Takie grzyby sprzedają w Piasecznie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Takie grzyby sprzedają w Piasecznie

Postautor: Kacperek » ndz wrz 17, 2017 6:56 pm

Obrazek

Tegoroczna jesień to prawdziwa gratka dla grzybiarzy - jest deszczowo i w miarę ciepło, więc borowików czy kurek w lasach nie brakuje. Tym, którzy grzybobrań nie lubią, pozostają zakupy w sklepie... Ale wtedy w ludziach budzą się demony.

Zdjęcie w jednym z podwarszawskich hipermarketów zrobił czytelnik portalu warszawawpigulce.pl. Jak opisał, klienci sklepu poodrywali sprzedawanym na wagę borowikom korzenie - najprawdopodobniej po to, by zapłacić mniej za grzyby.

W komentarzach część osób zwraca uwagę, że być może sklep sprzedawał same trzonki grzybów - je także można wykorzystać w kuchni i się nie mniej przydatne od cennych kapeluszy. Niestety, z uwagi na to, że nie wiemy, gdzie zrobiono zdjęcie, nie mogliśmy zweryfikować tych głosów.

Większość komentujących zauważa jednak, że sytuacje, w których klienci chcą mniej płacić za towar sprzedawany na wagę, są nagminne. "Pracowałam kiedyś w sklepie. Klienci kazali wysypywać cukierki z torebek, takie co się bierze na wagę. Torebki papierowe, ale i tak drama, że przecież waży" - pisze użytkownik o nicku "lydia". "

"Ja raz widziałem gościa, który kupował pistacje na wagę, ale przed zakupem starannie je obrał z łupinek i kupił same orzechy" - dodaje na forum portalu wykop.pl "Drewniak". W komentarzach nie brakuje też historii o osobach, które odrywają ogonki od pomidorów albo liście od ananasa - oczywiście po to, by produkt ważył mniej. http://warszawawpigulce.pl/nie-zgadniec ... -za-wstyd/
Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości