UWAŻAJCIE NA DZIECI W PIASECZNIE

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

UWAŻAJCIE NA DZIECI W PIASECZNIE

Postautor: weronika » pn paź 09, 2017 6:53 am

UWAŻAJCIE NA DZIECI W PIASECZNIE!!!

W piątek 6.10 w okolicach szkoły podstawowej nr 1 na Świętojańskiej moje wracające ze szkoły dziecko gonił pewien mężczyzna. Najpierw szedł za nim przez pewien czas. Syn wszedł do sklepu, żeby go "zgubić". Spędził w sklepie dobrych kilka minut, a gdy wyszedł, facet stał przed sklepem i gdy syn skierował się dalej w stronę domu, poszedł za nim. Syn, uczulony na dziwnie zachowujących się nieznajomych, przyspieszył kroku i dogonił panią idącą ulicą z wózkiem z dzieckiem. Dzięki temu udało mu się bezpiecznie wejść za nią na teren osiedla. Usłyszał, jak mężczyzna mówi do telefonu: "Blondyn mi uciekł". Sprawę zgłosiłam na policję. Miejcie oczy otwarte i uczulajcie dzieci, żeby, w miarę możliwości, nie chodziły do/ze szkoły w pojedynkę!!!

Facet około 40-tki, ok. 180 cm wzrostu, łysiejący ciemny blondyn w okularach (oprawki raczej mało widoczne), szczupły. Ubrany był w czerwoną kurtkę raczej typu przeciwdeszczowego.

źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=346208025807260&id=100012541963045
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron