Obchody 570 lecia Miasta Piaseczna

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Obchody 570 lecia Miasta Piaseczna

Postautor: iTV Piaseczno News » wt sty 24, 2017 8:29 pm

Obrazek

Obchody 570 lecia Miasta Piaseczna 1999 r. Wykopane z archiwum. Wielu pewnie się nie rozpozna. Dla wielu niesamowita historia i pamiątka. Zapraszamy do obejrzenia od początku do końca. W przygotowaniu więcej archiwalnych materiałów filmowych i zdjęć. http://itvpiaseczno.pl/artykul/obchody- ... sta/114383
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

ARCHIWUM 570 LAT PIASECZNA

Postautor: iTV Piaseczno News » śr mar 01, 2017 11:16 am

Obrazek

570 LAT PIASECZNA. To już historia naszych czasów. Na filmie widać jak wyglądało Piaseczno 18 lat temu. Niektóre miejsca zaskoczą oglądających. Długo szukaliśmy w naszym archiwum tego filmu. Został wykonany w 1999 roku z okazji obchodów 570 lecia Miasta Piaseczna. Jest dużo informacji związanych z historią naszego miasta. Wystarczy także posłuchać ilu miezkańców liczyło miasto i Gmina Piaseczno. Dla nowych mieszkańców wiele informacji o miejscu , w którym obecnie zamieszkują. Patrząc z perspektywy czasu, który minął od tamtych lat, warto czasami wziąć kamerę filmową czy aparat fotograficzny i uwiecznić obecne chwile naszego życia i zamieszkania. Po latach będzie to nieoceniona pamiątka dla nas i dla naszych następców. Ja osobiście bardzo się cieszę, że kiedyś mogłem zrobić wraz ze swoimi współpracownikami taki film, który mam nadzieję, dzisiaj wszyscy obejrzą z zapartym tchem. http://itvpiaseczno.pl/artykul/z-naszeg ... 570/140191
Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno

570 lat Piaseczna - rok 1999

Postautor: iTV Piaseczno News » ndz gru 23, 2018 10:15 pm

Awatar użytkownika
iTV Piaseczno News
 
Posty: 1936
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 10:14 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron