WPI TAXI PIASECZNO

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

WPI TAXI PIASECZNO

Postautor: iza » wt lis 27, 2018 9:31 pm

Obrazek

Piaseczyńskie taksówki z wygodną aplikacją. Możemy już korzystać z aplikacji WPI TAXI PIASECZNO. Jest bardzo intuicyjna i przejrzysta, a ilość akcji potrzebnych do złożenia zamówienia ograniczona została do minimum
W przypadku gdy zamawiasz taksówkę w to samo miejsce gdzie się znajdujesz są to tylko dwa kroki: potwierdzenie lokalizacji oraz złożenie zamówienia. Omija Cię zatem konieczność dodzwonienia się do korporacji taksówkarskiej oraz potwierdzenia adresu i numeru telefonu. Poza tym, zamawiając taxi przez telefon może się zdarzyć, że taksówka przyjedzie dopiero za pół godziny, a Ty potrzebujesz jej teraz. Dzwonisz więc do następnej korporacji, a czas płynie. Tymczasem aplikacja Wpi Taxi Piaseczno po otrzymaniu zlecenia, błyskawicznie wyszukuje wolną taksówkę, która przyjedzie do Ciebie najszybciej, pomijając to do jakiej floty należy.

Pobieranie lokalizacji po GPS

Niby zawsze powinieneś wiedzieć, gdzie jesteś… a jednak. Czasem zdarza się, że nie wiesz. Niby orientujesz się, że to centrum miasta, ale nazwy ulicy nie znasz lub nie pamiętasz. Czasem też, nie możesz dogadać się z operatorem centrali, bo on żąda nazwy ulicy, a ty widzisz tylko przystanek na którym jesteś. Z WPI TAXI PIASECZNO nie musisz wychodzić z lokalu, szukać tabliczek z nazwą ulicy ani pytać się przechodniów o adres – aplikacja zlokalizuje cię sama i zrobi to tak dokładnie, że samochód podjedzie dokładnie “pod Ciebie”.

Obrazek

Szacunkowy koszt przejazdu

Zamawiając taksówkę przez aplikacje wpi taxi piaseczno , opcjonalnie możesz od razu podać cel podróży. Posiadając tę dodatkową informację, aplikacja jest w stanie oszacować przybliżony koszt Twojej podróży. Jest to dość przydatna funkcja, gdy dysponujesz ograniczonymi środkami i zastanawiasz się czy starczy Ci na taksówkę.

Śledzenie samochodu

Od momentu złożenia zamówienie aż po dotarcie do punktu docelowego masz możliwość śledzenia Twojej taksówki. W dowolnym momencie możesz sprawdzić gdzie znajduje się taksówka, niezależnie od tego czy już w niej siedzisz czy ta dopiero do Ciebie jedzie. Jeżeli dopiero oczekujesz na przyjazd.

Aplikację można pobrać ze strony https://play.google.com/store/apps/deta ... asecznowpi
iza
 
Posty: 732
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron