Oświadczenie Jana Adama Dąbka

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Oświadczenie Jana Adama Dąbka

Postautor: weronika » pt paź 13, 2017 12:09 pm

OŚWIADCZENIE:

W związku z opublikowaniem na forach i portalu informacyjnym Jozefoslaw24.pl, informacji o zakupie zabudowanej nieruchomości (obecny Carrefour) za bajeczną kwotę 7 200 000 zł. (słownie: siedem milionów dwieście tysięcy złotych) oraz plotki, że jestem przeciwny nowej lokalizacji Centrum Kultury.

Informuję, że prawda jest następująca:
Ja Jan Adam Dąbek, podobnie jak ponad 1000 mieszkańców podpisałem się pod wnioskiem o wpisanie w procesowanym obecnie MPZP aby Centrum Kultury było na terenach obecnych magazynów u zbiegu ulic Julianowskiej i XXIw.

Według dużej ilości mieszkańców, w tym również mojej jest to najlepsze miejsce ponieważ:
1. Zarezerwowano tam tereny zielone jako przestrzeń publiczną,
2. Jest tam dużo miejsca na obiekty tego typu, nie mówiąc już o miejscach parkingowych
3. Jest to świetna lokalizacja pod plac publiczny z prawdziwego zdarzenia.
4. Dodatkowym argumentem jest to, że zabezpieczenie tych terenów i zakup gruntów pozwoli jednocześnie osiągnąć dodatkowy cel o jakim mówi nasza władza tj. rozgęszczanie wsi (no chyba, że władza tylko mówi a robi dokładnie odwrotnie).

Bardzo proszę osoby decyzyjne o zachowanie zdrowego rozsądku, jeżeli już chcecie Państwo coś robić, zróbcie to dobrze.
Przy tak dużych środkach jakie ma w tej chwili Gmina, można spokojnie wykupić tereny wskazane przez mieszkańców jak również wykupić tereny pod Park Miejski oraz wskazywane przez mieszkańców działki przy ul. Cyraneczki pod place zabaw i tereny zielone tym samym zabezpieczyć cytując planistów ,,Zielone płuca Józefosławia i Julianowa” oraz spełnić dodatkowy cel jakim jest rozgęszczenie zabudowy Naszej Miejscowości.

Z poważaniem,
Jan Adam Dąbek
Sołtys wsi Józefosław
https://www.facebook.com/dabekjan/posts ... 0013668899
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron