Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Postautor: Jacenty » czw kwie 24, 2008 10:08 pm

Teraz to jest "lajt".Ja pamiętam co się działo parę lat temu.W biały dzień lepiej się tam było nie pokazywać.

Co do karty to polecam sklep http://nosniki.net Za 1GB Kingstona SD płaciłem 20 zł zaś 2GB Intenso bodajże 30 czy jakoś tak...w każdym razie śmieszne pieniądze.
Aaaaa...I trzeba uważać na "uczciwych sprzedawców".Moja dziewczyna zapłaciła za 256MB 85 zł.Ale to już nie w nosniki.net a gdzieś indziej :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: lucja » czw kwie 24, 2008 11:16 pm

W takim razie, może nie będę się tam pokazywała i Nadarzyńską dalej unikam z daleka.
Te stare budownictwo jest komunalne czy co, że tam mieszka taki "element", którego wszyscy się boją?


p.s. dzięki za namiary na karty...
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: tvpiaseczno » czw kwie 24, 2008 11:50 pm

Reportaż z pożaru dostępny w TV Piaseczno.

WSZELKą POMOC PROSIMY KIEROWAć DO OśRODKA POMOCY SPOłECZNEJ NA UL. WOJSKA POLSKIEGO 54 (dawny budeynek prokuratury).

POMOC KOORDYNUJE PANI MAłGORZATA SYKOWSKA
iTV Piaseczno http://www.itvpiaseczno.pl
itvpiaseczno@wp.pl tel. 501-206-789
Awatar użytkownika
tvpiaseczno
 
Posty: 1108
Rejestracja: pn mar 17, 2008 8:44 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: Kinga Panasiuk » pt kwie 25, 2008 12:15 am

Takiego nagłośnienia sprawy nie powstydziłaby się również stacja TVN. Informacja od razy w serwisach internetowych, w prasie lokalnej, fotorelacja Jacka a teraz również reportaż telewizyjny TV Piaseczno! Pełen profesjonalizm panowie!
Kinga Panasiuk
Awatar użytkownika
Kinga Panasiuk
 
Posty: 676
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 12:31 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: Martin » pt kwie 25, 2008 6:37 am

Jeżeli ktoś nie był przy pożarze przy Nadarzyńskiej, to na zdjęciach oraz filmach ma okazje zobaczyć jak to wyglądało. Podobno latała wieczorem nad Piasecznem ekipa TVN, czyżby to za sprawą informacji Jacka wysłanej na kontakt TVN?

Od dziś 25 kwietnia 2008 roku, od godziny 8:00 przy ul. Wojska Polskiego 54 (dawna siedziba prokuratury) Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie - będzie prowadził zbiórkę. Dodatkowe informacje o pomocy dla ofiar pożaru można uzyskać pod numerem telefonu (022) 756 72 63.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: justynka » pt kwie 25, 2008 8:05 am

Przeczytałam dziś reportaż w Kurierze, obejrzałam zdjęcia oraz filmiki i jestem przerażona.
Kompletnie nie wiem co bym zrobiła, gdyby moje mieszkanie się spaliło. :(
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: teresa » pt kwie 25, 2008 9:21 am

Czy jest może jakieś konto bankowe, na które można zrobić np.: przelew na pomoc dla ofiar pożaru? Może Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie ma konto i wyznaczył specjalne konto na wpieranie finansowe. Nie każdy ma czas na przynoszenie rzeczy do ośrodka, a przelew można szybko i łatwo dokonać przez internet.
Teresa
teresa
 
Posty: 1076
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:32 am
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: Martin » sob kwie 26, 2008 7:08 am

Oprócz informacji, jakie mogliście przeczytać w Kurierze Południowym oraz w reportażu TV Piaseczno, teraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno poinformował dodatkowo, że dary wielkogabarytowe zbiera Fundacja Domus Et Labor, przy ul. E. Orzeszkowej 39 w Piasecznie.

:pisze:
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: sonik » sob kwie 26, 2008 9:02 am

Jacenty pisze:Nie od dziś wiadomo jacy ludzie mieszkają na Nadarzyńskiej.


lucja pisze:Słyszałam, że NADARZYńSKA PIASECZNA to jak ulice PRAGI W WARSZAWIE.
Ile w tym prawdy to nie wiem, bo nie odważyłam się tam jeszcze pójść sama, nawet w ciągu dnia...


Naprawdę mi was szkoda... jeśli dorośli ludzie tak się boją stereotypów to jesteście żałośni.
Może byś mi uświadomił "jacy ludzie" mieszkali/mieszkają na Nadarzyńskiej??

Ja pamiętam tą ulice sprzed 6 lat i teraz, jak dla mnie nic się nie zmieniło, a jak byłem mały to też słyszałem różne śmieszne opowieści o ludziach którzy tam mieszkają i powiem wam tyle że jest to totalna bzdura. Mam znajomych na tej ulicy i to nie jednego a paru (sam nie mieszkam na Nadarzyńskiej) więc wiem jacy są i co robią bo nie raz tam przebywałem nawet w godzinach wieczornych i nocnych!
Jakiekolwiek inne spekulacje na temat mieszkańców tej ulicy są dla mnie zbędne i owiane samymi poglądami i "nie prawdziwymi" historiami.

Tak na koniec dodam że strasznie mi was szkoda jeśli mówicie takie rzeczy.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: lucja » sob kwie 26, 2008 9:38 am

sonik, co też takiego złego napisałam w swojej wypowiedzi? Napisałam jasno i wyraźnie, że słyszałam ale nie wiem ile jest w tym prawdy, bo nie chodziłam w tym regionie Piaseczna. Jeżeli kogoś uraziło to co napisałam to przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sonik » sob kwie 26, 2008 10:07 am

Na tyle w to wierzyłaś że bałaś się nawet przejsc po tej ulicy wiec to samo za siebie mówi, czemu sama nie sprawdzilas ile w tym prawdy?

śmieszne są dla mnie wypowiedzi ludzi którzy nic nie wiedzą a piszą to co im ktoś powiedział.. niestety ten stereotyp się utrzymywał bardzo długi czas i ciekawe czy zniknie jak pojawią się na tej ulicy "brzydkie i nowoczesne" bloki które w Piasecznie są już na porządku dziennym.
Awatar użytkownika
sonik
 
Posty: 124
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 8:50 am
Lokalizacja: stare P-no

Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: lucja » sob kwie 26, 2008 10:24 am

sonik pisze:czemu sama nie sprawdziłaś ile w tym prawdy?

Wkrótce sprawdzę. :)
Pozdrawiam serdecznie
Łucja
Awatar użytkownika
lucja
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 3:50 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Pożar na Nadarzyńskiej Piaseczno

Postautor: Jacenty » sob kwie 26, 2008 1:49 pm

sonik pisze:Może byś mi uświadomił "jacy ludzie" mieszkali/mieszkają na Nadarzyńskiej??

Ja pamiętam tą ulice sprzed 6 lat i teraz, jak dla mnie nic się nie zmieniło,

Tak na koniec dodam że strasznie mi was szkoda jeśli mówicie takie rzeczy.


Więcej niż wszędzie pijaków.Nie bójmy się tego słowa ale właśnie tak jest.
Nie wiem z czego to się wzięło (może gmina kiedyś postanowiła że takich mieszkańców będzie tam lokować) ale właśnie ta "warstwa społeczna" tam dominowała.

Piszesz że nic się nie zmieniło.Zmieniło się i to sporo.Nadarzyńska już nie jest tą samą ulicą co kiedyś.Jest jakby spokojniej.

A mi szkoda jest Ciebie.że nie potrafisz napisać tego co jest tak na prawdę wokół.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacenty
 
Posty: 2866
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 4:18 pm
Lokalizacja: inąd się znamy...

Postautor: mmm » sob kwie 26, 2008 5:48 pm

Mieszkam na Czajewicza, w jednym z tych jak to określiliście "brzydkich nowych bloków", czyli w bezpośrednim sąsiedztwie Nadarzyńskiej. Chodzę pieszo, czasami wieczorami, zostawiam samochód na ulicy itp. i kompletnie nie zauważyłam, żeby było to miejsce niebezpieczne, które zasłużylo na podobne komentarze. Nie wiem, jak było wcześniej, mogę mówić tylko o stanie obecnym. Owszem mieszkają tam głównie ludzie biedni, którzy często są w trudnej sytuacji. Ale utożsamianie biedy z pijaństwem i jakimkolwiek niebezpieczeństwem dla innych jest żałosne i świadczy tylko o Was i Waszym postrzeganiu świata. Na "lepszych" osiedlach też jest problem alkoholu, często znacznie większy. Tylko jeśli pije ktoś biedny to pijak, jeśli lepiej sytuowany/mieszkający w lepszym miejscu to alkoholik, tak? Zachowanie i poglądy poniżej jakiejkolwiek krytyki.

W obecnej sytuacji chyba lepiej byłoby się skupić na tym, jak można pomóc tym ludziom.

Jeśli więc ktoś zagląda tu w innym celu niż obrażanie innych, czy orientujecie się w jakich godzinach jest czynny ośrodek pomocy społecznej? Wiem, że dzisiaj był dyżur, a jutro? W poniedziałek? Z góry dziękuję za informację.
mmm
 
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 5:33 pm

Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie

Postautor: Martin » sob kwie 26, 2008 6:01 pm

mmm pisze:czy orientujecie się w jakich godzinach jest czynny ośrodek pomocy społecznej?

Z informacji jakie posiadam, to Ośrodek Pomocy Społecznej Piaseczno - w tygodniu pracuje w godzinach 9:00-16:00. Dziś również był dyżur. Dodatkowe informacje o pomocy dla ofiar pożaru można uzyskać pod numerem telefonu (022) 756 72 63 u pani Małgorzaty Sygowskiej. Warto zadzwonić i zapytać się o godziny pracy lub ewentualne dyżury w związku z pożarem przy Nadarzyńskiej w Piasecznie.
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości