Pomóż przy nagraniu autorskiej płyty Pawła Górskiego Droga

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Pomóż przy nagraniu autorskiej płyty Pawła Górskiego Droga

Postautor: Beata » czw lut 15, 2018 1:50 pm

Wielu mieszkańców Piaseczna na pewno zna Pawła Górskiego z Centrum Kultury Piaseczno, który raczy nas swoim głosem między innymi podczas Świeczowisk. W tej chwili zbiera pieniądze na nagranie autorskiej płyty pt.: Droga.



Droga, to płyta, która dopiero powstaje, to moje wzloty i upadki, miłości, przyjaźnie, przygody, które kształtowały mnie jako człowieka i artystę. To moje fascynacje różnymi gatunkami muzycznymi, moi przyjaciele, długie noce i dnie, kobiety, wino i śpiew, a teraz moja żona i dzieci, rodzina. To moja droga.



Płytę, którą mają Państwo szansę wydać razem ze mną, mam zaszczyt nagrywać z moimi wieloletnimi przyjaciółmi, z którymi od lat współpracuję, którzy znają Pawła Górskiego, jako piszącego piosenki wykonawcę ale też jako człowieka, z jego jasnymi i ciemnymi stronami. Tym większe moje wzruszenie za ich poświęcony czas, energię, pomysłowość, zaangażowanie i podnoszenie na duchu.

"Droga", to moja biografia, którą dedykuję żonie i moim trzem synom. Mam nadzieję, że będzie im towarzyszyła przez całe życie.

Moim skromnym marzeniem jest zebranie piętnastu tysięcy złotych, a pieniądze te zostaną wydane na: nagranie trzynastu utworów w zaprzyjaźnionym z nami Red Yeti Studio, mastering, projekt okładki oraz druk i wytłoczenie tysiąca egzemplarzy płyty.

Szczegóły zbiórki oraz możliwość wsparcia przez stronę: https://odpalprojekt.pl/p/pawelgorskidroga
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron