Rachunek bankowy dla działalności

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Rachunek bankowy dla działalności

Postautor: dzessie » pn wrz 28, 2020 8:36 am

Orientujecie się może w jakim banku można znaleźć jakeiś korzystne oferty jeżeli chodzi o konta firmowe? Byłem w Raiffeisen Polbanku i tam krzyknęli mi 25 zł miesięcznie ;/
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Rachunek bankowy dla działalności

Postautor: Kozaczek » pn wrz 28, 2020 11:35 am

Wybrałeś jeden z droższych obecnie banków. Nie ma sensu płacić bo wiele banków ma darmowe konta. Sam obecie mam konto firmowe w smart banku i nie ma tam obecnie żanych opłat. Jest to całkowicie darmowe konto bez żadnych haków.Żona ma z kolei w banku pocztowym. Również jest ok ale jest tam płatność za kartę miesięcznie.
Zerknij sobie jeszcze tutaj:

Na stronie masz porównanie kont firmowych tak wiec może to bedzie dla Ciebie trochę przydatne. Niezłe konto firmowe obecnie ma również mbank ale nest bank oferuje więcej darmowych bankomatów.
Zerknij sobie tutaj:
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

Na stronie jest aktualny ranking
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron