Zajęcia będą prowadzone przez instruktorów z GREENUP Fitness Club. Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody! Ponadto w tych dniach, Klientom posiadającym kartę członkowską Klubu GreenUp, DECATHLON w Piasecznie oferuje zniżkę w wysokości 10% na sprzęty fitness (rowerki, bieżnie, atlasy itp.). http://www.greenup-fitness.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=199:weekend-z-fitnessem-w-decathlonie-piaseczno-&catid=48:aktualnoci
Awatar użytkownika
Kacha
 
Posty: 666
Rejestracja: pt lis 20, 2009 1:26 pm
Lokalizacja: okolice stolicy

DECATHLON W PIASECZNIE

Postautor: Beata » sob wrz 02, 2017 12:11 pm

Obrazek

2 - 3 września 2017 roku Decathlon w Piasecznie zaprasza rodziców wraz z dziećmi na Targi Sportu! W ciągu jednego weekendu będziecie mogli zapoznać się z ofertami klubów z różnych dziedzin sportu, porozmawiać z trenerami oraz zapisać swoje dzieci na wybrane zajęcia z 25% rabatem na miesięczny karnet. W sobotę oraz niedzielę będzie można obejrzeć pokazy sportowców oraz wziąć udział w konkursach! https://www.facebook.com/decathlonpiase ... =3&theater
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

KOMIS W DECATHLON PIASECZNO

Postautor: Beata » pn paź 16, 2017 6:34 pm

Obrazek

Nie wiesz co zrobić z niepotrzebnym sprzętem sportowym? Przynieś go do Decathlon! Wycenią go, a Ty otrzymasz bon do każdego sklepu Decathlon z równowartością sprzedanej rzeczy. Sprzęt gromadzą i wyceniają do 29 października 2017 roku. WIELKA WYPRZEDAŻ 28 i 29 października 2017 roku. Nie zwlekaj daj swojemu staremu sprzętowi nowe życie! Przyjmują każdy sprzęt w dobrym stanie: rakiety tenisowe, hulajnogi, rolki, narty, namioty i wiele innych poza odzieżą, bielizną i butami. Regulamin komisu https://www.facebook.com/decathlonpiase ... =3&theater

Obrazek
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Poprzednia

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości