Media Markt zawita do Piaseczna

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w gminie Piaseczno, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Media Markt zawita do Piaseczna

Postautor: Filip » wt sie 23, 2016 6:03 pm

Obrazek

To już niemal pewne - pod koniec bieżącego roku w Piasecznie zostanie otwarty market elektroniczny sieci Media Markt. Sklep zostanie zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej i będzie miał 1200 m2 powierzchni całkowitej. Oprócz zrobienia zakupów, klienci będą w nim mogli skorzystać z różnorakich usług, takich jak przegrywanie danych, zabezpieczenie telefonu folią, rozszerzona gwarancja czy obsługa transportowo-instalacyjna. Otwarcie sklepu planowane jest pod koniec bieżącego roku. (mb) Fot. Paweł Wójcik piaseczno24.net
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Postautor: Redakcja » wt sie 23, 2016 6:34 pm

Obrazek

Market sieci Media Markt powstanie już pod koniec 2016 roku w Piasecznie (przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Elektronicznej)
http://www.powiat-piaseczynski.info/pia ... piasecznie

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska doradców fachowych i pracowników działu obsługi do sklepu w Piasecznie.
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Postautor: Beata » śr sie 24, 2016 10:27 am

Super, że powstanie Media Markt w Piasecznie, ale jako jedna z większych firm powstających w tych okolicach, powinni partycypować w koszty inwestycji, które odkorkują Piaseczno viewtopic.php?f=5&t=12282
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Postautor: Ireneusz » pt lis 18, 2016 10:24 pm

Obrazek

Na terenie Piaseczna są bannery na temat Media Markt. Ktoś z Was wie, kiedy otwierają Media Markt w Piasecznie?
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Otwarcie Media Markt w Piasecznie

Postautor: Redakcja » pn lis 21, 2016 7:40 pm

Ireneusz pisze:Ktoś z Was wie, kiedy otwierają Media Markt w Piasecznie?

Napisaliśmy w tej sprawie do Media Markt i otrzymaliśmy informację:
Wioletta Batóg - Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. pisze:Sklep w Piasecznie zostanie otwarty 6 grudnia o godzinie 7.00.
Jutro pojawią się billboardy z informacją.
Z okazji otwarcia przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert dla klientów.

Obrazek
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Otwarcie Media Markt w Piasecznie

Postautor: Ireneusz » wt lis 22, 2016 9:18 pm

Redakcja pisze:
Wioletta Batóg - Rzecznik Prasowy Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. pisze:Sklep w Piasecznie zostanie otwarty 6 grudnia o godzinie 7.00.

Dzięki za informację. :good:
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Otwarcie Media Markt w Piasecznie

Postautor: Filip » pt gru 02, 2016 8:50 pm

Już we wtorek 6 grudnia mieszkańcy Piaseczna i okolic będą mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – otwarciu nowego sklepu Media Markt!

Media Markt w Piasecznie mieści się przy ulicy Gen. Okulickiego 20 A i ma powierzchnię 1 200 m2. Klienci znajdą tu bardzo szeroki i zróżnicowany wybór urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu i biura m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, urządzenia audiowizualne, telewizory, sprzęt biurowy, produkty AGD. W ofercie nie zabraknie też produktów idealnych pod choinkę – od sprzętu fotograficznego, technologie mobilne, przez gry komputerowe, muzykę i filmy, po gadżety z zakresu coraz bardziej popularnej elektroniki sportowej (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS). Podczas zakupów do dyspozycji klientów będą profesjonalni doradcy, którzy objaśnią funkcje i parametry techniczne sprzętów oraz pomogą wybrać urządzenia, które zaspokoją wszystkie potrzeby i wymagania użytkowników. Ale to nie wszystko!

W Media Markt w Piasecznie będzie można skorzystać z szerokiego pakietu dodatkowych usług, w tym z dostawy i instalacji urządzeń czy utylizacji zużytych sprzętów. Dodatkowo produkty będzie można zamówić on-line przez stronę www.mediamarkt.pl i odebrać stacjonarnie w sklepie. Nie zabraknie też pomocy informatycznej, a nawet drobnych usług jak zabezpieczanie smartfonów folią ochronną, przegrywania danych z urządzeń czy wywoływania zdjęć.

– W rejonie południowo-zachodniej Warszawy nie było dotąd sklepu z tak kompleksową ofertą produktów i usług z zakresu elektroniki użytkowej – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Marketu Media Markt w Piasecznie. – Otwierając nowy Media Markt w Piasecznie, wypełnimy tę lukę. Postaramy się, by sklep stał się dla mieszkańców miasta i okolic miejscem odkrywania przyjemności z zastosowania technologii, która ułatwia codzienne życie, ale również wspiera rozwój pasji.

– Naszym celem jest dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona odbiorców – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt. – Inwestujemy w internetowy kanał sprzedaży, jednocześnie rozwijając sieć sklepów stacjonarnych, a kolejne placówki otwieramy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Market w Piasecznie będzie piątym sklepem po Tczewie, Tarnobrzegu, Puławach i Żorach, otwartym w 2016 roku oraz 59 lokalizacją sieci w kraju.

Z okazji otwarcia przygotowano też niespodziankę dla lokalnych organizacji – klienci będą mogli zdecydować, która z nich zostanie obdarowana przez Media Markt sprzętem o wartości 8 tys. zł. Dwie kolejne organizacje otrzymają natomiast produkty o wartości tysiąca zł.

Media Markt wychodzi naprzeciw odmiennym potrzebom klientów i konsekwentnie rozwija zarówno tradycyjne, jak i mobilne kanały sprzedaży. Dzięki temu może dotrzeć z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona odbiorców, o czym mieszkańcy Piaseczna będą mogli przekonać się już 6 grudnia. Serdecznie zapraszamy już od godziny 7.00!
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Media Markt otwiera się w Piasecznie

Postautor: Beata » sob gru 03, 2016 4:28 pm

Obrazek

Nie masz co robić w mikołajki? Przyjdź do salonu Media Markt w Piasecznie! Czekamy z promocjami na ul. Generała Okulickiego 20A już 6.12.2016! Z okazji otwarcia mamy też dla Was niespodziankę. Do każdych zakupów dodajemy żeton, dzięki któremu głosujecie na jedną z trzech organizacji lokalnych: Fundacja „Żyj aktywnie po 50-tce”, Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl, Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe „Kondycja”. Jeden żeton to jeden głos. Organizacja, która zbierze najwięcej głosów, wygra sprzęt o wartości 8 tysięcy złotych. Pozostałe – sprzęt o wartości 1 tysiąca złotych. Przyjdź. Kup. Zagłosuj! Twój żeton ma znaczenie! https://www.facebook.com/MediaMarktPols ... =1&theater
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Otwarcie Media Markt w Piasecznie

Postautor: iza » sob gru 03, 2016 9:10 pm

Obok Media Markt otwiera się supermarket Biedronka. Taka mała ciekawostka. ;-)
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Postautor: Beata » pn gru 05, 2016 8:56 pm

Obrazek

Media Markt wspiera piaseczyńskie stowarzyszenia

6 grudnia w Piasecznie nastąpi otwarcie sklepu Media Markt. Uruchomienie nowego marketu oznacza również wymierne zaangażowanie się lidera rynku elektroniki użytkowej we wsparcie lokalnych organizacji. Media Markt oddaje w ręce mieszkańców wybór organizacji, której przekaże darowiznę w postaci sprzętu elektronicznego.

Media Markt od początku istnienia sieci w Polsce angażuje się w działania społeczne, zgodnie z przyświecającą firmie ideą „All business is local”. Jednym z istotnych elementów tej działalności jest wsparcie lokalnych społeczności w każdej miejscowości, w której uruchamiany jest nowy market.

Podobnie będzie w Piasecznie, gdzie Media Markt przekaże wybranym miejscowym organizacjom dostępny w swojej ofercie sprzęt o łącznej wartości 10 000 zł, pomocny w realizacji ich zadań. Firma organizuje głosowanie, w którym mieszkańcy wybiorą organizację najbardziej ich zdaniem potrzebującą takiego wsparcia.

– Wierzymy, że mieszkańcy miasta najlepiej wiedzą, komu powinniśmy pomóc w ramach naszej akcji charytatywnej – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Media Markt w Piasecznie. – Wytypowaliśmy trzy organizacje działające na rzecz społeczności lokalnej i prosimy o oddanie głosu na jedną z nich.

Wytypowane do udziału w akcji instytucje to:
- Fundacja Żyj Aktywnie po 50-tce – jej zadaniem jest aktywizacja osób po 50. roku życia, w aspekcie intelektualnym, kulturalnym, sportowym, prozdrowotnym, społecznym oraz przeciwdziałanie wykluczeniu z powodu wieku lub niepełnosprawności.
- Stowarzyszenie Polka Potrafi – kobieca organizacja pozarządowa typu non-profit, mająca na celu m.in. integrację kobiet, promocję zatrudnienia i aktywizację zawodową, podnoszenie świadomości prawnej kobiet, działalność charytatywną i pomoc społeczną, wspieranie inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych.
- Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja – głównym celem stowarzyszenia jest upowszechnianie i popularyzacja aktywności sportowej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu, stwarzanie dogodnych warunków do uprawiania sportu, dbałość o podnoszenie poziomu sportowego dzieci i młodzieży.

Głosowanie odbywać się będzie w nowym sklepie Media Markt w Piasecznie.

Głos będzie można oddać wrzucając otrzymany od kasjera żeton do urny z nazwą wybranej organizacji. Ta, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma sprzęt wartości o 8 000 zł, a każda z dwóch pozostałych – sprzęt o wartości 1 000 zł. Organizacje same wybiorą sprzęt z oferty Media Markt, który będzie dla nich najbardziej przydatny.

Z profilem działalności każdej organizacji będzie można zapoznać się w sklepie Media Markt.

Głosowanie rozpocznie się 6 grudnia – w dniu otwarcia sklepu i potrwa do 31 grudnia.

Wynik głosowania zostanie zaprezentowany w sklepie Media Markt - 5 stycznia 2017 roku.
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno

OTWARCIE MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Postautor: Ireneusz » wt gru 06, 2016 1:43 pm

Obrazek

WIELKIE OTWARCIE MEDIA MARKT W PIASECZNIE

Już 6 grudnia o godzinie 7, nastąpi wielkie otwarcie nowego sklepu Media Markt w Piasecznie. Mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do kompleksowej oferty elektroniki użytkowej, rozwiązań technologicznych, fachowego doradztwa i pełnego zakresu usług.

Nowy Media Markt w Piasecznie będzie zlokalizowany przy ulicy Gen. Okulickiego 20 A (przy skrzyżowaniu ulic Gen. Okulickiego i Elektronicznej). - W rejonie południowo-zachodniej Warszawy nie było dotąd sklepu z tak kompleksową ofertą produktów i usług z zakresu elektroniki użytkowej – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Marketu Media Markt w Piasecznie. - Otwierając nowy Media Markt w Piasecznie wypełnimy tę lukę. Postaramy się, by sklep stał się dla mieszkańców miasta i okolic miejscem odkrywania przyjemności z zastosowania technologii, która ułatwia codzienne życie, ale również wspiera rozwój pasji.

Uruchomienie marketu Media Markt w Piasecznie jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej przez sieć strategii rozwoju wielokanałowego. - Naszym celem jest dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona odbiorców – mówi Andrzej Sobolik, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt. – Inwestujemy w internetowy kanał sprzedaży, jednocześnie rozwijając sieć sklepów stacjonarnych, a kolejne placówki otwieramy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Market w Piasecznie będzie piątym sklepem po Tczewie, Tarnobrzegu, Puławach i Żorach, otwartym w 2016 roku oraz 59 lokalizacją sieci w kraju.

Nowy Media Markt w Piasecznie zajmuje powierzchnię 1200 m2. Klienci znajdą tu pełen wybór urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu i biura m.in.: sprzęt multimedialny i teleinformatyczny, telewizory, urządzenia audiowizualne, sprzęt biurowy, produkty AGD. W kompleksowej ofercie sklepu nie zabraknie produktów, które doskonale sprawdzą się w roli świątecznych prezentów – jak np. technologie mobilne, sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, muzyka i filmy oraz produkty z zakresu coraz bardziej popularnej elektroniki sportowej (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS). Ciekawą propozycją dla klientów szukających wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie jest również szeroki wybór produktów marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ czy ISY.

Przy zakupie klienci sklepu mogą liczyć na profesjonalne doradztwo – przeszkolony personel objaśni funkcje i parametry techniczne oraz pomoże wybrać urządzenie najlepiej dostosowane do potrzeb i stylu życia.

W Media Markt skorzystać będzie można również z szerokiego pakietu dodatkowych usług. Obejmuje on m.in.: dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, utylizację zużytych sprzętów dla wszystkich odwiedzających sklep; odbiór produktów zamówionych on-line na mediamarkt.pl pomoc informatyczną Power Service, zabezpieczenie telefonu lub tabletu folią ochronną i wiele innych udogodnień.

Otwarciu towarzyszy ciekawa oferta najnowszych technologii ze wszystkich kategorii produktowych, np.:
- Pralka BEKO, model WMB51042PLPTY w cenie 784,- zł;
- Telewizor PHILIPS, model 40PFH4101 w cenie 996,-;
- Konsola PS4 z dodatkowym PADem oraz grą „COD INFINITE WARFARE” w zestawie w cenie 1444,- zł;
- Robot sprzątający iRobot ROOMBA 865 w cenie 1994,- zł;
- Głośnik bluetooth BOSE SOUNDLINK MINI BT SPKR II w cenie 817,- zł;
- Notebook Apple MACBOOK AIR 13 w cenie 3798,- zł;
- Ekspres do kawy De Longhi ESAM 2800 SB w cenie 893,- zł;
- Smartfon Samsung GALAXY J5 (2016) w cenie 847,- zł.

Z okazji otwarcia nowego centrum, Media Markt aktywnie angażuje się we wsparcie lokalnych, piaseczyńskich organizacji. Klienci sklepu w Piasecznie wybiorą w jedną z trzech organizacji, która otrzyma od Media Markt sprzęt o wartości 8 000 zł (każda z pozostałych dwóch – otrzyma sprzęt o wartości 1 000 zł). biznes.newseria.pl/komunikaty/konsument/wielkie_otwarcie_media,b1391831138
Awatar użytkownika
Ireneusz
 
Posty: 1161
Rejestracja: pt cze 04, 2010 1:36 pm

Teren przy Media Markt straszy brzydotą

Postautor: Beata » śr maja 10, 2017 8:09 pm

Obrazek

– Teren w otoczeniu piaseczyńskiego Media Markt to wstyd – ocenia nasz Czytelnik. – Błoto i zwały ziemi wokół sklepu skutecznie odstrasza mnie od zakupów. Myślałem, że ten przykry krajobraz jest tymczasowy, ale okazuje się, że mijają miesiące od otwarcia i nic się nie zmienia.

Rzeczywiście otoczenie piaseczyńskiego Media Markt przy ul. Okulickiego pozostawia wiele do życzenia. Małe centrum handlowe, które powstało w tym miejscu wygląda jakby wyrosło w sercu rozgrzebanego placu budowy.

– Mogliby chociaż wyrównać teren i zasiać trawę – uważa nasz Czytelnik. – To nie wymagałoby dużych inwestycji i nakładów finansowych, a nie kłułoby już w oczy brzydotą i prowizorką. Rozumiem, że śpieszono się z otwarciem i nie zdążono uporządkować otoczenia przed otwarciem. Czas jednak mija, a tam się nic nie zmienia. Przecież jak przyjmujemy gości to przed ich przybyciem sprzątamy w mieszkaniu. Taką samą zasadę powinny wyznawać sklepy. http://piasecznonews.pl/teren-przy-medi ... -brzydota/

Obrazek
My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle:)
Awatar użytkownika
Beata
 
Posty: 1755
Rejestracja: śr lut 10, 2010 4:15 pm
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Piaseczno: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron